2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Mavi kedi bnide ekle
Sysa
Yas 29 ikinci bebegim
Memleket konya \ hastane akademi medline
Tahmini dogum tarihi 9 nisan

Allah sağlıkla hamile kalıp kucağına aşmayı nasip etsin. 2-5 mayıs a kalmayabilir doğum 1-2 hafta oynayabilir doğum tarihi. Ucundan nisanı yakalaman mümkün yani :)

+1

Kızlar sağlık ocağına aile hekimliğinde kan verdiğimizde sonuçlar ne kadar sürede çıkıyor? Sormayı unutmuşum bilen var mı

Kizlar bu sabah hastaneye gittim doktor ne kese ne bebel hiç bişey göremedi. Gazın var dedi ama hiç icim rahat değil gazim yok çünkü olsa hissederim alttan bakalım dedi istemedim şu an moralim sıfır yerle bir oldu çok korkuyorum son adet tarihim 1temmuz 9 temmuz arası idi napcam kizlar yarın bi daha gel dedi ama şu an çok kötüyüm diş gebelik falan olur mi kizlar Allah korusun

Zaten görmesi için çok erken bence endişeyeye gerek YÖK bende dün doktordayım zaten göremeyiz ama bakalım dedi ve sonuç olarak bişi görünmedi

Canım çok erken sanki zaten ben de daha gitmedim bir şey görünmez diye.
Ultrason cihazı da önemli olabilir böyle durumlarda.
biraz bekle olmadı başka bi doktora görünürsün canını sıkma

Selamlar bende yeni hamile olduğumu öğrendim 2günde bir kan testiyle değerlerim ölçülüyor anlamlı bi gelişme var bakalım ne olcak
Hayırlı olsun

İdrarda ve kanda gebelik çıkmışmıydı?

Ben yıllarca tedavi gördüm polikistikover im kronik bi rahatsızlık oğlumu 9yıl sonra aldım kucağıma şimdi 7yaşında bebek defterini kapatmıştım ama şimdi böyle bi süprizle karşılaştım çok şaşkınım endişelenemiyorum bile hiç çaba harcamadan olması şokunu atlatamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…