2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim sezeryan olacağı için 1 hafta 10 gün önce Doğum olucak muhtemelen. Yani 1-2 Nisan da Allah nasip kısmet ederse :dua: İlerleyen zamanlarda tarih belli olursa değişiriz @mavi kedi

Bende bugün alıp başladım hemen geç mi kaldım diye düşündüm. Pazar günü öğrenmiştim zaten ama heyecandan aklıma gelmemiş almak :)
Planli bi hamilelik olmayinca oncesinde baslayamadim malesef ilkinde niyetlendigimiz gibi kullanmaya baslamistim. Tahlilde bakildi saglik ocaginda yaptirmistim cok sukur deger iyiydi

Planli bi hamilelik olmayinca oncesinde baslayamadim malesef ilkinde niyetlendigimiz gibi kullanmaya baslamistim. Tahlilde bakildi saglik ocaginda yaptirmistim cok sukur deger iyiydi
Hadi bakalım güzel haberler alırsın inşallah yarın :)

Kızlar kalp atışı ne zaman duyulur ben de çarşambaya aldım randevuyu ama sadece kese mi gözükür acaba

Merhaba arkadaslar bende 4+5 de kan tahlili verdim degerim 1088 cikti yarin imsallah iyidir ultarasyon icin yarina gun aldim yarjn 36.gun oluyor acaba kalp atisi duyulur mu yoksa sadwce kese mi gorulur.

Merhaba arkadaslar bende 4+5 de kan tahlili verdim degerim 1088 cikti yarin imsallah iyidir ultarasyon icin yarina gun aldim yarjn 36.gun oluyor acaba kalp atisi duyulur mu yoksa sadwce kese mi gorulur.
Canım kalp atışı için erken bence görünmesse telaş yapma

Yarin 14.50de doktor randevum var ilk defa bakilcak ultrasonla heyecanliyim merakliyim ne durumda bebis diye.Rabbim hayirli guzel haberler almayi nasip eder insaallah
Güzel haberlerini bekliyoruz
Kızlar kalp atışı ne zaman duyulur ben de çarşambaya aldım randevuyu ama sadece kese mi gözükür acaba
kalp atışı genelde 7. Hafta içinde duyuluyor burada ki çoğu arkadaşın da 6+... larda duyulmuş. Kese ve bebek gözükür inşAllah kalp atışını da duyarsınız. Ama telaş yapma küçükler daha.
kalp atışı içim erken canm benim geçen hafta 5+2 di beta 9000 lerdeyken sadece kese göründü bebeği bile göremedik.Kalp atışı 7. Hafta civarı daha net duyuluyor. Telaş yapma kalp atışı duyulmazsa.

Çin takvimi ve Rus takvimi ikisi de kız diyordu ilk bebeğimde, kızım oldu.

X