2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

tmm cnm
20 sinde randevü alıp gidecegım

Bende yarım gün kreşe veririm diye düşündüm benimki de suan 17 aylık. Ama cevremdekiler erken oldugunu düşünüyor.

Şuan ikinciye hamile olmasaydım ücretsiz iznim bittiğinde bn de 2.5 yaş gibi kreş e gönderecektim benimki de şuan 17 aylık ve çok altif sosyal bi çocuk. Kardeşi doğduğunda fiziksel olarak ona yetişmem yetmem mümkün olmayacak. Ben yine 2.5 yaş civarı kreş e göndericem. Evde iki çocukla nitelikli olarak ilgilenmek çok zor bence. Gün boyu kreşte arkadaşlarıyla oynayan etkinlik yapan çocuk akşam eve geldiğinde daha dingin olacak ve anneue dıygusal olarak doyurma işlemi kalır. Akşama kadar da tek bebekle ilgilenmiş anne daha az yorulacağından diğer çocuğuna karşı daha sabırlı daha özverili olur..
2.5 civarı kreşe başlamış olan çok örnek var çevremde. Hepsi çocukların daha sosyal olduğundan olumlu gelişmelerinde bahsetti.
Ben de erken olmadığını düşünüyorum, doğru olan da bu olacak bence

Geçmiş olsun. Umarım kesilir kanama. Ama bence doktorunu Dinle. Bende ilk gebeliğimde kullandım progestan aynı senşn gibi kanamam olmuştu 6. Haftada. 2 ay kullandım sanırım.

6+3 iken randevu var kendi doktoruma en erken sizce beklemeli miyim? Yoksa özele mi gideyim bayramdan önce

giriş sayfamızı düzenledim kızlar kendilerini eklemek isteyenler beni etiketlesinler
yakın zamanda da kilo takip çizelgesi oluşturucam şişkolata hamiş olmayalım kilo kontrollü gidelim

antalya 23 yas ilk olacak ıns tahmını dogum tarıhını ıns haftaya ogrencem cnm benıde ekle

giriş sayfamızı düzenledim kızlar kendilerini eklemek isteyenler beni etiketlesinler
yakın zamanda da kilo takip çizelgesi oluşturucam şişkolata hamiş olmayalım kilo kontrollü gidelim
Benim adımı yanlış yazmışsın ama canın sağolsun, eline sağlık liste çok iyi olmuş

Nick: cazgirella
Tahmini dogum tarihi: haftaya öğrencem
Şehir/ Hastane: kayseri / tekden
Diğer Çocuklar: 20 aylık olmuş olacak

Benimde ikinci olacak nasipse cogu kisinin dedigi gibi bende hala doktora gitmedim.6+5 te gitmis olucam ilk. Sali gunu randevum.ilkinde 4+5te gitmis keseyi gormustum bi hafta sonrada kalp atisini duymustum. Suan bi sikintim yok sukur .Rabbim hakkimizda hayirlisini versin.

Bende tereddütte kaldım bayram sonrasında gitcem. O zamanada 6+3 olmuş olcam inşallah bir sıkıntı olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…