2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim adımı yanlış yazmışsın ama canın sağolsun, eline sağlık liste çok iyi olmuş

Düzenledim komik olmuş cidden
Ben varım henüz kesin bir hastane ve doktor belirlemedim, arayışlardayım. Sen nereye gidiyorsun?

Ben de ankaradayım çok hastane araştırdım bayram sonrası lösanteyle görüşmeye gidicem bakalım düşüncelerimi yazarım burdan

Canim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin.. nkdr pozitif bi insansin imrendim sana masallah.. rabbim gonlune gore versin insallah bebegin saglikla sıkıca tutunur sana

Bebiş den önce başlamış olması çok güzel.okula gitmesiyle kardeşin gelişi arasında bir bağ kurmaz. O şimdiden sahiplenmiş kardeşini annesi
Amin canım inşallah.Tedbiri de elden bırakmamak lazım tabi.Normal halimizmiş gibi hor kullanamayiz kendimizi elbette.Ama dikkat etmeye rağmen olacagin da önüne gecemeyiz. Uzulmemek lazım, çok sukur saglikliyiz.Allah nasip ettiği sürece sağlıkla dünyaya gelecek kim bilir kaç evladımız daha olacak.

Geçmiş olsun. Umarım kesilir kanama. Ama bence doktorunu Dinle. Bende ilk gebeliğimde kullandım progestan aynı senşn gibi kanamam olmuştu 6. Haftada. 2 ay kullandım sanırım.
Teşekkur ederim, sadece 1 kez ve 1-2 damla kahverengiydi. Kesildi zaten çok şükür.Ben de oğlumda 6 ay kullandım hiçbir işe de yaramadı. Kanama ve düşük riski bebek sağlıklı değilse oluyor zaten. O yüzden buna müdahale etmek istemiyorum bu sefer.Doktoruma da söyledim bunu. Düşük riskim çok şükür yok zaten.Kahverengi olması daha önce olduğunu gosteriyor.Buyuk ihtimalle implantasyon kanamasidir dedi.
Lusi eline saglik canim gayet güzel olmus liste
Buarada benim akıntim devam ediyor kizlar bu durumu yaşayan var mı beyaz sarı arasi
Benim de var canım korkma olması normal.gittikce de artacak zaten.Rahim ağzında bir miktar akıntı oluyor gebelik. Keseyi ve bebeği mikroplara karşı korumak amacıyla rahme geçişlerini engellemek için bir tıkaç görevi görüyor.Bu sebeple oluyor akintimiz.Sık çamaşır değiştir yada günlük ped kullan ki ıslak kalıp mantara sebep olmasın.

İnşallah istediğin vakitte sağlıkla gelir arkadasim

Canim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin.. nkdr pozitif bi insansin imrendim sana masallah.. rabbim gonlune gore versin insallah bebegin saglikla sıkıca tutunur sana
Amin canım hepimize nasip etsin inşallah. Kendimi uzsem de stres yapsam da yaşayacağim şeyin önüne geçemeyeceğim nasıl olsa.O yüzden akışına bırakıyorum.Bunu bana melegim öğretti inşallah arkadasim

Liste yapılmış hatta konu sahibi olmuşsun Lusi hayırlı olsun.Daha erken bayramdan sonra yap dediniz diye yapmamistim ben ama dayanamadiniz demek Numaralandırma yapsan bide 1 nisandan başlayarak tahmini doğum tarihine göre sıralama yapsan daha duzenli olur sanki.Boyle karışık geldi.Hem kaç hamişiz diye saymak zorunda kalmayız hem de kim daha önce gidecek diye listede tarih aramayiz.Tabi sana zor olmayacaksa. Yeni gelenlerden erken tarihli olursa araya satır eklersin.Olur mu

Valla sabırsızlandım liste yapalım gelen oldukça ekleriz dedim. Şuan böyle idare edicez liste tamamlansın sıralama yaparız merak etme canım daha süsleriz güzel olur

giriş sayfamızı düzenledim kızlar kendilerini eklemek isteyenler beni etiketlesinler
yakın zamanda da kilo takip çizelgesi oluşturucam şişkolata hamiş olmayalım kilo kontrollü gidelim

Yaş 29, 12 Nisan beklenen doğum tarihi, Kontroller Kayseri/Acıbadem Hastanesi. Doğumum Yurtdışında olacak, oğlum ile 3,5 yaş olacak aralarında İnşallah.
Şunları yazmak bile inanılmaz tuhaf geliyor şuan

Kesinlikle katılıyorum

Ben özge hanıma gidiyorum kızıminda dr du siz kime gidiyorsunuz

Merhaba kızlar.
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz hayırlı olsun bebişleriniz.
A Alaalaye geçmiş olsun canm dinlen bol bol. Doktor bana da verdi ilaç ama kullanmadım. hafif pembemsi bir akıntı gelmişti 2 gün sonra kesildi zaten. Cuma kontrol var bakalım kap atılı duyabilecek miyiz. 6+2 oluyor. İnşAllah duyarız da bayrama rahat gireriz:)
@mavi kedi canm ben bilgileri atmıştım ama listede yok. Arada kaynamış olabilir. Atıyorum yine.
Tutkuu85
Bursa/Esentepe tıp merkezi
İkinci gebelik
İlk çocuk 6 yaş
Yaş 33
Tahmini Doğum :10 Nisan 2018

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…