2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba arkadaşlar benim de 27 haziran son adet ama üstüne görmüş de olabilirim beta 130 cikti, yarın yine yaptıracağım , senin yükselme var mı canım baktirdin mi
Yok canim daha yaptrmadm haftaya yaptrmayi dusunuyorm akisina biraktm surekli takip ednce hep stres olmuslar herkes cnku.. eskiden ole durmadan gidip deger yukseliyo mu diye baktrmak mi varms sanki :KK52:

Hayırlı geceler arkadaşlar maşallah hamile olanlar çoğalmış inşallah rabbim hayırlısıyla kucağına almayı isteyen herkese nasip etsin inşallah bende hamilelik takvimi yaptim belki uğurlu gelir olmasada silerim

Hayırlı günler arkadaşlar adetime bir hafta var yumurtlama döneminde o yumurta aki gibi akintim olmadi yeni bugün oldu acaba geç yumurtlama oldu o akıntınız tam ne zaman olur oluyor yani bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim eğer geç yumurtlamışsam geç adet olurum

Hayırlı günler arkadaşlar adetime bir hafta var yumurtlama döneminde o yumurta aki gibi akintim olmadi yeni bugün oldu acaba geç yumurtlama oldu o akıntınız tam ne zaman olur oluyor yani bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim eğer geç yumurtlamışsam geç adet olurum
Canim gecen ay adet bitiminden 2 gun sonra akintim oldu oyle bahsettigin gibi olmasi gerekenden cok once oldu ve 5 gün once adet oldum yani her ay ayni zamanda olmuyor bence akintin bugun olduysa degerlendir bence

Canim gecen ay adet bitiminden 2 gun sonra akintim oldu oyle bahsettigin gibi olmasi gerekenden cok once oldu ve 5 gün once adet oldum yani her ay ayni zamanda olmuyor bence akintin bugun olduysa degerlendir bence
Cevabın için sağol canım o zaman bir hafta geç adet olurum öylemi

Cevabın için sağol canım o zaman bir hafta geç adet olurum öylemi
Inan bu konularda cok bilgim yok ama gecen ay yasadiklarimi yazmak istedim mesajini okuyunca. Bu durumlar herkes için ayni mi onu da bilmiyorum yumurtlamadan 10-14 sonra yeni regl donemi oluyo sanırım bu durumda senin de gec olacaktir

Merhabalar;
Ben Nisan 2018 annesi olacaktım. 23. haftada kalbi durdu kızımın, sezeryanla aldılar. Genetik inceleme sonucu kromozom anomalisi tespit edildi. Bizden de genetik inceleme istediler. Yeni sonuç aldık çok şükür bi sorun yokmuş. Dr bebeğe özgü bir sorun olduğunu söyledi. Yeniden çocuk sahibi olmak istiyoruz. 6 yaşında bir oğlum var. Rabbim hayırlısını versin.

Merhabalar;
Ben Nisan 2018 annesi olacaktım. 23. haftada kalbi durdu kızımın, sezeryanla aldılar. Genetik inceleme sonucu kromozom anomalisi tespit edildi. Bizden de genetik inceleme istediler. Yeni sonuç aldık çok şükür bi sorun yokmuş. Dr bebeğe özgü bir sorun olduğunu söyledi. Yeniden çocuk sahibi olmak istiyoruz. 6 yaşında bir oğlum var. Rabbim hayırlısını versin.
Belki Burda beraber 2019 nisan anneleri oluruz Rabbim hayirlisini nasip etsin insallah

Benim oğlum daha 10 aylık sayılır. Korunduğumuz halde, nasıl oldu anlamadım 2 gün geciktim ama test yapmaya korkuyorum. Allah olmayama versin, benim ki daha çok küçük :KK43: eğer verdiyse de başım gözüm üstüne.. şayet bir kaç güne bende aranızda olurum.

Benim oğlum daha 10 aylık sayılır. Korunduğumuz halde, nasıl oldu anlamadım 2 gün geciktim ama test yapmaya korkuyorum. Allah olmayama versin, benim ki daha çok küçük :KK43: eğer verdiyse de başım gözüm üstüne.. şayet bir kaç güne bende aranızda olurum.
2 gün gecikmeden nasıl emin oluyosun ki? Hem daha emziriyosun adet sapmaları normal. Tam bir koruma ile korunuyosan (geri çekilme korunma yöntemi değildir) bu kadar erkenden korkma bence değilsindir :)

Selam kızlar benim son adet 14 hazirandı.
Hamileyim ama kaç haftalık olduğu tam belli değil geç döllenme olabilirmiş:)

Buarada sizler de farkettiniz mi bilmiyorum başka sitelerde bdt 31 mart veriyor bende ama forumunkine göre 1 Nisan

X