2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Geçmiş olsun canım. Bolbol dinlen uzan kendini yorma. Allah senide bebeğinide korusun.

Ama doktor sorun yok dediyse yoktur. Belki bebek yer açmaya çalışıyor oda sana ufak bir kanama yaptırmıştır.
Sağol canım Allah razı olsun.
Dinleniyorum şuan evde inşallah bi daha korkutmaz miniğim bizi
Belkide canım dediğin gibidir o yüzden bi kanama yapmıştır Allaha emanet miniklerimiz Allah korusun hepsini

Canım benim doktor 10+6da çıkıntı var erkek dedi
12+0da gittik yine erkek dedi
Bugün acil gidince ben bile gördüm çükünü
Maşallah mm Allah hayırla kucağına almayı nasip etsin benim de iğne için heyet raparum var ama eczanede ilaç yok 3 aylık yazmıştı elinde 20 kutu vardı verdi kalanı borçlandı ama nolacak bilemedim bulunmuyor cunku inşallah mağdur olmayız....

Canım benim doktor 10+6da çıkıntı var erkek dedi
12+0da gittik yine erkek dedi
Bugün acil gidince ben bile gördüm çükünü

Hadi hayırlı olsun o zaman canım haber veririm bir sonraki muayene 2 hafta sonra

Sağol canım Allah razı olsun.
Dinleniyorum şuan evde inşallah bi daha korkutmaz miniğim bizi
Belkide canım dediğin gibidir o yüzden bi kanama yapmıştır Allaha emanet miniklerimiz Allah korusun hepsini

Merak etme bende dün çok korkmuştum ama görünce insan rahatlıyor keşke sürekli görebilsek insan özlüyor

Amin canım inşallah Rabbim cümlemize hayırlısıyla sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin.
Kan sulandırıcı iğnelerin hepsi mi piyasada bulunmuyo yoksa bi tanesi falan mı

Bol bol dinlenmeye devam kuzum. Geçmiş olsun minnoşada maşallah

Merak etme bende dün çok korkmuştum ama görünce insan rahatlıyor keşke sürekli görebilsek insan özlüyor
Aynen canım sanada çok gelmiş geçmiş olsun miniğinin iyi olmasına çok sevindim insan muayene hep uzun olsun doya doya göreyim istiyo

Kızlar bugün ikili icn gittim, kıza benziyor Dedi, siz diyorsaniz kesindir dedim,yok kesin degil bazen erkeklerde testis inmiyor, 16 'da.kesnlsir Dedi,bkalim hayırlısı...cok sukur bi sıkıntı yok kan sonucunu bekliycem,36 yaşındayım kesn risk çıkacak yaştan dolayi

Canım çok geçmiş olsun sana da. Geçen ikili test için gitmemiş miydin o zaman bir şey yoktu değil mi? Neden olmuş peki kanama, ne dediler?

Bende kullanıyorum bazı eczanelerde var bazılarında yok ben enox da kullandım...

Canım çok geçmiş olsun sana da. Geçen ikili test için gitmemiş miydin o zaman bir şey yoktu değil mi? Neden olmuş peki kanama, ne dediler?
Çok sağol canım Allah razı olsun.
Cuma günü gitmiştim ikili için bir sorun yoktu.
Bugünde bi sorun yok herşey normal görünüyo dedi bizde anlamadık,çok yoğun olmadı kanamam peçeteye silince bi damla

Ay çok şükür canım. Valla aklım sendeydi. Bgn yoğundum bakamadım da. Çok sevindim.

Canım geçmiş olsun kanaman mı oldu. Ben giremiyorum sonra kaçırıyorum. İyisindir şimdi inşallah?

Kuzum çok geçmiş olsun, bol bol dinlen çok sevindim bebişinin iyi olmasına

Kızlar benimde yarın randevum var en son 9+6 gitmiştim 3 hafta sonra gel dedi ben tam 2 hafta bitti yarına aldım. Çok korkuyorum inş hayırlı haberlerle dönerim. Benim ilk gebeliğim sonlandı gi için çok korkuyorum.Allahım aynı şeyleri bir daha yaşatmasin inş. Kimsede yaşamasın.dualarinizi bekliyorum yarın haber veririm.hepinizi öpüyorum.

Canim içini ferah tut, bugün bende.cok gerildim anlıyorum seni, tüm dualarım burdaki hamislerle ve seninle, yarin gidip görüp rahatlarsın insallah

Gastrit olanlara dokunur. Benim midemi altüst etmişti. Onu içmeden önce mide koruyucu içmek zorunda kalırdım ama çok şükür düzeldi artık midem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…