2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aslında öylesi daha mantıklı. Sağlık ocağında da veriliyor ya vitamin ebe sabah aç karna içeceksin diyo kussanda vs. İmkansıza yakın bu dediği :/ gece içmek çok daha iyi mide bulantısı bakımından. Bende senin gibi yapmayı düşünüyorum bir kaç güne bende folik asiti bırakıp vitaminlere geçiş yapcam gece içerim artık. Tabi sağlıkçı değilim gündüz içilmesinin ayrı bilmediğimiz bir olayı var mı bilmiyorum :KK45:
Kuzum yanlış hatırlamıyosam gece hormonlar daha net çalışıyomuş belki gece içilmesi daha faydalıdır bulantı çekmektense :KK66:

Kızlar hepinize kocaman bir merhaba :KK200:
1 saat önce acilden geldim,şimdi evde uzanıyorum.
Peçeteye sildikçe çok az bi kanamam geldi.
Doktorumuz ultrasonda baktı ilk önce kalp atışlarını dinletti çok şükür atıyodu :nazar::KK200:
Daha sonra boyunu falan ölçtü günüyle uyumlu bi sıkıntısı yok dedi:nazar:
Rahim ağzını ölçtü gayet iyi uzunluk,kanama alanın falanda yok dedi. İstirahat verdi progestanı cuma günü bırakmamı söylemişti tedbir amaçlı sabah akşam 2ye çıkardı.

En büyük mutluluğum miniğim yüzünü bize dönmüş ultarasonda iki elleri yanda bakıyodu parmakları minicikti :nazar::KK200:

Birde bugün çok şey sordum ama şunu da sorayım da içimde kalmasın cleaxan kullananlar ilacın temininde sıkıntı yaşayan varmı piyasada bulunamıyor şuan yılbaşına kadarda olmayacakmis muadillerde aynı sıkıntı varmış bunlar yurt dışından ithal gelen ilaçlar olduğu ve dolar euro bunu artmasına bağlı fiyata zam istediklerini devletinde bu zama yanaşmadığıni duydum ne derece doğru bilemem ama benim elimde sadece 5 kutu kaldı napacam bilemedim bulamazsan....
Heyet raporu çıkarmadınız mı? ben de kan pıhtılaşmasından dolayı hibor iğne kullanıyorum. doktorum 1 yıllık heyat raporu yazdı. ilacı ilk aldığımda 2 kutu alabildim. Şimdi 3 ay yetecek kadar var. bizi mağdur etmezler heralde muhakkak temin edilir.

Kızlar hepinize kocaman bir merhaba :KK200:
1 saat önce acilden geldim,şimdi evde uzanıyorum.
Peçeteye sildikçe çok az bi kanamam geldi.
Doktorumuz ultrasonda baktı ilk önce kalp atışlarını dinletti çok şükür atıyodu :nazar::KK200:
Daha sonra boyunu falan ölçtü günüyle uyumlu bi sıkıntısı yok dedi:nazar:
Rahim ağzını ölçtü gayet iyi uzunluk,kanama alanın falanda yok dedi. İstirahat verdi progestanı cuma günü bırakmamı söylemişti tedbir amaçlı sabah akşam 2ye çıkardı.

En büyük mutluluğum miniğim yüzünü bize dönmüş ultarasonda iki elleri yanda bakıyodu parmakları minicikti :nazar::KK200:

Geçmiş olsun canım. Bolbol dinlen uzan kendini yorma. Allah senide bebeğinide korusun.

Ama doktor sorun yok dediyse yoktur. Belki bebek yer açmaya çalışıyor oda sana ufak bir kanama yaptırmıştır.

X