2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İlahi çok güldüm yakında bende o şekilde rüyalar görücem o kadar saçma rüyalar gördüm ki yarısını unuttum bile . Bi de diyelim şunu yiyeyim diyorum gece pat diye rüyama giriyor

Kızlar hamilelikten önce ve hamileliğim boyunca hiç bir ilaç kullanmadım. Vitamin folik asit hiç birini doktorlar vermedi. Bende hiç sormadım. Acaba neden

Kolay gelsin canım. Ben pike takımlarını kaldırdım yorganı ve nevresimleri çıkardım. Ama kışlıklar için bekleyeceğim daha hava hiç belli değil iki gün 28 derece diyor haala sıcaklık devam
Ben pikeleri kaldıralı 1 ay oluyor nerdeyse Karadenize yakınım buralar biraz soğuk oluyor ankara ayazı gibi buranında ayazı meşhur
Normalde öyle bir sorunum yokken 5 günü buluyor benim bazen şanslıysam 2-3 gün biraz da bünyeye göre değişir sana yapmaz belki herkese aynı etki etmez :)
Ben hamişlikten öncede 2-3 günde bir çıkıyordum benim bünyem böyle galiba. Şimdide değişiklik olmadı kuzum. O yüzden yapabilir gibime geliyor. ishalden çok kabızlığa yatkınım nedense.

Kızlar hamilelikten önce ve hamileliğim boyunca hiç bir ilaç kullanmadım. Vitamin folik asit hiç birini doktorlar vermedi. Bende hiç sormadım. Acaba neden
Bana da hamile kaldığımı öğrendiğim gün folik asidi bıraktırdı doktorum, onun yerine vitamin verdi içinde de çok düşük miktarda folik asit var. Herkesin yöntemi farklı demekki bilemedim hatta tereddüt ettim herkes sadece folik asit kullanınca ama doktor kesin konuşunca mecbur uyduk ona

İnşallah olmaz canım zor çünkü

İlahi çok güldüm yakında bende o şekilde rüyalar görücem o kadar saçma rüyalar gördüm ki yarısını unuttum bile . Bi de diyelim şunu yiyeyim diyorum gece pat diye rüyama giriyor
Yemek deme bana nolur, herşey yasak bana hüngür hüngür ağlıyorum bazen canım öyle çok istiyor ki... Bide rüyalarıma girmesinler :):):)
Ay cnm sorma düşün bı gece de üç rüya gördüm :)
Ay her şeye razıyım Rabbim hayırlısı ile kucaklarımıza almayı nasip etsin.

Kizlar bugn dr a gittim biraz moralim bozuldu. Ya aslinda baya kafama takildi.
Normalde bugn 10+0 olmam gerekirken 8+0 dedi. Ama gayet normal sorun teskil etmez ilerleyen donemlerde yakalayabilir haftasini ama bu sekilde devam etse sorun degil dedi. 1 ay sonra cagrdi. Tahlil sonuclarmda hicbir sikinti yok. Ama 1 ayda 2 hafta mi gelismis. Kafama bu takiliyor surekli.

Bu arada guzel kalbinin atisini da duydum ilk kez cinsiyet tahmini olabilir mi sizce

Eklentiler

• 20181001_143102.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 56

Bana hic vitamin folik asit vermedi bende hiç sormadım. Evet herkesin yöntemi farklı gerçekten. Bir bildiği vardır her alde

Ölçüm hatası da olabilir. Hep aynı doktora mi gidiosunuz? Başka bi doktora da gidin bence.

Canım stres olacaksan başka doktora da git. Ama sorun olsaydı söylerdi kendi doktorun da. Bu arada ikili yaptırmayacak mısın? Yaptıracaksan 1 ay sonra geç olabilir bebişin gününü yakalarsa.
Bu arada guzel kalbinin atisini da duydum ilk kez cinsiyet tahmini olabilir mi sizce
Maşallah ama cinsiyet tahmini için birazcık daha beklemen gerekiyor sanırım

Ölçüm hatası da olabilir. Hep aynı doktora mi gidiosunuz? Başka bi doktora da gidin bence.
Devletle bu ozele gidiyordum hep. Devletin cihazi eski zaten hep kucuk gosterdi bebegi gorememisti birgun arayla filan. Ama o da bisey demedi.

Dr 1 ay sonra dedi onun icin de. Istersen yaptirirsn dedi. Ben de 2 hafta sonra sehir merkezine mi gitsem diyorum. Ilcedeyim

Dr 1 ay sonra dedi onun icin de. Istersen yaptirirsn dedi. Ben de 2 hafta sonra sehir merkezine mi gitsem diyorum. Ilcedeyim
Ben senin yerinde olsam giderim, eğer senin hesabın gibi 10 haftalıksa ölçümde hata varsa bi dahaki gittiğinde 14 haftalık olacak. O da ikili için ucu ucuna oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…