2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kizlar simdi aklim karisti. Ben tup bebek tedavisine baslamadan once doktor benden istemis bu testleri yaptirmisim ama bana hicbir aciklama yapmadi. Anlayan yorumlayabilir mi ?

Anti Rubella İGG = Pozitif 118
Anti Toxoplazma İGG = Negatif 0.1
Anti Toxoplazma İGM = Negatif 4.0

Rubella İGG Avidite = Yüksek 0.76 Avidite Aİ
Toxoplazma İGG Avidite = *Aİ
Anti Rubella İGM = Negatif İndex 2.85

Nolursunuz kizlar bilen biri yorumlayabilir mi ?
Canım bu sabah aklımdan geçtin kanama alanın nasıl oldu inşallah geçmiştir,miniğin nasıl iyi mi :nazar::KK200:

Canım ben her ikisine de gittim bunları devletteki doktorum yazdı aldım bende ona da hususi sordum folik asidi bırakıyor muyum diye? Bırak dedi dün de özele gidince hiçbir şey demedim o da folik asidi bırak yine d vitamini yazdı bi de başka bir şey onu da bugun dışarı çıkınca bakıcam belki aynı vitamindir ikisi de folik asidi bırak dedi canım
Bana sa mantikli gelmisti birakmak:) hos ben ztn cok duzenli icmiyorum folik asidi. Cunku ztn cok istifra ediyorum :KK43: haplari da duzenli kullanamiyorum.
Canım kolay gelsin insanı örgü gerçekten rahatlatıyo terapi gibi geliyo :))
Hangi renk başladın kuzum bendede bi örnek var hem kolay hemde güzel duruyo :)
Renk olarak karar versem hemen başlamayı düşünüyorum :))
Canim beyaz sari gri :) battaniyeyi internetten gordum tamamini atarsam sorun olur mu bilmiyorum ama motifini koyiyim buraya :) internetten video ile yapiyorum. Soyle tontis yildizlar yaoip capraz bir sekilde birlestirecegim. Kullandigim renkleri de ekliyorum.

Eklentiler

• 2BF3C021-8596-4486-A8BC-7DC0FB5AFC71.jpeg
    2BF3C021-8596-4486-A8BC-7DC0FB5AFC71.jpeg
    43 KB · Görüntüleme: 35
  • 4BB82ED1-2EE9-45A1-8377-06C98289E5FF.jpeg
    4BB82ED1-2EE9-45A1-8377-06C98289E5FF.jpeg
    59 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Çok ilginç. Söğütözü koru 6400 isterken sincan koru resmen yarısını istiyor. Çok şaşırdım neticede aynı hastane diil mi bunlar. Hatta biz sogutozundekinde sadece doğum olsa kaç olur dedik o da 5200 dedi. Siz çok şanslısınız o zaman. Sincan bize çok uzak;(
Ben ilk dogumumda da orayı tercih etmiştim doktorum çok ilgili gece 2.5 da kalkıp gelmişti ve normal dogum yaptık hani zorunluluk dışında keyfi sezaryen isteyen biri değil gerçekten balgat koruyla çok ucuk fiyatlari

Canım melike222 melike222 doktor sana folik asidi bıraktırıp yerine başka vitamin yazdı mı? Bana d vitaminiyle devit3 / gyno ferro sanol demir ve karışık vitamin kapsülü verdi canım onu merak ettim
Yok canım kullandığım ilaçların bi kısmını bitince bırak dedi.
Crinone,progestan ve inofolic combi bunları bitince bırak dedi.
Coraspin,oksapar,imoma devam dedi.
10 gün sonra tekrar gitcem muhtemelen o zaman vercek canım 12.hafta dolmuş 13ün içinde olcam

Çok ilginç. Söğütözü koru 6400 isterken sincan koru resmen yarısını istiyor. Çok şaşırdım neticede aynı hastane diil mi bunlar. Hatta biz sogutozundekinde sadece doğum olsa kaç olur dedik o da 5200 dedi. Siz çok şanslısınız o zaman. Sincan bize çok uzak;(
Bide gebeligin ilk gününden bir paket vardı tüm tahliller dogum bebek dogunca işitme testi oda 3900

Bana sa mantikli gelmisti birakmak:) hos ben ztn cok duzenli icmiyorum folik asidi. Cunku ztn cok istifra ediyorum :KK43: haplari da duzenli kullanamiyorum.

Canim beyaz sari gri :) battaniyeyi internetten gordum tamamini atarsam sorun olur mu bilmiyorum ama motifini koyiyim buraya :) internetten video ile yapiyorum. Soyle tontis yildizlar yaoip capraz bir sekilde birlestirecegim. Kullandigim renkleri de ekliyorum.
Canım yeni gördüm mesajı kusura bakma :)
Renklerin uyumu çok güzel olmuş,motifle birleşince şuan gözümün önüne geldi çok güzel durucak :KK9:
6 aydan sonra falan kullanabilirsin canım örgü battaniyeyi biraz büyük yap benden sana tavsiye :KK66:

Canım yeni gördüm mesajı kusura bakma :)
Renklerin uyumu çok güzel olmuş,motifle birleşince şuan gözümün önüne geldi çok güzel durucak :KK9:
6 aydan sonra falan kullanabilirsin canım örgü battaniyeyi biraz büyük yap benden sana tavsiye :KK66:
Aynen canim seneye bu zamanlar kullaniriz kismetse iste :) oyle yapmayi planliyorum bakalim :KK49: sen de yaparsan sen de paylas canim. Fikir olur.

Renkler çok uyumlu canım bitince çok güzel olacak :KK28:

En son 6+1 Ken Dr.gittim ,ekimin 15 ikili testimiz var.ikili testing Kabul etmezsem bebegi goremem 20 haftaya kadar:KK45:burda her kontrolde ultrasound ' a bakmiyolar,zararli diye ,

Bende iyim sukur ,iyi olmana sevindim bulantilar azalmistir umarim,
Genelde sabahları iyi oluyorum akşamları oluyor bulantı canım bunada şükür :)

En son 6+1 Ken Dr.gittim ,ekimin 15 ikili testimiz var.ikili testing Kabul etmezsem bebegi goremem 20 haftaya kadar:KK45:burda her kontrolde ultrasound ' a bakmiyolar,zararli diye ,
Git canım git yaptır bahaneyle bebişini görürsün :anneadayı: İnsan özlüyor merak ediyor mercimekleri yahuu:KK68:

X