2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben bide ozellere nedendir güvenemiyorum. Illa devlet olcak. Orda kendimi daha güvende hissediyorum.. özellikle eğitim araştırma hastanelerinde çok iyi doktorlar var.
Ben araştırma hastanesine doçente gidiyorum. Ama her seferinde öyle huzursuz oluyorum ki. Sanki 3ay ömrüm kaldığını söyleyeceklermiş gibi.

Kizlar ankarada olupta,doğum için devlet hastanesi önerebilecek biri var mi bana?
Çok korku sarıyor beni. Devlet hastanelerinin namını biliyorsunuz çok kötü efsaneler dolaniyor.Hala karar verebilmiş degilim.
Ben çok araştırdım ama ne yazıkki ankara da devlet hastanesi bulamadim umarım siz bulursunuz yakın arkadaslarimda dogum yaptı ama maalesef yasanilanlar anlatılanlar çok ürkütücü

Arkadaşlar bu bahsettiğiniz toxoplazma testinden bize kimse bahsetmedi. Test de yapılmadı. 12.haftadayım şu an içime kurt düşmüş durumda...
Kalp atışından sonra 7 tüp falan kan istiyorlar bide idrar. O kan testlerinde bakıyorlar. Bnce size de bakmışlardır. Toksoplazma igm igg, rubella igg igm bide cm igg igm ye herkeste bakiolar. Mutlaka sizdede bakılmıştır. Bu toksoplzmanin genelde doktorlar negatif çıktığını söylüyor. O yüzden 2. 3 ayda tekrar baktiranlar oluyor. Benim negatif mis mesela çok dikkatli olmam gerekiyor. Geçenlerde sucuklu tost yedim.içime kürt düştü bi arkds doktor da çok şüphelendiysen baktir bida dedi. Tekrar baktırcam sanirim

Ankara'daki ozellerin maşallah fiyatları uçuk.bide paket çıkarmışlar doğum paketiymis ayy yazık ya okadar doğuma para verilir mi.5000 TL diyorlar
Ben bugun paket aldım 16. Haftadan itibaren ilk dogumumda o hastanedeydi doktorum için tercih ettim 3400 paket fiyati

Yok canım bakılmadı. Tüp bebek tedavisinden önce bakılmıştı ama hamilelikte bakılmadı. İnşallah bir sorun yoktur. Valla o kadar çok ayrıntı var ki düşünmek istemiyorum artık. Sadece tevekkül ediyorum.

Sincan koru hastanesi 30 Eylülden sonra fiyatları degisecekmis
Çok ilginç. Söğütözü koru 6400 isterken sincan koru resmen yarısını istiyor. Çok şaşırdım neticede aynı hastane diil mi bunlar. Hatta biz sogutozundekinde sadece doğum olsa kaç olur dedik o da 5200 dedi. Siz çok şanslısınız o zaman. Sincan bize çok uzak;(

Muhtemel negatiftir canm. Internette izledim kağan diye bi doktor youtube da anlatıyor . Sadece yüzde 1 insanda pozitif cikabiliomus. Yeşillerimize dikkat edicez iste. Allah'ın izni ile bisi olmaz. Ben şu tosttan dolayı bida baktirip bida baktirmicam . Zaten ilk 3 ay organ olusumu oldugu icin ozman geçirmemek gerekiyormus . Sonra gecirilse bile bebege fazla bi zarari olmuyomuş. Yediklerimize dikkat etsek hiç bisicik olmaz

Çok sağol canım inşallah güzel sonuçlar bekliyorum
%99 diyorlar test için. İndirimli 2300 tl ye yaptırdım, 7-10 iş günü sonuç çıkacakmış.
ikili testim riskli geldiği için özel sağlık sigortam bir kısmını ödeyecekmiş.

Canım melike222 doktor sana folik asidi bıraktırıp yerine başka vitamin yazdı mı? Bana d vitaminiyle devit3 / gyno ferro sanol demir ve karışık vitamin kapsülü verdi canım onu merak ettim

Canım melike222 doktor sana folik asidi bıraktırıp yerine başka vitamin yazdı mı? Bana d vitaminiyle devit3 / gyno ferro sanol demir ve karışık vitamin kapsülü verdi canım onu merak ettim
Bana sadece gyno ferro sanol verdi ama folik asiti birak demedi. Ben de onu merak ediyordum. Devlete gittigim icin se arayip soramiyorum. Cunku o hapta da folik asit var neticede.

Bana sadece gyno ferro sanol verdi ama folik asiti birak demedi. Ben de onu merak ediyordum. Devlete gittigim icin se arayip soramiyorum. Cunku o hapta da folik asit var neticede.
Canım ben her ikisine de gittim bunları devletteki doktorum yazdı aldım bende ona da hususi sordum folik asidi bırakıyor muyum diye? Bırak dedi dün de özele gidince hiçbir şey demedim o da folik asidi bırak yine d vitamini yazdı bi de başka bir şey onu da bugun dışarı çıkınca bakıcam belki aynı vitamindir ikisi de folik asidi bırak dedi canım

Benim de icime erkek doğuyor öyle hissediyorum. Çevremde ki herkes de kızın olacak gibi diyor. Hayirlisi bakalim. Sağlıklı olsunlar da ikisine de kabuluz. Tabi merak da etmiyor degilim.

Canım inşallah güzel sonuçlarla geleceksin Allah yar ve yardımcın olsun inşallah.
Sonuç ne zaman çıkıcak

Canım kolay gelsin insanı örgü gerçekten rahatlatıyo terapi gibi geliyo :))
Hangi renk başladın kuzum bendede bi örnek var hem kolay hemde güzel duruyo :)
Renk olarak karar versem hemen başlamayı düşünüyorum :))

Maşallah canım oğluna Allah oğluna uzun ömürler versin
İnsan böyle güzel haberler alınca mutlu oluyo yanlız olmadığını hissediyo

Maşallah canım eşine,bebeğin doğmadan baba olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…