2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Şimdi ben bu nub teorsini anlayamadım. Nub a göre peki bu ultrasondaki bebeğim cinsiyeti ne oluyor. 16 haftalık görüntü bu.

Eklentiler

• 8729C2A7-AD66-4181-BA11-528549CBA05F.png
    338,4 KB · Görüntüleme: 53
Evet tam adamına denk geldin çünkü benim kadar pozitif bir doğum hikayesi olan yoktur herhalde. Ameliyathaneye 8.30 da indim 8.50 de odaya çıktık :) ameliyathane iner inmez hemen belden uyuşturdular aynı koldan kan alırken iğne batması hissi iğneyi yaparken bacaklarıma doğru sıcaklık vurdu. Sonra uzandm doktorum geldi karnıma dokunuyolardı ama ben bacaklarımı hissediyorum kıpırdatabiliyorum dedim meğersem orada kesmiş bile karnımı. Başıma bi çocuk koymuşlardı sürekli nasılsın iyimisin kendini kötü hissedersen söyle diye konuşuyordu.O arada derinden bi bebek sesi geldi boğuk boğuk yan tarafta saat vardı kafamı cevirip baktım 8.40. Karnımda eller var hissediyorum ama kötü bi his değildi. Bebeği giydirip yanıma getirdiler kalan 10 dk nasıl geçti anlamadım. Odaya geldikten 2 saat sonra bacaklarımın uyuşuklugu geçer gibi oldu kalkıp yürüdüm ama tam normal yürüyemedim hem uyuşukluktan hemde dikişler kasılıyodu.. Sonra ara ara tekrar kalkıp yürüdüm akşama baya normal yürüyordum. Dikişler anlattıkları gibi korkunç ağrımıyor bana adet agrısı gibi geldi açıkcası.. eve geldikten 1 hafta sonra tamamen herşeyimle normaldim. Hiç doğum yapmamış gibi hissettim karnımı. Öyle bebeğe uzanırken falan da zorluk yaşamadım gerçekten tedirgin girmeyin ameliyata pozitif düşünün herşey çok rahat geçiyor. İnşallah bu doğumumda aynı olur çünkü sorumluluğum ikiye katlanıyor

Kızlar benim haftaya salı gibi ikili teste girmem gerekiyordu ama eşim aradı tatil ayarlamış bu havada Nasıl olacaksa tatil şaştım kaldım ya bana sürpriz yapmak için de yeni söylüyor şimdi tatil dönüşüne kaldı mecburen ikili ama 13+larda olacak çok geç kalmış olurmuyum sizce ya

Canım üşütmüş olabilir misin geçen bana da oldu gece yatarken üzerime daha kalın şeyler alıp biraz da dinlenince geçti

Kızlar feci nezle oldum dis etlerim falan da cok.şişti nasil gecer bu bilen var mi

Baktim simdi.bana verilen kagitta 11 ile 13.hafta da yapılması uygundur yazıyor cnm

Canım bildiğim kadarıyla 11-14 haftalar arasında yapılıyor ama bebiş önden gidiyorsa kaçırır mısın acaba diye düşündüm

Benim iştahım azaldı canım biraz da zayıfladım. Hem iş hem ev çok gözümde büyüyo ne yemek yapacağımı şaşırıyorum. Benim ikili taramam henüz yapılmadı ama doktor 10+3 te ense ile ilgili 1.9 diye bilgi verdi. Sağlıklı bir sorun yok dedi. Asıl tarama haftaya olacak

İnşaallah güzel haberler alırsın tatlım.
Araştırdığıma göre; ense 3 mm ve üstü riskliymiş. Onun altı iyiymiş.

Ben evde olmama rağmen; ev leş gibi. Ne yemek yapasım geliyor ne de ev işi. Çok saldım valla.
Seni düşünemiyorum bile.
Allah kolaylık versin. :)

Sağ ol canım bizim ev de çok kirlendi yapayım diyorum ama enerjim çok kısıtlı hepsine yetmiyor ya biraz ev işi ya yemek ama ikisi de lazıııım Allah yardımcımız olsun üstelik benim anacığım da uzakta gelip de yardım edecek kimse yok yaşadığımız yerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…