2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben çin takvimide bakmadım :-)
Şubatta yumurtalar toplandı donduruldu,temmuzda transfer edildi transferin 5.günü 30 temmuz beta 0.49du 12.gün ağustos 6da 270 çıktı.
Şimdi ben neye göre bakcam yanii :confused:

Öyle diyoken hepimizden önce doğuruyomuşun :deli:
Error verdim soruna:deli:
Seninkini erkeğe benzetmişti dimi

Bu arada benim de sezaryen olma durumum varmış, kasık fıtığım vardı son durum ne bilmiyorum :63: doktora da sormayı unuttum
Allah yardimcin olsun canim . ikiniz de sağlıklı şekilde atlatırsınız Insallah. Gebelikte hastalıklar biraz daha yıpratıcı ama sabır bakalim. Miss kokularını içimize çekince her şeyi unuturuz :anne:

Kuzum son zamanlarda fıtığı göremiyordum kendiliğinden mi geçti nedir, eskiden günlük hayatta bile çok ağrı yapardı şimdi ağrım yok şükür. Ara ara kasık ağrım oluyor ama fıtıktan kaynaklanan bir ağrı olduğunu sanmıyorum onun acısını biliyorum çünkü daha farklıydı. İnşallah kaybolmuştur kendiliğinden :KK45: duruyorsa da hayırlısı artık :)
Kendiliğinden kaybolabiliyo mu öyle bilmediğimden soruyorum yanlış anlama :eek:

Allah yardimcin olsun canim . ikiniz de sağlıklı şekilde atlatırsınız Insallah. Gebelikte hastalıklar biraz daha yıpratıcı ama sabır bakalim. Miss kokularını içimize çekince her şeyi unuturuz :anne:
Sağol canım, önemli olan sağlıklı olmamız tabi hangisi bizim için daha iyi olacaksa ben ona varım :) dediğin gibi bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alalım önemli olan o :KK200:

Kendiliğinden kaybolabiliyo mu öyle bilmediğimden soruyorum yanlış anlama :eek:
Ben de kaybolmaz diye biliyordum ama bi doktor tanıdığımız bende küçük yaşta olduğu için sonradan kaybolabileceğini söyledi canım. Uzun zamandır da olmayınca onun dediği gibi kayboldu herhalde dedim. Hamilelik planı yaparken de aklıma gelmedi açıkçası kontrole gidip hala duruyorsa ona göre önlem almak. Hayırlısı artık bi dahaki kontrolde belli olur inşallah :KK49:

Ben de kaybolmaz diye biliyordum ama bi doktor tanıdığımız bende küçük yaşta olduğu için sonradan kaybolabileceğini söyledi canım. Uzun zamandır da olmayınca onun dediği gibi kayboldu herhalde dedim. Hamilelik planı yaparken de aklıma gelmedi açıkçası kontrole gidip hala duruyorsa ona göre önlem almak. Hayırlısı artık bi dahaki kontrolde belli olur inşallah :KK49:
Hee anladım canım öyle kendiliğinden kaybolma durumu varsa inşallah kaybolmuştur sorun yaratmaz ilerde :KK16:

Ayy sen beni güldürdün ya Allahta seni güldürsün :halay:
İnsanın öyle beynini yakarım sorumla :KK71:
Evet canım erkeğe benzetmişti:nazar:
Gerçekten karışık olmuş durum :işsiz:
Neyse ki sonucu kesin değil zaten:KK49:
Bana tahmin yapsa ben çok kaptırırım sanırım o yüzden aslında bende istemiyorum tamamen netleşmeden öğrenmeyi.

Çok teşekkür ederim güzel cevabın için.Ben fotoğraf paylaştığım için üzerime alınsın, yanlış anlamisim sen kusura bakma eğer uzduysem yazımla seni.Benle ilgisi olmayan bir konuya atlamisim utanmadan bide alinmisim, şuan utandım.:olamaz:
Aradaki yanlışlığı düzeltmemize sevindim doğrusu :KK200: Kimsecikler üzülmesin :KK68:

Gerçekten karışık olmuş durum :işsiz:
Neyse ki sonucu kesin değil zaten:KK49:
Bana tahmin yapsa ben çok kaptırırım sanırım o yüzden aslında bende istemiyorum tamamen netleşmeden öğrenmeyi.
Tedavi olunca bu şekilde oldu canım :))
Aynen insan kendini kaptırıyo değişirse alışmak zaman alabilir :))

Bakın netten ne buldum :))

Son zamanlarda araştırmacılar bir erkek çocuk taşıyan kadınların kız taşıyan kadınlardan %10 daha fazla yediğini keşfettiler. Araştırmacılar yeni doğmuş erkek çocukların kızlardan daha ağır olduklarını inceleyen ilk çalışmada erkek embriyo taşıyan kadınların da kız taşıyanlardan %10 daha fazla kalori aldığını buldular.

Haftamiz da aynı kontrol günümüz de.Bizde yarın ikili için gidiyoruz canim, inşallah güzel haberler alırız.icimde korku var benim de, kalbini duyacak miyim diye.Neden bilmiyorum.Burda görünce arkadaşları çok üzüldüm, etkilendim galiba. Bu arada ilk gebeliğimde ben de 3 kg vermiştim.54 le hamile kalıp 51 e düştüm.62 ile doğuma girdim.ciktigimda ilk yürüyüşte 56 ciktim tartida.

evet canım diğer platformdan hatırlıyorum orda da kalbini aynı zamanda duymuştuk sonra orası yok oldu ben cok endişelendim bişey mi oldu diye şükür olmamış içini rahat tut aklına kötü şeyler getirme hayırlısıyla kucağımıza alacağız minnoşlarımızı :anneadayı::KK200:

Ayy sen beni güldürdün ya Allahta seni güldürsün :halay:
İnsanın öyle beynini yakarım sorumla :KK71:
Evet canım erkeğe benzetmişti:nazar:
Bence tüp bebekte yumurtanın toplandığı tarihe göre bakılmalı :) çünkü biyolojik olarak o tarihte yumurtlamışın. Hatta bence Çin takvimi çok saçma sonuçta cinsiyeti erkek belirliyorken kadının son adet tarihi ne alaka :KK53:

Son zamanlarda araştırmacılar bir erkek çocuk taşıyan kadınların kız taşıyan kadınlardan %10 daha fazla yediğini keşfettiler. Araştırmacılar yeni doğmuş erkek çocukların kızlardan daha ağır olduklarını inceleyen ilk çalışmada erkek embriyo taşıyan kadınların da kız taşıyanlardan %10 daha fazla kalori aldığını buldular.
İştahım çok açık :silah: Korkmalımıyım :bicak:

Bu benim oburluğumu açıklıyor işte:dondurma:

Bence tüp bebekte yumurtanın toplandığı tarihe göre bakılmalı :) çünkü biyolojik olarak o tarihte yumurtlamışın. Hatta bence Çin takvimi çok saçma sonuçta cinsiyeti erkek belirliyorken kadının son adet tarihi ne alaka :KK53:
Bencede mantıklı olan yumurtanın toplandığı ay canım :super:
Aynen kadının son adet tarihi ne alaka :KK3:

X