2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aklına düşürdük desene :)
Şimdiden afiyet bal şeker olsun yarasın canım

Yazdıkların gerçekten moral oldu. Beni anladığını ta buradan hissettirdin yazdiklarinla. Aynı şeyleri yaşamış olmanın getirdiği bir paydada yer alıyoruz ikimizde nasılsa. Evet çocuk kararimda bebeğimin henüz küçük olması çok etkili oldu. Oğluma yalnız bakıyorum . Bu hayatta ona moral olacak onu canı kadar sevecek ve ona sahip olduğu için kendini en az bizim kadar mutlu hissedecek bir kardeşi olmasını çok istedim. Rabbim çok şükür bahşetti. Şimdilerde hem korkular eşliğinde hamileliğimi yaşıyorum hem de evladımı gün aşırı fizik tedaviye götürüyorum . Bir yanda yeni umutlar bahsettiğiniz gibi hiç tatmadigim duygulara açılan bir kapı diğer yanda adeta kalbim, her şeyim olan evladimla verdiğim o zorlu mücadele. Ama Allah sabrını veriyor. Bu hamileliğin de kanayan yaralarimi sarmak için Allah'ın bahşettiği bir hediye olduğunu düşünmek istiyorum. Tüm korkularima rağmen.

Rabbim evlatlarımıza selamet versin. Hep derim, bir anne evladının hem dünyada hem ahirette mutlu olmasını ister. Allah bize daha dunyadayken evladımızın ahiret sevincini gösterdi.

Kızlar aklıma gelmişken arada sırada rahim ağzı uzunluğunuzu hatırlatıp ölçtürün doktorrlarınıza,arkadaşım ihmal yüzünden 5 aylık düşük yaptı

Kızlar aklıma gelmişken arada sırada rahim ağzı uzunluğunuzu hatırlatıp ölçtürün doktorrlarınıza,arkadaşım ihmal yüzünden 5 aylık düşük yaptı

Ben onu hiç bilmiyordum. Akıntı oluyor falan deyince doktor "rahim ağzı gayet iyi görünüyor sorun yok" demişti. Bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum canım. Doktorlar takip ediyordur gerçi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…