2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın canlar, hastaneye gidecekler güzel haberlerle döner inş..
A ALEYALEY her yazdığında içim hem burkuluyor, hem sayende umut dolu oluyorum. Rabbim senden de, eşinden de razı gelsin.. küçük meleğini de allah nazarlardan kötülüklerden, acılardan korusun. Çok yakışıklı maşallah.. insan bakmaya kıyamıyor.. :nazar:
@LoveAndMarriage de bir an önce döner inşallah aramıza:KK19:

Biz bugün 10+1 olduk. Bulantılar tam geçti diyorum yine büyük bir faciayla son buluyor :KK43: bugün ben de tahlilleri alıcam sağlık ocağından. Çarşamba da devlete gidip göstericem inşallah bakalım.
melekci melekci ben hiç bir şey yiyemiyorum hala. Çok iştahsızım. Yediğimi de çıkartıyorum bi saat falan sonra. 5. Haftadan beri toplasak çıkarmadığım gün sayısı 6 falandır :KK43: zaten bu süreçte yiyemesekte bebiş besleniyormuş korkma.
Canım benim Allah razı olsun amin, hepimizin çocuğunu korusun Allah'ım:KK200:kimsenin canını acitmak için değil de ümit olsun yada yasadiklarina şükretsin, evladına sarılsin, küçük şeylerden şikayet ediyorsa fark etsin diye bizi yaziyorum.Sabir ve ders çıkarmak insani en güzel terbiye eden sey çunku.

Dün kanamam oldu biraz onun için kontrole erken gittik ikili test yapıldı. Herşey yolunda ama önlem amaçlı rapor iğne ve hap verdi doktorum. Buda ufaklık :))
Peki kanaman devam ediyor mu cnm?Çok geçmiş olsun çabuk biter inşallah.Masallah ne kadar büyümüş tam bir insan gorunumundeler artık demek.Ellerindeki kemikler bile belli yaa:nazar::nazar: maşallah masallaaah:KK200:

Canım daha önce de dediğim gibi sanırım şişmanlıktan dolayı net görünmüyor :KK1:
Doktor öyle demişti, "Deri biraz kalın olduğu için zor görünüyor" demişti. Neyi kastettiğini sonra anladım. Kibar adam vesselam. :KK45:
Unuttum valla canım unutmasam hiç kendimden örnekte vermezdim kusuruma bakma lütfen :KK16:

maaşallah nasılda büyümüş:emir_bebek: Benimkide bu kadar olmuş mudur ki meraklandım bak:KK55:
Cnm seninle Günlerimiz aynı ben en son 15 eylülde gittim 9+6 dim ultrasyonda 9+3 çıktı 2 veya 3 hafta sonra gel dedi bende ekinin 2 si gibi gitmeyi düşünüyorum ikili test için sen ne zaman gideceksin

Bizimde bugun ikili test var saat 2 de umarim hepimiz guzel haberlerle geliriz insallah:dua:
Döndün mu cnm sen de, nasıl geçti,büyümüş mu kuzun:KK68:

Aslında benimki düşüncelidir kız :KK16:
6-7 haftalık falandım işe giderken televizyonda işkembe çorbası gördüm olsada içsek dedim öylesine.
Hamile kalmadan önce işkembenin kokusuna tahammülüm yoktu nasıl olduysa onu canım çekti o an bol ekşili :KK45:
Gece dükkanı kapatınca gitmiş almış gelmiş uyuyodum uyandırdı bak sana ne aldım geldim diyo :KK68:
Ben ne dedim aaaa o sabahtı sabahta kaldı şimdi gözüm bile görmek istemiyo dedim :confused::deli:
Ay benim de canımın ilk istediği şeydi işkembe corbasi:-)1 haftada 3 kez yedim bide kazanın başındaki adamla pazarlık ettim tanesini bol koyar mısın abi diye:KK71:
Hiç de öyle bulunmayan bsy istemedi ki canım, gönderiyim arasın bulsun:KK67:

İnşallah en kısa zamanda sen de atlatırsın :) ben zaten hayatımda hiç kustugumu hatırlamıyorum
Ben kusunca çok kötü oluyorum, çocukluğumdan beri çok korkarım kusmaktan.Oyle tutuyorum ki kendimi kusmamak için, ter içinde kaliyorum.o_O

Oh ne güzel hazır başlamışsın sen canım.Artik bu hızla kilo vereceğini zannetmiyorum bundan sonra yavaş yavaş normale dönersin inşallah.

Hadi gözün aydın canım.hani hani foto yok mu bakim :KK37:
Aynen canım doktor kilo vermen gerek tedavi için dedi bende verdim.
Bebişlerimiz iyi olsunda ben kiloya hiç takılmıyorum :)
Döndün mu cnm sen de, nasıl geçti,büyümüş mu kuzun:KK68:

Ay benim de canımın ilk istediği şeydi işkembe corbasi:-)1 haftada 3 kez yedim bide kazanın başındaki adamla pazarlık ettim tanesini bol koyar mısın abi diye:KK71:
Hiç de öyle bulunmayan bsy istemedi ki canım, gönderiyim arasın bulsun:KK67:

Ben kusunca çok kötü oluyorum, çocukluğumdan beri çok korkarım kusmaktan.Oyle tutuyorum ki kendimi kusmamak için, ter içinde kaliyorum.o_O
Ayy gerçektende bu kadar olur ikimizde işkembe istemişiz :)
Çok çok koydu mu bari adam :KK48:

Ben de yatıyorum sürekli ama dinlenince de geçmedi :KK43: normalden biraz daha şiddetli ağrıyor
Nasıl geçer bilmiyorum kuzum ya :KK43:
Oh ne güzel hazır başlamışsın sen canım.Artik bu hızla kilo vereceğini zannetmiyorum bundan sonra yavaş yavaş normale dönersin inşallah.

Hadi gözün aydın canım.hani hani foto yok mu bakim :KK37:
Net değil canım omdan atmadım birde malum üşengeçlik falan:-):confused:

Ben de geldim konuyu görünce :) herkese merhaba
Hoşgeldin canım merhaba :KK3:

Valla işim var yemek yapacam Tuana-Ahmet arkadaşımızı bekliyorum nasıl geçti acaba inş güzel haberlerle gelir...Rabbim yavrularimizi korusun

Merhabalar bende bugün ikili testi oldum çok şükür ultrasonda bi sorun görünmedi inşallah kan tahlilindede bişey çıkmaz.son muayenemize göre ne kadar büyümüş elleri ayakları kıpır kıpırdı doktorumuz cinsiyet tahminindede bulundu.muayene harici 54 tl çıktı şaşırdım beklentim daha yüksekti

Merhabalar bende bugün ikili testi oldum çok şükür ultrasonda bi sorun görünmedi inşallah kan tahlilindede bişey çıkmaz.son muayenemize göre ne kadar büyümüş elleri ayakları kıpır kıpırdı doktorumuz cinsiyet tahminindede bulundu.muayene harici 54 tl çıktı şaşırdım beklentim daha yüksekti
Oh güzel haberler süper :) cinsiyet için ne demişti canım

Gözünüz aydın cnm..İnş kan sonucunda temiz çıkar. .resim bekliyoruz.bu arada cinsiyeti???

Hadi gözün aydın olsun canım inşallah kandada sotun çıkmaz.
Allah gönlüne göre versin canım neymiş miniğin cinsiyeti :nazar:

Merhaba kızlar. Canımı sıkan bir şey vardı onla ilgili bir şey duydum akşam ister istemez bir sinirlendim üzüldüm. Sonra çok geçmeden belim ağrımaya başladı hala da geçmedi. Kopacakmış gibi ağrıyor. Sıcak su torbası koymuştum belime ama şimdi alınca yine başladı. Mide bulantım da bir yandan. Ben gibi bel ağrısı çeken var mı stresten mi oldu dersiniz:KK43:
Merhaba canım.benim de ağrıyor belim ama gebelik öncesi de böyleydim fıtıklarım olduğu için.Gebeligin ilerleyen zamanlarında oluyor diye biliyorum ben.

Ben de geldim konuyu görünce :) herkese merhaba
Merhaba hosgeldin aramiza:KK200:

Aynen canım doktor kilo vermen gerek tedavi için dedi bende verdim.
Bebişlerimiz iyi olsunda ben kiloya hiç takılmıyorum :)

Ayy gerçektende bu kadar olur ikimizde işkembe istemişiz :)
Çok çok koydu mu bari adam :KK48:
Evet canım anne ve bebek sagliklsoldugu sürece hiç önemli değil kilo bence de.Ay valla torpilliydi çorbamız.Hatta şimdi konuşunca yine aklıma düştü.esim gece işten çıkınca götürecek çok mutluyum cook:KK68:

X