2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benimki de tam tersi hiç bişey istemeye bırakmıyor :) iştahım hiç Yok zorla yedirmeye çalışıyo
Benim çok öyle bulantım kusmam yok o yüzden normal hayatıma devam ediyorum gibi. Göbüş falan olmadığı içinde ona şaka geliyor :)) Benim normalde de bir istediğimi iki etmez eşim ama ev işi vs yaptırıyorum herşekilde nazlanma hakkımı kullanıyorum

Maalesef öyle. Devlette ücretsiz böyle bi hakkımız varken kullandık. Risk yüksek de çıksa özelde olmanın bi avantajı yok zaten :)
Aynen doğru söylüyon canım
Özeller adım başı para tuzağı

Ben hiç nazlanamadım :) çünkü her şeyi zaten o yapıyo bulantım kusmam olmamasına rağmen temizlik filan yaptırmıyo bana. Normalde beraber yapardık şimdi tek yapıyo

İnşallah en kısa zamanda sen de atlatırsın :) ben zaten hayatımda hiç kustugumu hatırlamıyorum
Amiin canım inşallah inşallah :)
Bende tam tersi oldu heralde :)
Normalde hiç bilmem bende kustuğumu ama hamilelikte

Amiin canım inşallah inşallah :)
Bende tam tersi oldu heralde :)
Normalde hiç bilmem bende kustuğumu ama hamilelikte

Benim hamilelikte en korktuğum şeylerden biriydi bulantı. Allah yüzüme güldü :) annemin de hiç olmamış bulantı kusma. İki gebelikte de

Merhaba kızlar. Canımı sıkan bir şey vardı onla ilgili bir şey duydum akşam ister istemez bir sinirlendim üzüldüm. Sonra çok geçmeden belim ağrımaya başladı hala da geçmedi. Kopacakmış gibi ağrıyor. Sıcak su torbası koymuştum belime ama şimdi alınca yine başladı. Mide bulantım da bir yandan. Ben gibi bel ağrısı çeken var mı stresten mi oldu dersiniz

Dün kanamam oldu biraz onun için kontrole erken gittik ikili test yapıldı. Herşey yolunda ama önlem amaçlı rapor iğne ve hap verdi doktorum. Buda ufaklık :))
Canım maşallah ne kadar net görünüyor :)
Kaçıncı haftadasın? Bizim fotoğraflar hiç böyle net değil, 10.haftada gittim en son ama çok karışık görünüyor. Güya özel hastane. Makine mi kötü anlamadım gitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…