2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benım bır kaç gun çok bulantım olmuştu sonra maden suyu içmeye başladım çok ıyı geldı kesildi.kahvaltıdan sonra maden suyu iç bence
İlk zamanlar içebiliyodum canım ama artık içemiyorum sıvı şeyler daha çok midemi bulandırıyo.
Çok fazla tüketme canım tansiyon sorununa neden oluyomuş

Ben daha doktora gitmedim ya niye böyle oldu anlamadım.carsamba gününe randevu aldım bakalım ne çıkacak keseyi filan daha hiç görmedim.hayirli haberler alırım insallah

Günaydın kızlar. Hepinize gUzel bir gun diliyorum.doktora gidecekler inş. Hayirlisyıla güzel haberlerle gelirsiniz.ben ne sut ne yogurt öyle dikkat etmiyorum yedikleri më birde kızımı anao kuluna verdim sabah tek kaldım kahvaltı yapmayı bile geç saatte bırakıyorum ceviz aldım ik gün iki tane yedim orda duruyor neden böyleyim anlamadım. Siz dikkat ediyormusunuz.sadece meyve yi güzel yiyorum..

bende bu ara dikkat edemediğimi fark ettim. Aslında canım istemediği için geçiştiriyorum ama artık sağlıklı bir yeme düzeni oluşturmalıyız.3-4 gündür puaçayla ve pekmez ile kahvaltı yapıyorum.:KK43:Aralarda fındık atıştııyorum. bugün arkadaşların bahanesine balık yedim.:bicak: Ama kararlıyım haftaya daha dikkatli olacağım :KK54:

Dün kanamam oldu biraz onun için kontrole erken gittik ikili test yapıldı. Herşey yolunda ama önlem amaçlı rapor iğne ve hap verdi doktorum. Buda ufaklık :))
Ay bu kocaman kız :) Maşallah:nazar:
Benimki 3.2cm çıktı Ama ultrason aletinden mi yoksa 2 cm bile fark mı ediyor bilmiyorum ama herşeyi seçilmiyor böyle :halay: Nisan sıpaları büyüyooooooorr :spor::KK71:

Merhaba kızlar nasılsınız ?
Yeme düzenini oturtanlarınız var mı ?
Ekmek ve türevlerini çok yer oldum. Mide bulantılarımı dindirdiği için daha çok tüketiyorum.
2. gebeliğim ve ilkine göre daha fazla yiyorum. Bu gidişle 2546546512 kilo olucacam:olamaz:
Yok malesef kendimin bile çözemediği garip bir iştah durumu var. Meyvemi eksik etmiyorum bir de yoğurdumu gerisi Allah’a emanet:KK43:
Bende çok kilo alacak gibi hissediyorum

Ben de randevumu aldım 6 Ekim inş. İkili test yapılacak. Bakalım ne kadar olacak. En son böyleydi. :KK200::nazar::KK54:

Eklentiler

• 4EA7EF87-42E6-4907-B11E-3DE93D6A19BB.jpeg
    4EA7EF87-42E6-4907-B11E-3DE93D6A19BB.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 53
Yok malesef kendimin bile çözemediği garip bir iştah durumu var. Meyvemi eksik etmiyorum bir de yoğurdumu gerisi Allah’a emanet:KK43:
İki gündür kahvaltı tabağı getiriyorum iş yerime. İki güne kadar hergün poğaça tost sandviç...
Birde çok yiyorum. Çok iştahım açık. Aç hissettikçe midem bulanıyor. Nasıl önüne geçicem bilemiyorum.
İlk gebeliğimde 55 kg + 13 kg dım. Şuanda 58 le hamile kaldım. :olamaz:

Aynı durum bendede var canım doğru düzgün bişey yiyemiyorum.
kuru kuru ekmek ayva yiyorum gün içinde bulantımı bastırsın diye

X