2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aynı durum bendede var canım doğru düzgün bişey yiyemiyorum.
kuru kuru ekmek ayva yiyorum gün içinde bulantımı bastırsın diye
İyi geliyorsa ye kuzum ilk 3 ay anne depolarından besleniyor Zaten bebişlerde yine de dikkat etmek lazım tabi ki. 12. Haftadan sonra takviye ediyorlar zaten :) senin bide bulantın var yapacak birşey yok :)

İyi geliyorsa ye kuzum ilk 3 ay anne depolarından besleniyor Zaten bebişlerde yine de dikkat etmek lazım tabi ki. 12. Haftadan sonra takviye ediyorlar zaten :) senin bide bulantın var yapacak birşey yok :)
Bi nebze iyi geliyo canım sonra kaldığı yerden son sürat devam :)
Varlığını hissettiriyo öylelikle :)
Eşim bile alıştı çok normal görüyo midem bulanıyo diyince

Bende mide bulantısı felan hiçbirşey yok. İştahım da gayet iyi bu nedenle dikkat ediyorum Kilo almamak lazım çok. Dr dikkat et dedi, hamileler şımarıp yer diyo :) Ben de cevizden tiksindim biraz yiyemiyorum. Diğer kuruyemişleri yiyorum sayılı.

Eylül ayı bitince mi kilolar güncellencek kızlar bilen var mı

Ultrason ölçümleri normal. Kan sonucu beklicem on gün sonra çıkarmış. Darısı başınıza
Özelde 500 küsür lira istediler. Ben de devlette yaptırdım.
Hadi gözünüz aydın olsun darısı başımıza olsun inşallah
Abooo özeller resmen adam soyuyo

maaşallah nasılda büyümüş Benimkide bu kadar olmuş mudur ki meraklandım bak
Olmuştır annesi :)) benim bugün tam 11 haftalık.

Ay bu kocaman kız :) Maşallah
Benimki 3.2cm çıktı Ama ultrason aletinden mi yoksa 2 cm bile fark mı ediyor bilmiyorum ama herşeyi seçilmiyor böyle Nisan sıpaları büyüyooooooorr
Büyümüş değil mi sıpam:))) şuan 2 cm bile fark ediyordur.

Yeme düzeni mi? Oda ne ben ilkinde 49 ile hamile kaldım 16 kg aldım. Şimdi 52 ile kaldım ama henüz hiç almadım ama bulantımlarım var geçsin alırım

Kötü olmuş
Ben eşimi delirtiyorum bazen birşey istiyorum ama ben hamileyim diyorum yaptırıyorumNazlanıyorum fırsat buldukca Yoksa öküz Zaten kendi kendine düşünemiyor bu erkekler
Aslında benimki düşüncelidir kız
6-7 haftalık falandım işe giderken televizyonda işkembe çorbası gördüm olsada içsek dedim öylesine.
Hamile kalmadan önce işkembenin kokusuna tahammülüm yoktu nasıl olduysa onu canım çekti o an bol ekşili
Gece dükkanı kapatınca gitmiş almış gelmiş uyuyodum uyandırdı bak sana ne aldım geldim diyo
Ben ne dedim aaaa o sabahtı sabahta kaldı şimdi gözüm bile görmek istemiyo dedim

Kötü olmuş
Ben eşimi delirtiyorum bazen birşey istiyorum ama ben hamileyim diyorum yaptırıyorumNazlanıyorum fırsat buldukca Yoksa öküz Zaten kendi kendine düşünemiyor bu erkekler

Benimki de tam tersi hiç bişey istemeye bırakmıyor :) iştahım hiç Yok zorla yedirmeye çalışıyo

Hele şükür kendimle aynı bir hamileye denk geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…