2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın canlar, hastaneye gidecekler güzel haberlerle döner inş..
A ALEYALEY her yazdığında içim hem burkuluyor, hem sayende umut dolu oluyorum. Rabbim senden de, eşinden de razı gelsin.. küçük meleğini de allah nazarlardan kötülüklerden, acılardan korusun. Çok yakışıklı maşallah.. insan bakmaya kıyamıyor..
LoveAndMarriage de bir an önce döner inşallah aramıza

Biz bugün 10+1 olduk. Bulantılar tam geçti diyorum yine büyük bir faciayla son buluyor bugün ben de tahlilleri alıcam sağlık ocağından. Çarşamba da devlete gidip göstericem inşallah bakalım.
melekci ben hiç bir şey yiyemiyorum hala. Çok iştahsızım. Yediğimi de çıkartıyorum bi saat falan sonra. 5. Haftadan beri toplasak çıkarmadığım gün sayısı 6 falandır zaten bu süreçte yiyemesekte bebiş besleniyormuş korkma.

Geçmiş olsun canım 2 hafta önce bende kaybettim bebeğimi düşük mu yaptın kürtaj mi oldun canım üzülme canım allahım inşallah yine hamile kalırız rabbim büyük
Sağol cnm kontrolde öğrendim kalbi durmuş gene bu ikinci kürtaj oldum sen 'nden kaybettin cnm sanada geçmiş olsn Rabbim sabır versin

Dün kanamam oldu biraz onun için kontrole erken gittik ikili test yapıldı. Herşey yolunda ama önlem amaçlı rapor iğne ve hap verdi doktorum. Buda ufaklık :))
Oyy maşallah maşallah
Cinsiyet için bişey dedi mi canım
2li test için muayene yaklaşık kaç dakika sürdü canım

Dün kanamam oldu biraz onun için kontrole erken gittik ikili test yapıldı. Herşey yolunda ama önlem amaçlı rapor iğne ve hap verdi doktorum. Buda ufaklık :))
Yaa tipini yirim bunlarınnn..
ne kadar minnak oluyorlar ya.. sana da geçmiş olsun canım. Rapor derken iş için mi rapor verdi doktor?

Oyy maşallah maşallah
Cinsiyet için bişey dedi mi canım
2li test için muayene yaklaşık kaç dakika sürdü canım
Cinsiyeti için baktı ama göremedi. Haftaya bakalım dedi. İkili test uzun sürmüyor 5 dk bişey. Ense kalınlığına bakılıyor ve bir kaç şeye daha sonra kan veriyorsun o kadar.
Yaa tipini yirim bunlarınnn..
ne kadar minnak oluyorlar ya.. sana da geçmiş olsun canım. Rapor derken iş için mi rapor verdi doktor?
Bi öncekinde hiç belli değildi ama şimdi ne kadar belli :))
Sağol canım fazla yorulmuşum dinlen biraz dedi ve 10 gün rapor verdi. Yatıyorum evde. Çocukta kreşte zaten iyice dinlenirim bugün

Bulantı kusma devam canım baş ağrısı arada çok şiddetli oluyo.
Bugün kontrolüm vardı doktor 2-3 haftan kaldı az daha sabret dedi şükür bugünümüze
Benım bır kaç gun çok bulantım olmuştu sonra maden suyu içmeye başladım çok ıyı geldı kesildi.kahvaltıdan sonra maden suyu iç bence

Anladım canım çok sağol :)
Allah gönlündekini versin inşallah

ben de önümüzdeki perşembeye aldım randevu en son ultrason ölçümüne göre 11+6 olacak ikili testi de yaparız demişti doktor bakalım bi aksilik olmazsa küçük çıkma gibi yapar olmadı daha sonra yine giderim hem bebişimi tekrar görmüş olurum inşallah herkes hayırlı haberler alır bu süreçte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…