2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim yine kanamam oldu :cry: Yine hastaneye gittim apar topar kanama alanim buyumus bebek sabah 8+5 ti 21 mm di simdi 8+3 19 mm cikti. :cry: Bebekte gerileme neden olur Allah korusun dusecek mi acaba
Bol bol yat dinlen canım. Hiç kalkma bnce.hic kendini yorma. Ne dediler bisi dediler mi ilaç falan verdiler mi

38his 38his cnm inan çok çok çok üzüldüm.
Rabbim inşallah en kısa zamanda tekrar hayırlısı ile nasip edecek.

Bizde bugün ilaç yazdırmaya gittik gitmişken miniğimizide gördük :KK36:
Elleri kolları ayakları baya belirginleşmiş artık,minicik kuzumun elleri ayakları :KK73: kıpır kıpır hareket halindeydi çok şükür :nazar: çıkıntısını bile gördük :nazar::p:rolleyes:darısı muayene için gün sayan hepimizin başına olsun İnşallah :dua:
Sizinle şuanda aynı gorunuyrz . Bana da bugün 10 hafta 6 gün dediler. Cikinti bende de vardi doktor herkeste olablr bu haftada dedi. Sizin crl niz de 39 milim mi?

Bol bol yat dinlen canım. Hiç kalkma bnce.hic kendini yorma. Ne dediler bisi dediler mi ilaç falan verdiler mi

Cnm purluton vuruldum yine progestana devam dedi ama ben yattikca kanama alani buyuyor anlamadim bu isi. Plasenta arkasinda kanama alanim var su an 4.5 cm. İsin garip yani bebegin boyu kuculmus ve 8+3 gorunuyorum gerilemis. Anne karnindaki bebek geriler mi bilmiyorum :KK43: Hic sevmedim 8 haftayi bitmedi gitti :KK43: Su an 9+1-2 olmam lazimdi ilerlemek yerine geriliyorum neler oluyor hic bilmiyorum cok uzgunum :cry:

Bugün bayağı göbeğim çıktı ya. Sabah tuvalete falanda çıktım onun şişkinliği değil. Gaz göbeği mi anlamadım ama hiç bu kadar olmazdı ay şaşkınım 5 aylık gibi resmen yaa

Sizinle şuanda aynı gorunuyrz . Bana da bugün 10 hafta 6 gün dediler. Cikinti bende de vardi doktor herkeste olablr bu haftada dedi. Sizin crl niz de 39 milim mi?
Tüp bebek grubundan bi arkadaş var canım ikizlere hamile doktoru 10+5te birisine yüzde yüz erkek dedi:KK66:
Evet canım 3.97cm crl

X