2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım kendını duşun sen.kabul etme kımseyı.o arkadaşın olsa kabul etmezdı emin ol

Kızlar geçen hafta salı bebeğin kalp atışı yok demişti dr kürtaja alıcaktı bi hafta daha bekleyelim diye kabul etmemiştim bugün de başka dr gittim bebekde bi gelişme olmamış geçen haftaki ölçümle aynı kalp atışı yok bide alttan baktı yine yok dedi artık bekleme hiç gelişmede olmamış galiba bizim yolculuğumuz burda bitti kürtaj olucam ank kürtaj yaptıran tanıdığınız varmı nerde nasıl yapılır yatırıyorlar mı bilen varmı?
inşşşş hepiniz sağlıkla kucaklarınıza alırsınz hamilelerin duaları kabul olur inş banada dua edin

Hayırlısı böyleymiş canım, inşallah en kısa ve en doğru zamanda Rabbim sağlıklı bir evlat nasip eder sana ve tüm isteyenlere.

Canim cok cok gecmis olsun allah hayirli bi zamanda muradinizi versin insallah

Allah tekrardan sağlıklı sıhhatli bir bebiş nasip eder inşallah canım. Kürtajda sanırım aynı doktor yapabilir yatmıyorlar diye biliyorum.

Kızlar aranızda koşuyolu medipole giden ya da bir yakını vs gitmiş olan var mı? Doğum için nasıl bir hastene acaba?

Çok geçmiş olsun öncelikle. Ama sizin hiç kanamaniz veya lekelenmeniz yoktu diye hatirliyrm. Teşhis olarak ne dediler. Bebek var kalp atisi mi durmuş. 1 tane bebeğiniz varmis allah bağışlasın. Istediğiniz zamanda ıns 2. De olur

Oksaparla clexane aynı etkiyi yapıyomuş canım enox çok acıtmıyomuş.eczacı öylee söyleyip bana enox verdi resmen kolum uyuştu banada oksaparla clexane daha iyi geldi :)

Hakkınızda hayırlısı buymuş demek ki sağlıkla gelir inşallah bebişin vakti gelince

Kızlar çok fenayım yatağa yapıştım kaldım ne kalkabiliyorum ne başka birşey.. üstüne mide bulantısı var kalkarsam çıkartacakmışım gibi hissediyorum

Kızlar çok fenayım yatağa yapıştım kaldım ne kalkabiliyorum ne başka birşey.. üstüne mide bulantısı var kalkarsam çıkartacakmışım gibi hissediyorum
Halsizlik mi var canım niye kalkamıyorsun ? İlerleyen haftalarda daha çok mu artıyor bu bulantı

Bilmiyorum kuzum da halsizlik ve baş ağrısı var bugün anlamadım. Bir yandan da bulantı var resmen geldi mi hepsi geliyor.
Geçen hafta da 2 gün benim çok şiddetli baş ağrım vardı telefonu bilgisayarı kapat gözünü yorma canım başka şekilde geçmiyor biraz dinlen

Ben de son ana kadar gobekten vurmustum . Doktor bebek ignenin hemen ulasacagi bi mesafede degilki rahatlikla yapabilirsin demisti

Kızlar merhaba bu göbekten iğne vurulan arkadaşlar kan pıhtılaşması olduğunu hangi değerlerinize bakildiginda ogrendiniz?benim bir düşüğüm oldu korkuyorum bu gebeliğimde olacak diye gece ruyama bile giriyor.

çok geçmiş olsun canım. rabbim inşallah hayırlı zamanda sağlıklı bebek nasip eylesin. rabbim bir daha bu acıyı yaşatmasın amiiiiiiiiiiiiiiiiiin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…