2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır sizleri uzaktan takip ettim. Aranıza katılmayı çok istiyordum ama kişilik olarak pimpirikli bir insanım. Biraz daha vakit geçsin diye bekleyip durdum.
Uzun uğraşlar sonucu çok şükür tüp bebekle hamile kaldım, şu an 11.haftadayız. İnşallah Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder. :KK200:
Saglikla kucagina alirsin insallah bebegini:KK200:

Kızlar bende cleaxan 6000 kullanıyorum en çok bu iğne yakiyor bı arkadaşımdan takdik aldım o şekilde ne vururken nede sonrasında pek acimiyor iğneyi vurmadan vuracağım yere buz aküsü koyup orayı soğutuyor um sonra vurup tekrar buz akusunu koyuyorum o zaman çok yakmiyor tabi bide iğneyi dik tutmak çok önemli bana doktorum 8. Aya kadar karnından vueabilirsin dedi gerçi benim arkadaşım son güne kadar karnından vurdu ama ben o kadar cesaretli olabilir miyim bilmiyorum.

Günaydın kızlar kızımı ana sınıfına bıraktım ilk defa ayrıldım çok kötü oldum insan hickira hickira aglarmi zaten sulu gözlüyum birde hormonlar galiba etkiledi.akşam olsun diye bekliyorum...Bu arada siz nasilsiniz bende 68 ile hamile kaldım şimdi 69 um.

Günaydın kızlar kızımı ana sınıfına bıraktım ilk defa ayrıldım çok kötü oldum insan hickira hickira aglarmi zaten sulu gözlüyum birde hormonlar galiba etkiledi.akşam olsun diye bekliyorum...Bu arada siz nasilsiniz bende 68 ile hamile kaldım şimdi 69 um.

canım biz 2 yaşında kreşe başladık 1 sene oldu 3 yaşındayız erken okullu olduk. ilk 1 ay zor. kolay değil. sabırlı ol

X