2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar merhaba bu göbekten iğne vurulan arkadaşlar kan pıhtılaşması olduğunu hangi değerlerinize bakildiginda ogrendiniz?benim bir düşüğüm oldu korkuyorum bu gebeliğimde olacak diye gece ruyama bile giriyor.
Canım onlar daha net bilgi verir ama yanlış hatırlamıyorsam trombofili paneli testi olarak geçiyor.

İnşallah bi sorun çıkmaz canım peki canım kanaman yada kahverengi leke bir şey geldi mi canım birde canım kaç aylık hamilesin şimdi birde canım kaç haftalıkken düşük yaptın çok soru sordum kusura bakma canım yaa benim kide merak :oops::KK23:
canım adet kanı gibi pıhtı geldi, zaten çok korkmuştum, hemen hastaneye gitmiştim. maalesef hastanedeki doktor pek ilgilenmedi. gebeliğin çok yeni daha yerleşme kanıdır deyip progestanı dayadı. hocam en azından muayene etseydiniz dedim gerek yok şimdilik dedi. yaşadığım şehirde özel hastane yok, mecburen devlete gittim. sonra memlekete gittim, düşük başlamış kese bozulmuş dediler, progestan da bozuk keseyi korumuş bayağı sıkıntı çektim. şimdi 10. haftalık hamileyim, çok şükür bebeğimin kalp atışını duyduk. inşallah rabbim sağlıklı şekilde doğmasını nasip eylesin. sana da tez zamanda nasip eylesin inşallah.:anne:

Oksaparla clexane aynı etkiyi yapıyomuş canım enox çok acıtmıyomuş.eczacı öylee söyleyip bana enox verdi resmen kolum uyuştu banada oksaparla clexane daha iyi geldi :)
Ay cnm sorma kolumun halini gör hani inan bilmeyen abartiyor sanar beni. O acı, o ağrı, beze oldu bide, kolum bı yere azıcık değse acıyor. Bu ilaç böyle yapılır mı ya enox su nasıl yapıyorlarsa oksaparı da öyle yapsınlar. Hani bı iki günlük ilaç olsa dayanayım da uzun süre kullanacağız.
Bugün gittim doktor rapor çıkardı ilaç için valla enox dan başka ilaç almam.

Kızlar geçen hafta salı bebeğin kalp atışı yok demişti dr kürtaja alıcaktı bi hafta daha bekleyelim diye kabul etmemiştim bugün de başka dr gittim bebekde bi gelişme olmamış geçen haftaki ölçümle aynı kalp atışı yok bide alttan baktı yine yok dedi artık bekleme hiç gelişmede olmamış galiba bizim yolculuğumuz burda bitti kürtaj olucam ank kürtaj yaptıran tanıdığınız varmı nerde nasıl yapılır yatırıyorlar mı bilen varmı?
inşşşş hepiniz sağlıkla kucaklarınıza alırsınz :emir_bebek::emir_bebek:hamilelerin:anneadayı: duaları kabul olur inş banada dua edin :KK42::KK42:

Canım çok üzüldüm :KK43: :KK43: Rabbim en kısa zamanda yeniden nasip etsin inşallah, hayırlı sağlıklı olsun. Kalp atışı hiç duyulmamış mıydı? Yoksa duyuldu da sonradan mı kesildi canım?

Kızlar çok fenayım yatağa yapıştım kaldım ne kalkabiliyorum ne başka birşey.. üstüne mide bulantısı var kalkarsam çıkartacakmışım gibi hissediyorum :kusmuk:
Ben onu kaç haftadır çekiyorum canım iyi bilirim :bicak: belki tansiyonun düşmüştür en iyi ilaç uyumak iti geliyor.

aranızda öğretmen hamiş var mı :KK43: ben bugün mahvoldum dersten kaç kere kusmaya koştum gittim bi de ishal eklenmiş okulun ilk günü rezildim :KK43: sizin nasıl geçti

Bilmiyorum kuzum da halsizlik ve baş ağrısı var bugün anlamadım. Bir yandan da bulantı var resmen geldi mi hepsi geliyor. :KK43:
Canım geçen gün 3 gün boyunca bende senin gibiydim, öğün atlamamaya dikkat et yoksa daha çok bulantın olur. bide bulabilirsen ayva ye mideni bastırır limona tuz sıkıpda yiyebilirsin oda iyi geliyo,bulantıyla baş ağrısı bi arada geliyo adeta biran önce geçer inşallah canım azz daha sabret

Kızlar merhaba bu göbekten iğne vurulan arkadaşlar kan pıhtılaşması olduğunu hangi değerlerinize bakildiginda ogrendiniz?benim bir düşüğüm oldu korkuyorum bu gebeliğimde olacak diye gece ruyama bile giriyor.
Canım benim daha önce 2 tane düşüğüm oldu üniverste hastanesinde trombofoli paneli adı altında yapılıyo kan pıhtılaşması testi

Canım geçen gün 3 gün boyunca bende senin gibiydim, öğün atlamamaya dikkat et yoksa daha çok bulantın olur. bide bulabilirsen ayva ye mideni bastırır limona tuz sıkıpda yiyebilirsin oda iyi geliyo,bulantıyla baş ağrısı bi arada geliyo adeta biran önce geçer inşallah canım azz daha sabret
Sabah kahvaltı yapıp hemen geri yatmıştım o da sırf antibiyotik içiyorum diye zorla. Şimdide yiyeyim bari birşeyler yoksa daha kötü olacak dediğin gibio_O İnşallah geçecek. Özellikle sürekli bulantı çekenlerin allah yardımcısı olsun çoook Zor çoook

Ay cnm sorma kolumun halini gör hani inan bilmeyen abartiyor sanar beni. O acı, o ağrı, beze oldu bide, kolum bı yere azıcık değse acıyor. Bu ilaç böyle yapılır mı ya enox su nasıl yapıyorlarsa oksaparı da öyle yapsınlar. Hani bı iki günlük ilaç olsa dayanayım da uzun süre kullanacağız.
Bugün gittim doktor rapor çıkardı ilaç için valla enox dan başka ilaç almam.
Abartı değil canım inan ben seni çok iyi anlıyorum kolum dedim heralde çürüdü ne fena yaptı iğne

Sabah kahvaltı yapıp hemen geri yatmıştım o da sırf antibiyotik içiyorum diye zorla. Şimdide yiyeyim bari birşeyler yoksa daha kötü olacak dediğin gibio_O İnşallah geçecek. Özellikle sürekli bulantı çekenlerin allah yardımcısı olsun çoook Zor çoook
Öğün atlama canım o daha çok tetikliyo bulantıyı az az sık yemeğe gayret et bi yandanda yüklenip çok yeme oda kötü yapıyo.
Ben artık iyice tecrübe ettim bulantıyı çok yedim mi hemen çıkartıyorum vücut çünkü zorlanıyo :kusmuk:aynen hemde ne zor ne zor :KK47:

aranızda öğretmen hamiş var mı :KK43: ben bugün mahvoldum dersten kaç kere kusmaya koştum gittim bi de ishal eklenmiş okulun ilk günü rezildim :KK43: sizin nasıl geçti
Ben de öğretmenim canım. Bünyeden bünyeye fark ediyor, ben pek etkilenmedim. Allah yardımcın olsun

Abartı değil canım inan ben seni çok iyi anlıyorum kolum dedim heralde çürüdü ne fena yaptı iğne
Doktorla konuştum.
Bacaktan yapıyorum dedim.
Bacak iyi devam et bacaktan dedi.
Bacağı denemediysen dene derim.
En acımayan yer bacak.
Birde yan taraftaki etler varya orasıda yağlı ordanda yapabilirsin orasıda acımıyor cnm.

Canım çok üzüldüm :KK43: :KK43: Rabbim en kısa zamanda yeniden nasip etsin inşallah, hayırlı sağlıklı olsun. Kalp atışı hiç duyulmamış mıydı? Yoksa duyuldu da sonradan mı kesildi canım?
Duyulmadı canm geç döllenme kese vardı bebek yoktu bebek oluşmuş kalp atışı yoktu ama o arada bi gün attı durdumu bilemiyrm

X