2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benimde 6 gün sonra randevum var ama 10+0 olcam. Doktor niye geldin der mi ki:-)
İşin kötüsü doktorlar full çekiyor, ikili test için randevu bulamam diye korkuyorum:bicak:
Sık gidince pek yeni birşey görmüyor insan.1 aylık arayla görmek güzel bence.Senin de nerdeyse 1 ay olmuş olacak. Randevu icon onünde 2-3 hafta olacak cnm.bi gün mutlaka bı boşluk bulursun.

Benimde öyle canım 7. Ve 8. Haftalarım özellikle çok kötü geçti tansiyonum hep 9a 5 ti ve baş dönmesi yapıyor yolda yürüyemiyorum markete çıkamıyorum oturamıyorum uzun süre sürekli yatıyorum ama bu 9. Haftam 10 a çıkmış hatta dün 11 di doktorda tansiyonun düşüyorsa şanslısın dedi:bicak: günlük hayatıma devam edemiyorum ama dedim o da geçer zaman dedi inşallah canım az kaldı biraz daha sabır.
Evet canım çok baş donmesi oluyor benim de.Yatiyorum hep ama bu beni çok rahatsız ediyor artık.Sanki hep böyle gececekmis gibi.Evde birsuru iş var gözüme gözüme batıyor sinir oluyorum yapacak halim yok diye.1-2 gün değil 4 haftadır falan yatıyorum.Yakin zamanda geçsin artık lütfen.

Benimde 6 gün sonra randevum var ama 10+0 olcam. Doktor niye geldin der mi ki:-)
İşin kötüsü doktorlar full çekiyor, ikili test için randevu bulamam diye korkuyorum:bicak:
Kuzum bir sonraki hafta ikili test için git bence 11. Haftaya gir çünkü 10. Haftada baksa da ekstra bir şey olmayacak ki.. gittiğin hastanede yapılıyor mu acaba? Malum her yer yapmıyor ona göre de başka bir yer araştırırdın canım

Kuzum bir sonraki hafta ikili test için git bence 11. Haftaya gir çünkü 10. Haftada baksa da ekstra bir şey olmayacak ki.. gittiğin hastanede yapılıyor mu acaba? Malum her yer yapmıyor ona göre de başka bir yer araştırırdın canım
Araştırma hastanesi canım yapılıyor Eminim. Ayrıyetten randevu yok şuan derdim bu Zaten benim. Olsa bende düşündüm 11. Haftaya denk getirmeyi ama. Bide benim bebiş geriden geliyordu 11. Haftada gidersem belki hala geride olacak vs. 12. Haftada gitmem daha mantıklı olur o yüzden. Ee o kadar beklersemde 5 hafta olmuş oluyor :KK53: valla sık gitmeyecem diye 5 haftada dayanamam ki

Araştırma hastanesi canım yapılıyor Eminim. Ayrıyetten randevu yok şuan derdim bu Zaten benim. Olsa bende düşündüm 11. Haftaya denk getirmeyi ama. Bide benim bebiş geriden geliyordu 11. Haftada gidersem belki hala geride olacak vs. 12. Haftada gitmem daha mantıklı olur o yüzden. Ee o kadar beklersemde 5 hafta olmuş oluyor :KK53: valla sık gitmeyecem diye 5 haftada dayanamam ki
Ben en sonki ultrason haftamı baz alıyorum canım normalde regle göre bende ileride olmam gerekiyor ama benim reglim düzenli değil doktor geç döllenmiştir dedi bende regl tarihimi ileri attım uygulama vs o şekilde son ultrason tarihimden itiraben hesaplıyorum şimdi

Ben en sonki ultrason haftamı baz alıyorum canım normalde regle göre bende ileride olmam gerekiyor ama benim reglim düzenli değil doktor geç döllenmiştir dedi bende regl tarihimi ileri attım uygulama vs o şekilde son ultrason tarihimden itiraben hesaplıyorum şimdi
Anladım canım benimki de 4 gün geriydi en son gittiğimde tabi son durumlardan haberim yok geç döllenme ihtimali de yok bata 10 gün kala ilişki olmamıştı zaten ama bilemedim. Birde döngü günüm Cuma benim. Doktorumda perşembe cuma randevu alıyor sadece. 11+0 da gitmiş gibi olucam geri çıkarsa olmaz bu seferde. Gerçi randevu da yok işte 8 doktordan birine bile randevu çıkmıyor lanet ettim. Her gece randevu kontrol ediyorum deli gibi:KK45:

Aa çok enterasan. Bana çok güvendiğim doktorlarım hep zencefil önerdiler. Ama tabii bitkiler vs dozu çok önemli. Belki sınırlı kullanmak gerekir. Zaten yavaştan bi bıkkınlık geldi bana. Biraz azaltayım

devlete gitsek biz de ödemiyoruz ama çoğumuz için devlet zor. Şartlar çok yetersiz, yoğunluk var. Özele gidiyoruz mecburen dünyanın parasını akıtıyoruz.

Eczacı arkadaş hamilelikte bulantı için verdiği hapların inde ne olduğunu bilmiyor sanırım:KK45:Zencefil çok şifalıdır hamilelikte. Tabi ki herşeyin çoğu zarar ama seviyorsanız tüketin bence

Eczacı arkadaş hamilelikte bulantı için verdiği hapların inde ne olduğunu bilmiyor sanırım:KK45:Zencefil çok şifalıdır hamilelikte. Tabi ki herşeyin çoğu zarar ama seviyorsanız tüketin bence
Ben birlaç folik asitin içinde zencefil gördüm, çok güvendiğim 3 doktor da tavsiye etti. Ama yoğunluğu açısından araştırmdk lazım gerçekten. Ama bir yandan da bana bulantı anlamında çok faydalı gelmedi, bir farkını göremedim ve biraz tiksinti geldi. O yüzden bugünlerde bıraktım artık

Bütün gün yatmaktan başka hiçbirsey yapamıyoruz zaten.Bazen yemek bile işkence oluyor, bide misafir.İclerinde bayan yok sanirim, olsaydı düşünürdü.Yada varsa da hamilelik gecirmedi hiç?? Kolay gelsin sana cnm, eşin de yardım eder belki.

Selam:KK54: şişkinlik hala devam ediyor bende de.yemek sonrası özellikle.kabizlik için duphalac alabilirsin dedi doktorum.Ona bulaşmak hiç istemiyorum çünkü bıraktıktan sonra daha kotu oluyor.
Cok sukur kabizligim yok suanda :) cok saol ...

Fena oluyorum ...Bir iyi bir kotu ...Bazi gunler sabah iyi kalkiyorum ama 1 saati bulursa kahvalti etmem basliyorum ogurmeye :)
Benim hormonlar ters çalışıyor galiba akşamları fena oluyorum ben dün akşamda öyleydim ama geçecek inşallah az kaldııı.

Slm arkadaşlar nasılsınız nasıl geçiyor.benım uç dört gündür bulantılarım başladı.surekli uzanıyorum ayağa bır kalkıyım banyoya zor yetişiyorum.bu şişkinlik bende de var 5 aylık hamile gıbıyım

Amin canım inşallah canım düşük ten sonra korundunuz mu korunduysaniz kaç ay korundunuz doktor bana 2 ay dikkat et dedi 2 ay sonra kontrole çağırdı canım
Düşük sonrası doktor 2 ay korun vücut kendini toparlasın dedi. Bi kaçamak oldu nasil olsa hemen hamile kalmam ya dedim. Ve hamile kaldım canim. Yani düşük sonrası hiç adet gormeden hamile kaldım
Başta korktum bi şey olurmu acaba diye ama şimdilik bi şey yok şükür. Bende kan pıhtılaşması var onun için her gün iğneyi vuruyorum ,onun harici şimdilik iyiyiz elhamdulillah

X