2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Dur bayılma sana o enerji lazım olucek
Seni sevindirip her haliyle güldürcek merak etme
Yeri gelcek gazı için ağlıcan yeri gelcek kusmuğu için
Ama var ya hepsine değer her anları ayrı güzel zaman çok çabuk geçip gidiyor bir bakmışsın dişi çıkmış konuşmuş yürümüş büyümüş okula başlamış ❤❤

Yaaa evet
Vuslat hanım Napıyor bakalım? benim boncuğum

Kuzum benim sağ taraf silikleşiyor ama sol kısımda 1 2 cmlik yer kabartı şeklinde bir de gördükçe sinirlerim bozuluyo
Maalesef Cuttingcorners kuzum geçmeyecek o iz artık
A April wind sen doktoruna mutlaka söyle o dikişi doğum sırasında alsın kuzum
Yaa geçmeli üste yazdım sağ taraf silikleşiyor ama sol kısım bir de kabartılı

Vuslat hanım her geçen gün yaramazlıkta yeni mi levıl atlıyor
Kapıların arkasına gidip aç diye ağlıyor
Sokaktan içeri girmek istemiyor
Bahçede kesmiyor çocuğu artık
Folik asit bebeleri değil mi işte hepsi aynıı, yaramaaz
Benimde sağ taraf daha silik gibi ama genel olarak seninki kadar kaybolmadı kuzum :/ Yine senin iyi o zaman.
Hele benim soltarafı tam denk dikmemiş o yüzden dediğin gibi daha kabartılı duruyor. Her şekilde kötü o görüntü

Bir de benim yapışma ilk bantı çıkardığımda hiç belli olmuyordu inşallah geçer hepimizin ya

Hanımlar listemiz, sitenin eski halindeki sisteme göre tablolanmıştı. H Heart of Gold bacımın konusu hortlayınca millet stalk peşinde laf vermeyek beni siler misin diye rica etti. Eee Onu sildim. Amma velakin tablo ne eski sisteme ayak uydurdu ne güncelim ben ülen diyebildi. Tablomuz da Naa böyle kaynanasını üç harflı çarpmış yeni gelin gibi kalınca sildim. Teşekkürler , saygılar

Bir de benim yapışma ilk bantı çıkardığımda hiç belli olmuyordu inşallah geçer hepimizin ya
Ben artık kestirip biçtiricem bir daha böyle kalmaz inşallah Gerçi çokta mühim değil benim için ama kırmızı kalmasa bari.
Şimdi anladım yalnız ne olduğunu
Açıklama için tişikkirlir

Ben artık kestirip biçtiricem bir daha böyle kalmaz inşallah Gerçi çokta mühim değil benim için ama kırmızı kalmasa bari.

Şimdi anladım yalnız ne olduğunu
Açıklama için tişikkirlir
Kuzum zamanla geçer diye düşünüyorum yani geçsin

Folik asitli vitamini 9 ay kullandım ben
Sonuçun bu olacağını bileydim 3 ay kullanırdım

Sen hangisini kullanıyorsun canım
Kullanmazsan bebiş sana 0ı gördürür
Bitti mi tüm hazırlıkların
Ayrı kullanmıyorum kuzum Demir hapımın içinde var ayrıyetten multivitaminde de olsa gerek
Bitti kuzum
Bugün çok kötüyüm sabahtan sancılarım vardı Kahvaltıdan sonra daha da kötüleştim. Midem kabul etmedi sanırım niye bilmiyorum hep çıkardım sonra zorla uyudum. Terle uyandım yine. Zorla sırf vitamin olsun Aç kalmıyım diye yoğurt yedim içine azıcık ekmek doğrayıp. O bile rahatsız etti
Ne oluyor anlamıyorum hala midem bulanıyor

Amanın kız niye ki
Sancılar hadi bu aylarda normalde mide bulantısı tekrardan niye hortladı acep
Şimdi nasılsın ya daha iyi misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…