2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ayrı kullanmıyorum kuzum Demir hapımın içinde var ayrıyetten multivitaminde de olsa gerek 😂
Bitti kuzum 😍
Bugün çok kötüyüm sabahtan sancılarım vardı 😪 Kahvaltıdan sonra daha da kötüleştim. Midem kabul etmedi sanırım niye bilmiyorum hep çıkardım sonra zorla uyudum. Terle uyandım yine. Zorla sırf vitamin olsun Aç kalmıyım diye yoğurt yedim içine azıcık ekmek doğrayıp. O bile rahatsız etti 🥴
Ne oluyor anlamıyorum hala midem bulanıyor😞
Geçmiş olsun canım ara ara olabilir normal bence

Amanın kız niye ki 🙄
Sancılar hadi bu aylarda normalde mide bulantısı tekrardan niye hortladı acep 🤔
Şimdi nasılsın ya daha iyi misin 🙁
Ay hiç bilmiyorum ki niye oluyor böyle😞
şimdi daha iyiyim gibi kuzum ama hala midem birşey kabul etmiyor🤕
O sancı hissi gitti ama şükür
Geçmiş olsun canım ara ara olabilir normal bence
Sağol kuzum 🌺
Doğuruyorum sandım sabah 😂

Ay hiç bilmiyorum ki niye oluyor böyle😞
şimdi daha iyiyim gibi kuzum ama hala midem birşey kabul etmiyor🤕
O sancı hissi gitti ama şükür

Sağol kuzum 🌺
Doğuruyorum sandım sabah 😂
Suyu gün içinde az içtiysen sancın ondan kaynaklanmışta olabilir 🤔
Mide bulantısı kimi gebeşte son trimestırda geri geliyormuş acaba seninde mi öyle oldu ki 🙈

Nasılsınız kizlar iyi geceler ♥️
İşti, evdi derken yazamadım bende hiç. İnşallah herkes iyidir. Bizde yuvarlanıp gidiyoruz. Duru' yu bir yaş kontrolüne pandemi yüzünden goturemedik sizler gittiniz mi ? Bende işe başladım bir ay oluyor çok yoğun bir yerde çalışıyorum birde üstüne üstlük kurumdaki dört beş büroda çalışan memurlarda virüs tespit edilir bazı bürolar kapandı. Diken üstünde gidip geliyoruz bizde. Hem çalışıp hem anne olmak çok zormuş :KK43: Duruyu Anneannesine alıp eve 7 de geliyoruz. Yemekti bulaşıkçı derken saat 9-10 oluyor sonra kızı uyutuyorum kendime hiç vaktim de halim de kalmıyor :KK43: Evde olanlar kıymetini bilsin :)
A April wind Canım kocaman olmuş bebeğin masallah Allah'ım sağ salim kucagina da almayı nasip etsin. Instagram'da gördüm Ali Emir bebeğin annesi Sema da hamileymiş çok mutlu oldum. Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin inşallah sende bize guzel haberler verirsin canım ♥️

Nasılsınız kizlar iyi geceler ♥
İşti, evdi derken yazamadım bende hiç. İnşallah herkes iyidir. Bizde yuvarlanıp gidiyoruz. Duru' yu bir yaş kontrolüne pandemi yüzünden goturemedik sizler gittiniz mi ? Bende işe başladım bir ay oluyor çok yoğun bir yerde çalışıyorum birde üstüne üstlük kurumdaki dört beş büroda çalışan memurlarda virüs tespit edilir bazı bürolar kapandı. Diken üstünde gidip geliyoruz bizde. Hem çalışıp hem anne olmak çok zormuş :KK43: Duruyu Anneannesine alıp eve 7 de geliyoruz. Yemekti bulaşıkçı derken saat 9-10 oluyor sonra kızı uyutuyorum kendime hiç vaktim de halim de kalmıyor :KK43: Evde olanlar kıymetini bilsin :)
A April wind Canım kocaman olmuş bebeğin masallah Allah'ım sağ salim kucagina da almayı nasip etsin. Instagram'da gördüm Ali Emir bebeğin annesi Sema da hamileymiş çok mutlu oldum. Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin inşallah sende bize guzel haberler verirsin canım ♥
Yaa büyüyoruz evet 🤩
Umarım güzel haberleri vermek nasip olur canım İnşallah kavuşucaz son 1,5 ay♥️ Çabuk geçsin istiyorum valla artık dayanamıyorum etkilenmeyecek olduğunu bilsem 37+0 olduğu an doktora al bu hasret bitsin, kavuştur bizi diyeceğim resmen o kıvamdayım inanmazsın🙈

Bende çok sevindim yaa. Rabbim evlatla sınamasın, amin 🙏

Tipsiz tontik ♥️😂
Sizin bebeler büyüdü bunu seveceğuk artık🤪

Eklentiler

• 42C12D34-E0F8-4B6A-B90A-E27FFB13962C.jpeg
    42C12D34-E0F8-4B6A-B90A-E27FFB13962C.jpeg
    202,3 KB · Görüntüleme: 154
Maşallah sübhanallah 😍😍😍
Kız bunun ağız burun yumuk yumuk nasılda sev beni diyor 💙💙💙💙😇😇
Eee eee yapıyor annesi 😊
Az daha büyümem lazım gelince seni çıldırtmak için enerji depoluyorum diyor 😂
Canımm♥️
Çıldırtmasın beni (öyle demee)
Evde bi o bi ben çığlık atarız artık🤪

Ya rahim boyum iyi aslında cnm.
Mesela gün içinde rahim buyu kısalıp uzar.
32mm gayet iyiydi.
Annemle eşim beni dün biraz yürüttü.
Baktım bende değişiklik var hemen acile gittim. Rahim boyu bı önceki gün 32 iken dün 20 mm. Kesinlikle yürüme merdiven çıkma yok bana.
Ki yürümem lazım damarlarım için yürümüyorum.
Birde B12 eksikliğide vücudumu kastı. Bak bugün B12 ve folik asit aldım ya inan vücudum yumuşadı vücut gerginliğin gitti.
Merhaba mesaj üstünden geçmiş ama merak ettim doğum yaptınız mı

X