2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hadi hayırlı olsun kuzum nasıl gidiyor sevdi mi Vuslat
İyiyiz biz de canım, tadımlara başladık ama net olarak geçmedik daha ek gıdaya
Sağolasın kuzum
Bence sevdi baya ilgisini çekiyor çünkü,önünde birşey yediğimiz zaman baya heyecan yapıyor. Bu sayede emekledi
Tadımda neler verdin Besteme
Bizim günlük yoğurt hiç değişmiyor
İlave olarak 3 gün kuralı ile tadım yapıyoruz
Havuçta yarın 3.günümüz

Bizim doktorumuz 3. Gün kuralı uygulamadı sadece meyveyi 2 gün aynı verdim şeftali, armut, elma ve muz sonra karıştırdım kuşluk vaktinde sonra öğlen havuç kabak patates esmer pirinç suda haşlayıp çorba olarak verdim şimdi buna başka sebzeler ile kuzu kıyma ekliyorum gece yatmadan öncede 5 tahıllı hipp mama veriyorum gerci bebegim çok yemiyo ama oyunla şarkılarla oyuncaklarla zorla yedirmeye çalışıyorum

Oyyy erkenden emekledi mi benim kuzum maşallah
siz baya ilerlemişsiniz ek gıdada
yoğurttan başladım canım, sonrasında sebzeyi denemek istiyorum kabak aldım taze ondan mı başlasam

Her doktor farklı bir yöntem tercih ediyor canım. Biz alerjik olduğumuz için çok hassas gidiyoruz. Olur alanları birleştirerek devam edicez ilerleyen süreçte. Kıyma mesala bizde 5.haftada. şuan tüm besinlerde doyurma değil tadım aşamasındayız geçenlerde bir arkadaşım armuta alerjisi çıktığını yazmış dikkatli olmakta fayda var

Oyyy erkenden emekledi mi benim kuzum maşallah
siz baya ilerlemişsiniz ek gıdada
yoğurttan başladım canım, sonrasında sebzeyi denemek istiyorum kabak aldım taze ondan mı başlasam
Tutabilene aşk olsun
Geç geldim arayı erken kapatayım diyor
Sevdimi kuzum yoğurdu
Kabak sebzede ilk tercih edilenlerden bence dene kuzum
Ardından havuç dene,2 sini bir çorba yapar kahvaltıda tattırırsın ilerleyen süreçte
Bende yarın balkabağı deniyicem

Anlamadım ki yüzünü buruşturuyor tadı değişik gelince sevmiştir herhalde
kabaktan başlayalım bakalım biz de
Afiyet olsun Vuslat’a şimdiden

Anlamadım ki yüzünü buruşturuyor tadı değişik gelince sevmiştir herhalde
kabaktan başlayalım bakalım biz de
Afiyet olsun Vuslat’a şimdiden
Ama ben o buruşuk suratı yerim
İlk etapta farklı geliyor kuzulara doğal olarak biz alerjiden ötürü bir süre ara verdik canım

Yoğurtla mı başlamıştın kuzum ? İnek sütü mü alerji yaptı
Evet canım yoğurtla başlamıştık
4 gün keçi sütüm vardı onu verince sıkıntı olmadı
Ardından 1 gün kabak verdim onu verincede birşey olmadı ama inek yoğurdu deneyince hemen tepki gösterdi

Evet canım yoğurtla başlamıştık
4 gün keçi sütüm vardı onu verince sıkıntı olmadı
Ardından 1 gün kabak verdim onu verincede birşey olmadı ama inek yoğurdu deneyince hemen tepki gösterdi
Bu alerji geçici bi şey mi kuzum ?

Bu alerji geçici bi şey mi kuzum ?
ben cevap vereyim kizimin yumurtaya alerjisi vardi,ek gidaya gecince farkettik alerji dr . gittik test yapildi ,yumurtaya alerjisi vardi , dr , kontrolunde 1 yasini doldurunca yedirdik alerjisi kalmamisti gecicide olabilir bebekken ki alerjiler

ben cevap vereyim kizimin yumurtaya alerjisi vardi,ek gidaya gecince farkettik alerji dr . gittik test yapildi ,yumurtaya alerjisi vardi , dr , kontrolunde 1 yasini doldurunca yedirdik alerjisi kalmamisti gecicide olabilir bebekken ki alerjiler
İnşallah geçicidir vuslat’ın da. Kıyamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…