2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba hanımlar bende haziran annesiyim sütüm az GALACTAGO die bir damla var internette kullanan varmı acaba aranızda süt artan faydasını gören bende denemek istiyorum napcam bilemedim

Merhaba hanımlar bende haziran annesiyim sütüm az GALACTAGO die bir damla var internette kullanan varmı acaba aranızda süt artan faydasını gören bende denemek istiyorum napcam bilemedim
Kullandım ama etki etti mi bilmiyorum. Bol sıvı tüket kuru incir kayısı dut ye. Yemene içmene dikkat et. Sütün bugün az yarın fazla olur sen merak etme 😊 dün sağdım öğlen iki göğsümden 70 cc çıktı bugün öğlen sağdım 160 cc şıktı. Yememe içmeme dikkat etmeyip suyu az içersem ve stres yaparsam azalıyor

Kullandım ama etki etti mi bilmiyorum. Bol sıvı tüket kuru incir kayısı dut ye. Yemene içmene dikkat et. Sütün bugün az yarın fazla olur sen merak etme 😊 dün sağdım öğlen iki göğsümden 70 cc çıktı bugün öğlen sağdım 160 cc şıktı. Yememe içmeme dikkat etmeyip suyu az içersem ve stres yaparsam azalıyor
Bazı kesim kullan bazı kesimde bir işe yaramıyor dio. Kafayı sütle bozdum nerdeyse şöyle boll boll gelsin içsin hep sütle doysun çok isterdim bazen böyle memeyi çekip süt içtiğinde ki mutluluğumu tarif edemem bu kadar farklı ufak şeyler için mutlu olacağım aklıma gelmezdi annelik çok güzel birşey 🤗❤️

Bazı kesim kullan bazı kesimde bir işe yaramıyor dio. Kafayı sütle bozdum nerdeyse şöyle boll boll gelsin içsin hep sütle doysun çok isterdim bazen böyle memeyi çekip süt içtiğinde ki mutluluğumu tarif edemem bu kadar farklı ufak şeyler için mutlu olacağım aklıma gelmezdi annelik çok güzel birşey 🤗
Kesinlikle öyle çok güzel 😍 odamlaları kullandım bende ama aşırı bir fark olmadı daha çok su dereotu ve sakin olmak uyuyabilmek. Uykusuz olunca hiç sütüm olmuyor bol bol dinlenirsem oluyor birde bebekle duygusal bağ kurmak. Sık sık oynaşmak sarılmak :)

:KK51::KK51:

Burası aktifmiş ama bildirim gelmedi bana

Lusi Lusi geçmiş olsun canım ameliyat kim olacak?

Bizimde ayni sadece destekli oturuyor birde sadece ara sira sag tarafina donuyor :)

Evet canım yoğurtla başlamıştık
4 gün keçi sütüm vardı onu verince sıkıntı olmadı
Ardından 1 gün kabak verdim onu verincede birşey olmadı ama inek yoğurdu deneyince hemen tepki gösterdi :KK43:

Bende bugun ilk defa yogurt deneyecegim insallah alerji yapmaz. Ne kadar vermistin cnm yogurdu ?

Anlamadım ki yüzünü buruşturuyor tadı değişik gelince 😂 sevmiştir herhalde 🤷🏻‍♀️
kabaktan başlayalım bakalım biz de 😊
Afiyet olsun Vuslat’a şimdiden 😋

Canim Duru da yuzunu burusturuyordu. Once tek tek verdim. 3 gun havuc, 3 gun patates, 3 gun bal kabagi, 3 gun de yesil kabak verdim. Bunlari tek tek verince yuzunu burusturarak yedi dun ilk kez corba yaptim kabak, patates ve havuctan onu cok sevdi cok guzel yedi. Tek verince yemiyorlar karisim olunca hoslarina gidiyor. Birde ben tat versin diye icine bir iki damla zeytinyagi koydum. Aksamda iki uc kasik elma suyu verdim onda da yuzunu burusturdu ama ins zamanla alisacak. Bugunde yogurdu deneyecegim

X