2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın herkese
Yoğun bir haftayı geride bıraktım
Pek yazamadım
Bayram için İskenderun’a gitmiştik
Ordan dönüşte yozgata gittik sonra arkadaşlarımız geldi sivasa gittik Nevşehir’e gittik gezdik derken arkadaşlar gitti
Bana da koca bir yığın yıkanacak çarşaf nevresim havlu kaldı 😬
Bir yandan onları yıkıyorum bir yandan bizim çamaşırlar ev temizliği derken yorucu geçiyor 😔

Nazlı Hilalin yüzü yeniden alerji oldu çok kötü ona da üzülüyorum 😔

Günaydın herkese
Pek yazamadım
Ordan dönüşte yozgata gittik sonra arkadaşlarımız geldi sivasa gittik Nevşehir’e gittik gezdik derken arkadaşlar gitti
Bir yandan onları yıkıyorum bir yandan bizim çamaşırlar ev temizliği derken yorucu geçiyor 😔

Tebrik ediyorum o tempoya nasıl dayandın 😳
Biz bi tatile gittik geldik perişan oldum 😄
Alerjisi neyden kaynaklı belli mi 🤔

Günaydın herkese
Pek yazamadım

Geçmiş olsun canım gıda alerjisi mi vardı test mi yaptırmıştınız?

slm kizlar nasilsiniz ? yavas yavas ek gidaya gecis yaptik biz ,cokta iyi oldu ,disari cikinca yanimda goturuyorum emziremedigim yerlerde veriyorum . iyi oldu.
O benim hayalim zaten canm. Ben de artık ek gıdaya geçmek istyrm ama daha 4.5 aylık olduk bugün. 1.5 ayımız kaldı. 5. Ay kontrolünde tekrar sorcam bakalim doktra

O benim hayalim zaten canm. Ben de artık ek gıdaya geçmek istyrm ama daha 4.5 aylık olduk bugün. 1.5 ayımız kaldı. 5. Ay kontrolünde tekrar sorcam bakalim doktra
Bize dr 5. Ay dedi ama biz 4.5 da başladık ben bugün havuç patates buharda haşlayıp blendırdan gecirip verdim daha önce elma şeftali verdim zaten anne sütü almıyor

X