2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kebap timess canım yemeden şurdan şuraya gitmem gerçi daha yiyemedim iki gündür :KK53:

Ben olsam verirdim az bir şey. Neticede ek gıda şeftali. Bu aylarda sadece anne sutu alanlara bile doktorlar az bisey su verebilirsiniz diyorlar.
Katı gıda sonrası vermeye başladım bugün aşı olduk sürekli kustu yemedi hiçbişey ve aralıksız 3 saat uyudu sizin bebekler öyle olmuş muydu?

Katı gıda sonrası vermeye başladım bugün aşı olduk sürekli kustu yemedi hiçbişey ve aralıksız 3 saat uyudu sizin bebekler öyle olmuş muydu?
aaa geçmiş olsun canım bende yarın gidicem aşı için. biraz geç kaldık 10 gün kadar bide başka şehirdeyim burdaki sağlık ocagı yapar mı acaba aşı yı?

Arkadaşlar merhaba.Mayıs 3 doğumlu bi oğlum var.Ve bizim şöyle bir sorunumuz var.Bebeğim gündüzleri neredeyse hiç uyumuyor.En fazla yarım saat.Uykusunu alamadığı için de huysuz oluyor.Gaz bitti şimdi bu başladı.Havalar çok sıcak acaba ondan mı bilemedim.Sizin gündüz uykularınız nasıl?Var mı bu sorunu yaşayan??
Hava etkisi olabilir tabii. Ne kadar zamandır bu uyuma bu şekilde? Geceleri uyuyuor mu ? Bi sürü soru cevap var. Etrafı keşfetmeye başladılar uyku süreleri azaldı. Bi de gerçekten bazı bebekler uykuyu sevmiyor. Ama gece uyuuyorsa gündüz o kadar da sorun olmaz diye düşünüyorum.
kavonozdaki purelerin raf omru uzun olsun diye katki maddeli ,hic kullanmadim . hani taze sebzelerde ilac kalintisi olur,bakteri felan olur diye haslanmasini oneriuolar ,hemde kolay sindirimi oluyo kizimda hep buharda pisirdim ben cig tuketmedik 1 yasina kadar
Ben meyveleri hep çiğden ; ama sebzeleri haşlayarak verdim...bakalım belki Dr da aynısını derse öyle yaparım
Merhaba
Doğumdan ne kadar sonra adet gördünüz?
Bebeğim 2.ayında iken adet gördüm.
Yok vermedim Dr gerek yok dedi ama ben artık kendim pirinç unu meyve vs veriyorum

Bu sıcaklarda vermek lazım. Üstelik sen mama veriyorsun. Mama ile beslenen bebeklerde en başından veri su veriliyor. Bak bi ver nasıl içecek.
aaa geçmiş olsun canım bende yarın gidicem aşı için. biraz geç kaldık 10 gün kadar bide başka şehirdeyim burdaki sağlık ocagı yapar mı acaba aşı yı?
Normalde günü neydi canım onlar sistemden bakıp yapılacak son günü söylüyor 3-5 gün toleranslı oluyor genelde. Şehir dışında yaptırabilirsin misafirin diyip söylüyorsun

Kızlar doğum ve süt parası alanlar var mı?
Kaçıncı aya kadar alınıyor bilgisi olan var mı?
Aydınlatırsaniz sevinirim

X