2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Geçmiş olsun canım gıda alerjisi mi vardı test mi yaptırmıştınız?

Sağol canım test yaptırmadık
İlk bir aylıkken olmuştu. Doktor inek sütü alerjisi olabilir istersen diyet yap dene demişti ben o zaman üstünde durmamıştım, bepanthol sürdüm iyi gelmişti

Kurban bayramında İskenderun’a gittik geldik, yine çok fena oldu
Bu kez başka doktora gittik Pazartesi, o da alerji gibi duruyor diyet yap sonra tek tek dene dedi kortizonlu krem verdi ve Kayseri şehir hastanesi çocuk alerji bölümüne sevk aldık ordan, gireceğimiz hafta Perşembe randevumuz var bakalım
Sevk veren doktor daha çok küçük test yapmayabilirler dedi

Sonra biz Perşembe günü özel hastaneye götürdük oradaki doktor da egzama dedi
Kortizonlu kreme ek olarak başka bir krem daha verdi

Bu ay çok az kilo almış ve ulaştığı kilo da çok az olunca alerjiden olabilir dediler
Çok fazla kusuyor, onun için de reflü ilacı verdiler

Tebrik ediyorum o tempoya nasıl dayandın 😳
Biz bi tatile gittik geldik perişan oldum 😄
Alerjisi neyden kaynaklı belli mi 🤔

Valla pek dayamadım günlerdir yatış modundayım temizlik de yalan oldu 😬
Alerjisi için henüz test yapılmadı canım
Ben deneyerek bulcam
Perşembe günü de alerji bölümünde randevumuz var bakalım onlar ne diyecek

Valla pek dayamadım günlerdir yatış modundayım temizlik de yalan oldu 😬
Alerjisi için henüz test yapılmadı canım
Ben deneyerek bulcam
Perşembe günü de alerji bölümünde randevumuz var bakalım onlar ne diyecek
Yeğenimin de alerjisi vardı ama milyon tane alerji nedeni varmış, basit olanlara bakıldı onlarda çıkmayınca gerisini deneyerek bulacaksınız dediler 😳
Günaydın kızlar 😍♥ Nasılsınız bebişler nasıl ? 🙏🏼🙏🏼
Günaydın canım, iyiyiz biz sen nasılsın ? 🥰

Yeğenimin de alerjisi vardı ama milyon tane alerji nedeni varmış, basit olanlara bakıldı onlarda çıkmayınca gerisini deneyerek bulacaksınız dediler 😳

İyiyim bende canım ♥️🙏🏼 Aynı..
özlemişim topiği hatıralar canlandı gözümde 😢😍

Merhaba annler. Diş çıkarma sürecine giren varmı aranızda. Oğlum dün gece ateşlendi. Ama sadece alnı ve kafası sıcaktı yanakları vücudu normal sıcaklıktaydı. Bu diş ateşi olabilir mi. Kızımda 4,5 aylıkken cıkarmıştı. Oğlumun sürekli eliağzknda çok salya akıtıyo bu yüzden bu ateşin dii ateşi olacağını düşündüm. Yardımcı olursanız minnettar kalırım. 🙏🏻

Merhaba annler. Diş çıkarma sürecine giren varmı aranızda. Oğlum dün gece ateşlendi. Ama sadece alnı ve kafası sıcaktı yanakları vücudu normal sıcaklıktaydı. Bu diş ateşi olabilir mi. Kızımda 4,5 aylıkken cıkarmıştı. Oğlumun sürekli eliağzknda çok salya akıtıyo bu yüzden bu ateşin dii ateşi olacağını düşündüm. Yardımcı olursanız minnettar kalırım. 🙏🏻
Biz im grupta olduğunu sanmiyrm diş çıkartan bnce mary annelerine sorun belki orda vardır yardımcı olurlar

Evet canım maalesef alerji böyle zor bir durum
Deneyerek bulmak gerekiyor
Umarım çok ilerlemeden çabucak atlatırız
Çok zor, ne yiyeceğimi şaşırıyorum
Korkarak yiyorum
Bir de yasak olunca normalde bile yemeyeceğim şeyleri canım çekiyor 😬

Evet canım maalesef alerji böyle zor bir durum
Deneyerek bulmak gerekiyor
Umarım çok ilerlemeden çabucak atlatırız
Çok zor, ne yiyeceğimi şaşırıyorum
Korkarak yiyorum
Bir de yasak olunca normalde bile yemeyeceğim şeyleri canım çekiyor 😬
Ayy çok zor ya, çeker tabi mecbursun ya yememeye 😄

Ek gıda veren anneler, pirinç pirinç unu ile muhallebi verdiniz mi hiç?
4. Ayda sizin doktordu sanırım vermeyin daha erken diye, yine doktora mı sorsan acaba ?
Çünkü normalde ek gıdaya 6. Ayda geçildiği için 🤷🏻‍♀️ sizde mama reddi vardı hatırladığım kadarıyla belki süreç farklı işler

4. Ayda sizin doktordu sanırım vermeyin daha erken diye, yine doktora mı sorsan acaba ?
Çünkü normalde ek gıdaya 6. Ayda geçildiği için 🤷🏻‍♀️ sizde mama reddi vardı hatırladığım kadarıyla belki süreç farklı işler
Benim doktorum erken demişti evet çünkü şimdi öğrendiğim kadarı ile kendisi pirinç pirinç unu nişasta bulgur vb herseye karşı ama başka bi doktor pürinçli mamayı devam sütü ile verebileceğimi söyledi ben şu an meyve sebze deniyorum

X