2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
H Heart of Gold siz asi olucaktiniz ,nasil gecti kontroller.
Olduk canım dün aşı...metoş iyi gelişimi de iyi çok şükür; ablamız ve babamız ateşli. Kusma ishal ne ararsan var. Onlarla ilgilenmekten pilim bitti. Ben zaten regl oldum çok yoğun. Anlayacağın 10 parçaya bölündüm...
olduk 2 saat oldu simdilik ates yok . dr . yapmaz dedi.ek gida listesi verdi turkceye cevirip paylasicam yarin
Bizde de ateş olmadı sadece uyku geçişlerinde huzursuzdu su verdim hep dün nasıl içi yandıysa çok su içti

Sen kendin mi karar verdim pirinçli muhallebi vermeye yoksa biri mi önerdi .
Genelde sebze ile başlanıyor ama ben yoğurt ve meyve ile başladım
Evet kutunun üstünde 4. Ay yazınca kendim başladım ama 2 gün verdim 5. Ay bitince geçeceğiz ek gıdaya şimdilik devam sütğne devam

Selam arkadaşlar biz bugün kontrole gittik doktora ipek’in kakasının fotosunu çekmiştim onu gösterdim kan olmadığı sürece hiçbir önemi yok dedi ben şimdi sizden test istesem boşuna kan olmadığı sürece önem arz etmiyor dedi sen şimdi baktın internetten geldin korkuyorsun ne düşünndüğünü biliyorum ama o diyetler falan eski usulde kaldı dedi sizinle de paylaşmak istedim. Ek gıdaya da 6. Ayda başlayacağız.

gecmis olsun ya .senin bi tatil donusunde bir tatile ihtiyacin var .bizde de ates olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…