2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yok daha kaşıkla yutmayı bilmiyor emzikle yutturıyoruz ama bugün doktorumuz 4. Ayda pirinçli muhallebi olmaz dedi bıraktık 😕
Sen kendin mi karar verdim pirinçli muhallebi vermeye yoksa biri mi önerdi .
Genelde sebze ile başlanıyor ama ben yoğurt ve meyve ile başladım

Bence de burası iyi zaten kimsenin özel bişi paylaştığı da yok.
Ben de özledim buranın aktif liğini
Evet buradan devam edelim ama herkeşler gelsin :KK45:
Hatta şuan buraya yazınca kendimi hamile gibi hissettim:KK45:

H Heart of Gold yoğurdu ne kadar verdin canım ilk seferde
125 gr lık mama kavanozu vardı onun yarısını yedi yani daha da yiyecekti de vermek istemedim
Selam kızlar 😊

Bu ara baya ek gıda araştırıyorum tarifler biriktiriyorum ama tecrubelerimiz daha da önemli bence ne yenir ne yenmez paylaşsak ne güzel olur
İg de mutfakta_bebek_var. Onu takip ediyorum tarifleri harika ben oradan faydalanacağım

125 gr lık mama kavanozu vardı onun yarısını yedi yani daha da yiyecekti de vermek istemedim

İg de mutfakta_bebek_var. Onu takip ediyorum tarifleri harika ben oradan faydalanacağım
ben daha kaşığın ucuyla yoğurt verdim valla, bide karpuz kavun suyu, hepsi tadimlik, 100 gr, yani bi mama ogunu yerine yoğurt versem süper olacak

ben daha kaşığın ucuyla yoğurt verdim valla, bide karpuz kavun suyu, hepsi tadimlik, 100 gr, yani bi mama ogunu yerine yoğurt versem süper olacak
Ben karpuz sürdüm ağzına hemen farklı bir tat olduğunu anladı şeftali dilimleyip difrize koydum

Bende fasulye domates filan koycam ama meyve nasıl olur bilmiyorum daha önce hiç koymadım, tadları değişiyor mu acaba
Bende en azından mevsiminden olsun diye koydum ama bilmiyorum canım

Ben öyle yapmaya başladığımdan beri mama sayımız 2 ye düştü. Çünkü doyuyor ve mama ihtiyacı kalmıyor.
Gerçi 2 gündür kaka yapmadı acaba ek gıda mı diye düşündüm ama ankaraya geldiğimizden beri böyle olunca pek de emin olamadım
Bende fasulye domates filan koycam ama meyve nasıl olur bilmiyorum daha önce hiç koymadım, tadları değişiyor mu acaba
Ben koydum ama henüz vermedim tadı nasıl olacak ben de merak ediyorum
H Heart of Gold kahveye gel birlikte içelim, eşim bahçeye gitti yalnızım evde,göksu tarafındayım(gerçekten organ mafyası gibi oldu🙈)
Yaaaa c tesi günü göksu parkındaydık... Çok isterim aslında gelmeyi ama yarın dönüyoruz ve birazdan h tepedeki iş arkadaşlarım gelecek muhabbet bitmez biz de...inş bi sonraki geldiğimde önceden ayaarlayalım ve görüşelim

Ben öyle yapmaya başladığımdan beri mama sayımız 2 ye düştü. Çünkü doyuyor ve mama ihtiyacı kalmıyor.
Gerçi 2 gündür kaka yapmadı acaba ek gıda mı diye düşündüm ama ankaraya geldiğimizden beri böyle olunca pek de emin olamadım

Ben koydum ama henüz vermedim tadı nasıl olacak ben de merak ediyorum

Yaaaa c tesi günü göksu parkındaydık... Çok isterim aslında gelmeyi ama yarın dönüyoruz ve birazdan h tepedeki iş arkadaşlarım gelecek muhabbet bitmez biz de...inş bi sonraki geldiğimde önceden ayaarlayalım ve görüşelim
başka zaman insallh cnm...ek gıda işi çok iyi olcak, mama derdinden kurtulacagiz. Benim ki haftada bir kutu bitiriyor yaa..

Herkese iyi bayramlar 🤗

Oğlumun egzamasından yana dertliydim. Buraya daha önce de yazmıştım. Şimdi durumunu bildirmek istedim. En son buraya yazdığımda kendiliğinden sönmeye başlamıştı. Şu an maşallah pamuk gibi oldu sadece boğumlarda hafif pişikler var yüzü göğsü sırtı çok şükür iyileşti.

Çok düşündüm ne iyi geldi diye. Diyete falan başlamıştım ama ben başlamadan önce iyileşme başladı sonra bozdum diyeti. Sonra eşim hatırlattı kahvaltıda bal yemeye başlamıştım. Tanıdık birinden aldığımız doğal katkısız bal. Acaba diyorum o mu iyi geldi bağışıklığını güçlendirdi🤷🏻‍♀️ Bir de güneşe hiç çıkarmadım

Bir de bizim oğlan yabancı yüzleri ayırt etmeye başladı. İki kere ev gezmesine gittik ikisinde de rezil olduk döndük öyle ağlamaya başlıyor ki ne kucakta ne memede asla susmuyor. Halbuki kendi evimizde çok uslu dururdu kuşum

X