2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bu aylarda yabancılara karşı ağlama olabilirmiş... Sürekli anne baba ya alıştığı için.
slm nabersiniz ben diyet grubuna katildim,kontrol altindayim
Hangisi canım?

beni de beni de alsınlar, geçen evde.lokma tatlisi yaptım söylemesi ayıp, bir sürü yedim bi baktım 100 gr i 900 kalori
diyet gruplari varya oraya yaz bos olan takimlar aliyor seni ,kacamak felan yapamiyosun ,cezalar var ,.uyman gereken kurallar var .kilonu bildirmen lazim

Bence de burası iyi zaten kimsenin özel bişi paylaştığı da yok.
Ben de özledim buranın aktif liğini
Aynen abla bende özledim, sayfalara yetişemiyorduk
Bildiriyorum şimdi sana
Geldi evet teşekkür ederim
Selam kızlar

Bu ara baya ek gıda araştırıyorum tarifler biriktiriyorum ama tecrubelerimiz daha da önemli bence ne yenir ne yenmez paylaşsak ne güzel olur
Bana çok zor geldi ek gıda kuzum her şeyi karıştıracakmışım gibi geliyor

Aynen abla bende özledim, sayfalara yetişemiyorduk

Geldi evet teşekkür ederim

Bana çok zor geldi ek gıda kuzum her şeyi karıştıracakmışım gibi geliyor
Bende öyle karışık geliyor o yüzden paylaşalım dedim kuzum

Canim ben de uyku teroru yasayan bir anneyim ve bu dertten muzdarip olan anneleri tek cati altinda toplamak icin uyku teroru adli instagram sayfasi actim orada konusuyoruz doktora giden tedavi goren atlatan aileler var.. yasamayan bilmez cok berbat bisi uykusuz 2 yildir ruh gibiyiz..Ben instagramdan ulasabildiklerime ulasmaya calisiyorum..

naber kizlar . bebislere kitap okumaya basladinizmi .deniz cok seviyo . ,heycanlaniyo , , evde kitaplarimiz var ,degisiklik olsun diye kutuphaneye gidiyoruz ablamiz icin :)
ayyy supeer, biz baslamadik daha, kucuge okumaktan bayginlik gelmisti tatilde ara vermistik, hep beraber baslayalim madem

4.takimdayim oraya aldilar beni tekbasina gitmiyo tubis kilolar boylece daha motive olurum
En iyisini yaptın ben de eylül de tam anlamıyla başlayacağım evimde olmadan çok zor oluyor.
beni de beni de alsınlar, geçen evde.lokma tatlisi yaptım söylemesi ayıp, bir sürü yedim bi baktım 100 gr i 900 kalori
Direk şeker canım ya ondan ben de çok severim
naber kizlar . bebislere kitap okumaya basladinizmi .deniz cok seviyo . ,heycanlaniyo , , evde kitaplarimiz var ,degisiklik olsun diye kutuphaneye gidiyoruz ablamiz icin :)
iyi oluyo hep beraber . yataga uzanip okuyoz . hic sorma bir kitabi 2,3 sefer okutuyo kizim
Ya ben kızıma aynı kitabı 10 kez okumuşumdur ezbere biliyordu minik kitap serileri vardı artık gına gelmişti.

Ben metoşa kartlar aldım 4 kutu siyah beyaz olan şimdilik onlsrıu gösteriyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…