2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hipotermi çok çok farklı bi durum hipotermiyi doktoruna sor bebek nasıl hipotermi olur diye detaylı açıklar cnm benim.
Bebeklerde 35/36 ateş normaldir.
Ayrıca koltuk altından ölçme en sağlıklısıdır.
Ben koltuk altından ölçtüm 35.3, koltuk altı ölçümünde 0.6 derece üzerine eklersin. 35.9 gayet normal bi ateş.

İhmal etme devlete git günde bilmem kaç kişinin kalça USG sini. Çekiyor emin ol daha tecrübeliler

Sadece rota mı oldunuz diğer aşılarda var mı ? Aşı olduğu gibi metoş da uyudu epey
Rota diğer aşılarla aynı anda yapılmıyor cnm.
Sadece rota olduk.
Rota yı oldu baya dışarda dolaştık gezdik. Eve geldik baya oynadı felan.
Akşam oldu bı uyku bı uyku :):) Allah Allah dedim.
Ateşi felan olmadı.
Doktorumuza sorduk sorun yok normal yazmış.
Sabahta uyandık durmak yok yola devam gibi kaldığı yerden devam :)

Doktor söyledi zaten canım desteksiz bişey söylemem :)
35in altı tehlikeli dedim bende 35.9 gayet normal zaten benim de ateşim o civarda çıkar. 34ün altına tehlikeli dedin ben 35 diye biliyorum demek istediğim oydu. Herkesin bilgisi farklı demekki

Kızlar bilenler yardımcı olabilirse sevinirim
Hastane tipi pompa kiralama olayı nasıl oluyor
Daha önce kiralayan var mı

Cuma taburcu olacağım ama çıktıktan sonra 48 saat daha emzirmem yasakmış
Memeyi de hemen tutamazsa sütümü sağıp veririm diye düşündüm
Elimdeki makina çok kötü onu kullanamam
Bir haftalık hastane tipi pompa kiralamayı düşünüyoruz
Lütfen bilenler yardımcı olabilirse sevinirim

LoveAndMarriage Anladım canım da herkesin bilgisi farklı değil 35 hipotermi değil.
İnternette de var doktorlarında söylediği 35 derece altıdır.
Ben bı çok doktorla kontak gidiyorum.
Konu destek değilde:) yanlış bilgi. Doktoruna tekrar sor. 35 hipotermi ise o zaman benim bu yaşa kadar başıma neler gelmesi lazımdı.
Ateş referans aralığı 35/37.7
35 altı düşük ateş
37.7 yüksek ateş

Anladım canım doğrudur :)

Kızlar bu rota aşısı nasıl oluyor tam olarak ? Ağızdan olduğunu öğrenince aklıma takıldı benim kız fazla kusmuklu çıkarmasın aşıyı
Canım şırıngayla enjekte ediyor. Biraz sıktı. Bizimki yedi onu. Sonra asklında bu kdrı yetiyor ama garanti dozu uyguluyoruz çıkaran bebekler için demişti bizim dr. Bizim ki onu da yalayıp yuttu

yok turkiye gitmicez . cok pahali ve uzun yolculuk,kubaya gitme planimiz var .hem yakin hem ucuz

Küba hayalim

Bizde Türkiyeyi bu yıl iptal ettik. Aşırı pahalı biletler. Bizde İspanyaya gitme planımız var

Herkesi unutur seni unutmaz sen onun annesisin. Sakın öyle düşünüp kendini üzme stresse girme. Herşey yoluna girecek merak etme

Hastane reçete yazsın eczaneden kirala canım

Canım şırıngayla enjekte ediyor. Biraz sıktı. Bizimki yedi onu. Sonra asklında bu kdrı yetiyor ama garanti dozu uyguluyoruz çıkaran bebekler için demişti bizim dr. Bizim ki onu da yalayıp yuttu
O zaman belirtiym ben doktora kuzum kusuyor diye belki öyle yapar

Öyle oluyor mu bilmiyordum canım
Doktora sorayım

Kızlar karatay diyetime bugün başlayalı 2 buçuk hafta oldu. Toplamda verdiğim kilo 3,5 kg !!

Size şu an yaptığım öğlen yemeğimi paylaşıyorum. Günde 2 öğün yapıyorum kahvaltı ve öğlen yemeğini tek öğün olarak sayıyorum.
Akşam yemeğim de ikinci öğünüm. Her öğün arası yaklaşık 7 saat bekliyorum.

Bolbol yiyorum sağlıklı olan herşeyden. Karatayda aç durma durumu kesinlikle yok kızlar.

Eklentiler

• E7C49561-E760-4B0B-BD1F-175BAE893404.jpeg
    49,3 KB · Görüntüleme: 31
O zaman belirtiym ben doktora kuzum kusuyor diye belki öyle yapar
Tatlım her halukarda yapıyor ztn. Bizim ki kusmadığı halde verdi. Verir merak etme.

atanamayanogretmen kuzum kv densizlik etmiş. Hiç takılma sen ona. Asla unutmaz o seni.
Kuzum pompaya gelince bunu kiralayan belli noktalar var. Hatta ist de sıra oluyordu. Müsait olunca arıyorlar gidip alıyorsun. Biz de eczaneden olmuyor. Ama belki sizin orada daha farklı bir yol vardır. İst de bi kaç yerde var gidip oradan alıyorsun.

Nedense yozgatta bulabileceğime pek ihtimal vermiyorum
Artık hiç olmadı eşim iki gün boyunca hastaneye getirip götürecek

Melike taburcu olmadım canım
Bugün böbreklerime takılan stentler alındı
Enfeksiyon bölümü de Cuma’ya kadar tekrar takip edelim dedi
Tellerden vücuda tekrar enfeksiyon yayılma ihtimali varmış
Geçmiş olsun canım
Taburculuk ihtimalin vardı ya merak ettim
İnşallah birde tellerden yayılmaz onuda çekmezsin

Dost mu düşman mı belli değil
Şu zamanda söylenecek şey mi bu Allah aşkına
Nazlı Hilal öyle hemen unutmaz canım seni merak etme
Kokunu bilir tanır seni
Çıkınca göğsüne bir yapışır sanki senden intikam hırs alıyor sanırsın ❤

Benimde aklıma o ihtimal geliyor canım
Dediğin gibi ne kadar doğrudur bilinmez
Cuma rota için doktora gidicem olmazsa bunu bir sorayım deri rahat etsin diye belki kestirirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…