2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
O Ocimum basilicum canım ev işini naptınız,toparlanabiliyor musun

LoveAndMarriage LoveAndMarriage canım şampuan fayda etti mi konaklarınıza

havadansudan havadansudan denk gelmiyoruz canım kaç zamandır nasılsın iyimisin

atanamayanogretmen atanamayanogretmen kuzum nasıl oldun taburcu olma durumun vardı oldun mu?
Belli oldu mu
Canım ev bulamadık henüz, eşim ev sahibi ile konuşup; çıkmayalım gerekirse zam yap vs diyecek.
Yoksa şuan benim için çok zor olacak toparlanması
Uykusuzluk yorgunluk hayat devam ediyor işte..
Sen nasılsın bebişimiz nasıl ?

Son düzenleme:
Kızlar bugün rota aşısı olduk.
Bebeğim akşam üstü uyamaya başladı. Pek keyfi yok. Fakat mamasını yiyor.
Ateşi de yok 35.3.
Huysuzluk yapmıyor ama uyuyor.
Aşı yaptıran anneler sizlerinde bebekleri böyle mi oldu?

İnşallah işe yarar kuzum bakalım daha yeni başladık.
Yok canım hiç tüketmiyorum neredeyse. Normalde de çok ağır şeyler yemediğim için yediklerimden kaynaklandığını düşünmüyorum. Yine de aklımda bulunsun gün içinde dikkat edeyim belki farkında olmadan etki edecek bişey yiyor olabilirim
İnşallah karbonat olsun fayda eder kuzum
Yazık kuzunun deriside rahat eder hava alır
Acaba bizim konakları saçları mı yapıyor ki
Senin kızda saçlıydı demi

Ben de çok istiyorum sünnet ettirmek. Hala erteleyip duruyorum 😭 Ben de korkuyorum . Bu arada kaç lira dediler sünnet için
Devlette yaptiracaz para vermicez.bende acaba erken mi diyorum bazen
Hayırlı olsun cnm. Hiç korkma. Ben de eylül gibi düşünüyorum:) hiç korkma. Hemencecik iyileşecek allahın izniyle 💙

Ay kuzum ben neoclc diye bir şurup aldım çok iyi geldi 🧿 daha rahat uyuyor. Hı hala öyle 4 saat deliksiz uykuları fln görmedik ama gece 2.5-3 saat uyuyor en azından.

Allaaamm büyümüş de pasaportu olmuş 💙🧿
Sen oyle diyince bi olsun diye düşündünm ama genede bazen vazgeciyorum
TC den bulurlar tatlım merak etme.

Tatil dönemi olunca hastaneler hep dolu ya :KK43: aklımda bulunsun canım bizim nerede yaptıracağımız ve ne zaman belli değil. Bi doktor var aklımızda o da 6. Aydan sonra öneriyor. Bakalım artık duruma göre hareket edeceğiz.

oo sizin evde bayram havası var..tey teyy :halay: gözünüz aydın canım

Tatlım gece uyurken böyle tam dalmaya yakın çenesini hafifçe açıp emziği vermeyi bi dener misin bakalım çıkaracak mı?

Bizde de işe yaramadı bıraktık hatta şişeyi bitirmeden attık
Acabs bende mi 6 ci ayi beklesem

atanamayanogretmen atanamayanogretmen kuzum nasıl oldun taburcu olma durumun vardı oldun mu?
Belli oldu mu
Sagol canim sordugun icin.iyiyim canim sen nasilsin.mersine geldim ailemin yanins.bebis nasil

Ateşi de yok 35.3.
Aa bak benimkide bugun cok uyuyor asidan oldugu aklima gelmemisti.bende bugun yaptırdım

Canım ev bulamadık henüz, eşim ev sahibi ile konuşup; çıkmayalım gerekirse zam yap vs diyecek.
Yoksa şuan benim için çok zor olacak toparlanması
Uykusuzluk yorgunluk hayat devam ediyor işte..
Sen nasılsın bebişimiz nasıl ?
Şu durumda çok zor canım ya
Hem ev arayışı hem bebekle toparlanma
İnşallah ev sahibiniz kabul ederde en azından düzgün içine sinen bir ev bulana kadar durursunuz.
Çok şükür iyiyiz canım bizde,dün az biraz güneş gördük hemen yüzünde sivilce çıktı. Çok hassas olucak gibi benim kız

Sagol canim sordugun icin.iyiyim canim sen nasilsin.mersine geldim ailemin yanins.bebis nasil
Ohh hem gezme hemde özlem giderme
Grubumuzun çoğu şuan Mersinde heralde ☺
Bizde iyiyiz canım çok şükür büyüyüp gidiyoruz :nazar:

Ateşi de yok 35.3.
35.3 ateş normal mi canım biraz düşük değil mi

Aa bak benimkide bugun cok uyuyor asidan oldugu aklima gelmemisti.bende bugun yaptırdım
Sende mi bugün yaptırdın cnm, evet cnm aşıdan nasıl uyuyor nasıl uyuyor. Ateşine baktım ateşi yok. İlaclık bir durumu yokta merak ettim süreci yaşayan kişilere sormak istedim.
Senin ki de uyuyorsa sorun yok demek ki...
Sonuçta bir mikrop verildi ne vücut mücadele ediyor. Tepkisi demek ki uyku oldu.

Şu durumda çok zor canım ya
Hem ev arayışı hem bebekle toparlanma
İnşallah ev sahibiniz kabul ederde en azından düzgün içine sinen bir ev bulana kadar durursunuz.
Çok şükür iyiyiz canım bizde,dün az biraz güneş gördük hemen yüzünde sivilce çıktı. Çok hassas olucak gibi benim kız

Ohh hem gezme hemde özlem giderme
Grubumuzun çoğu şuan Mersinde heralde ☺
Bizde iyiyiz canım çok şükür büyüyüp gidiyoruz :nazar:
Evet ya mersine gelrn oldu bayagi.benim hem ailem hem kayinbabamlar burda.

Belli oldu mu

Melike taburcu olmadım canım
Bugün böbreklerime takılan stentler alındı
Enfeksiyon bölümü de Cuma’ya kadar tekrar takip edelim dedi
Tellerden vücuda tekrar enfeksiyon yayılma ihtimali varmış

Kızlar bugün yine ameliyathaneye girdim çıktım, yine çok korktum 😔
Böbreklerimdeki stentler alındı
Sonra doktordan izin aldık, eşim kaynanama götürdü banyo yaptım
Kızımı da gördüm 5 dk kucağıma aldım sevdim
Çok özlüyorum 😢

Cuma’ya kadar yatacağım, enfeksiyon bölümü bırakmadı

Normalde 2-3 saatte bir sütümü sağıyordum ama bugün hiç fırsatım olmadı, daha şimdi gelebildim süt sağmaya
Yaklaşık 11 saat geçti
Bir kere böyle oldu diye hemen sütüm etkilenmez değil mi 😔

Kizlar ben de ozel hastanede kalca ultrasonu çektirdim. Dr yeniymis cihaza yabanciymis benim kizda cok hareketliydi dr zorlandi. Sol bacagi iki kez olctu hatta iyice. Ilk degerleri hemsreye sildirtti. Ama terddutlu gibiydi ben bebisin altni düzeltirken bi sorun yok degil mi dedim. Duraksayarak yoook dedi. birileri geldi onlarla konusurken cihaza yabanci oldugunu soyluyordu ben tam kapidan cikarken de neredeyse kalca cikikligi yazacaktm dedi. Simdi esim de ben de guvenemedik. Devlette sira beklememek icin gitmistik bi de ozele hem de dr lar daha iyidir die. Sizce bir de devlete gidip cektirsek mi? Kafam karisti
İhmal etme devlete git günde bilmem kaç kişinin kalça USG sini. Çekiyor emin ol daha tecrübeliler
Ateşi de yok 35.3.

Sadece rota mı oldunuz diğer aşılarda var mı ? Aşı olduğu gibi metoş da uyudu epey

Çok özlüyorum 😢

Normalde 2-3 saatte bir sütümü sağıyordum ama bugün hiç fırsatım olmadı, daha şimdi gelebildim süt sağmaya
Yaklaşık 11 saat geçti
Bişi olmaz tatlım ben akşam 8 de emzirdim düşün yani bi dahaki emzirmem sabah 6 -7 falan. Hem dinlenmiş olur memelerin

Bişi olmaz tatlım ben akşam 8 de emzirdim düşün yani bi dahaki emzirmem sabah 6 -7 falan. Hem dinlenmiş olur memelerin

Ben sütüm kesilmesin diye bu kadar uğraşıyorum
İnşallah nazlı Hilal’de hemen alışır tekrar
Çok özlüyorum Tuba 😢
Bugün kucağıma alınca beni unutmuş gibi geldi
Unutmaz değil mi beni 😢😢
Kaynanam da gülerek evet seni unuttu dedi 😰
Zaten psikolojim bozuk güya şaka yapıyor

Kesinlikle kuzum. Hatta ben iki gün önce dedim ki bence artık gaz sorunu yok ilaçla alakalı değil bi vermeyeyim. Akşam bir coştu 😂 bir süre daha vermeyi planlıyorum.

Ah kuzum o emziği gece uykusunun en derin yerinde veriyorum. Sonra iki emiyor. Zafer kazanmış gibi seviniyorum. Bir dk geçmeden bir bakıyorum itttirmiş :) emziği bir türlü aldıramadım. Ki ilk başlarda gayet güzel emiyor gibiydi kısa süreliğine de olsa. Hangi ara alıştı hangi ara bıraktı çözemedm :KK48:

Oy allah korusun :KK43: çok zor kıyamam.

Kuzum bizim ki boş biberonu emiyor. Ama asla emziği almıyor. Bir keresinde yılmadım abartmıyorum 20 dk boyunca o öğürdü attı ben verdim o attı ben verdim ama yine kazanan o oldu :) almıyor yani. Mememden süt gelmeyince de çekmiyor. Ama biberonu bi iki sefer denedim boşken çekmeye devam ediyor. Bıraksam sabaha kdr çeker o iştahla çekiyor. Tabii gaz olacak diye uzun denemedim ama gidişat oydu yani.

Acaba o biberonun emziği var mı canım? Belki onu tutabilir😐 bende aylardır uğraşıyorum ara ara hep veriyorum ama yok bende kabullendim artık emzik istemiyor
Çok özlüyorum 😢

Yaklaşık 11 saat geçti
Canım bak az kaldı süte odaklanma lütfen kötü düşünüp kötüyü çekme ayrıca nazlı hilal seni de unutmadı anne kokusu denen bir şey var hiç öyle şeyler düşünme

Kuzum inan yeğenim oldu eve grldiğinde hoplayıp zıplıyordu. Aklı ermeden en temizi emin olabilirsin. Diğer türlü travma çocuklarda.

Çok özlüyorum 😢

Yaklaşık 11 saat geçti
Kuzum benim geçmiş olsun. Sen böyle olumsuz düşünme kuzum. Hiç bişicik olmaz merak etme. Öyle çabuk kesilen bir şey değil süt.

Acaba o biberonun emziği var mı canım? Belki onu tutabilir😐 bende aylardır uğraşıyorum ara ara hep veriyorum ama yok bende kabullendim artık emzik istemiyor

Canım bak az kaldı süte odaklanma lütfen kötü düşünüp kötüyü çekme ayrıca nazlı hilal seni de unutmadı anne kokusu denen bir şey var hiç öyle şeyler düşünme
Bizim ki biberonun ucunu emzik formatına sokalım diyor :) deliği bantla kapatacakmış içten. Kenarlara da ip bağlayıp kafasına takacakmış 😂 bence bizim oburix biberondan gelen boş havayı bilr mama niyetine yuttuğu için seviyor 😂

İnşallah karbonat olsun fayda eder kuzum
Yazık kuzunun deriside rahat eder hava alır
Acaba bizim konakları saçları mı yapıyor ki
Senin kızda saçlıydı demi
İnşallah kuzum.
Biz de dün annemle onu konuştuk saçlı doğdu derisi hava almıyor ter bezleri de tam çalışmadığı için bu kadar çok oldu herhalde dedik ne kadar doğrudur tabi bilinmez :) olabilir yani kuzum 🙄
Yok cnm düşük değil, 34 düşük.
Benimde ateşim 35 dir 36 nadir olur.
Canım senim de ateşin öyleymiş belki size özel bi durumdur ama bende 35’i düşük olarak biliyorum 🤔 hatta 35 derecenin altına düşmesi hipotermi oluyordu yanlış hatırlamıyorsam

X