2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Evet canim dun yaptirdim ve cok uyudu.aynen atesi yoktu benimkininde.acisini çıkardı cok uyumanin 5 de kalktı baya bi uyumadi

Kızlar çınar beyaz tenli. Kucağımda tutarken bacakları hemen morarıyor. Aslında mantıken normal. Ama yine de tedirgin oluyorum. Biliyorsunuz yeğenim kalp hastası. Sizde de oluyor mu
Canım acaba teni hassas olduğundan morarma olabilir mi
Benim kızda beyaz tenli çıplakken tutunca kızarıyor
Daha önce yatarken altta kalan eli morarıyordu,hatta doktorada sormuştum. Üstüne yattığı için oluyor büyük ihtimal,sorun olsa kalp muayenenizde muhakkak çıkardı demişti.
İçin rahat etmesi için bir çocuk kardiyolojiye götür istersen

Evet canim dun yaptirdim ve cok uyudu.aynen atesi yoktu benimkininde.acisini çıkardı cok uyumanin 5 de kalktı baya bi uyumadi
Benim ki valla gece uyudu sabah 9 u geçiyordu kalktı.
Kaldığı yerden devamdı. Bi ara çok az yarım saat bile değil uyudu. Şimdi yıkadım. Uyuyor.
Ya bu aşıyı olup, rotayı ağır geçirende varmış.
Kafam karışık, ben 9 yaşındayken okuldan mikrop kapmıştım. Öyle bu ishal olmuştum ki, ishal/ kusma/ yemek yiyememe/ halsizlik anlatamam. Hiç unutmadım hala o günleri yazarken yaşıyorum.
Doktora hemen götürmüşlerdi ama tedaviye hemen cevap vermiyor bu tarz durumlar.
O yüzden rotayı yaptırdım ne olduğunu bildiğim için.
İnşallah bebeklerimiz bu mikropla hiç tanışmaz.

Kızlar çınar beyaz tenli. Kucağımda tutarken bacakları hemen morarıyor. Aslında mantıken normal. Ama yine de tedirgin oluyorum. Biliyorsunuz yeğenim kalp hastası. Sizde de oluyor mu

Nazlı Hilal’de de oluyor canım
Kucağımda tutarım bacakları morarır, koltuk altından kucaklarım kolları morarır
Hatta bazen ellerini öyle sıkı yumruk yapıyor ki o zaman da dirseğine kadar morarıyor

Biz 20 günlükken eko baktırdık bir sorun çıkmadı çok şükür

İyi sizde de oluyorsa. Biz gideceğiz zaten yeğenimde okduğu için ama acele etmiyorum. Biraz daha toparlasın öyle götürürüm diyordum. Şimdi biraz daha rahatladım açıkçası.

İyi sizde de oluyorsa. Biz gideceğiz zaten yeğenimde okduğu için ama acele etmiyorum. Biraz daha toparlasın öyle götürürüm diyordum. Şimdi biraz daha rahatladım açıkçası.
Kalpte üfürüm çıkmıştı bizde canım. Masum üfürümmüş. Bende çok takip ettim bu morarma kızarma olayını. Ama öyle tutarken morarması kızarması normalmiş.

Ay ins canim.asiyi oldul diye rahattim.ins hastalanmazlar.rizeye gidecem agustosta yazin bir salgin oluyor ishal ve kusma.dayim bi ara hastanede bile yatti.

Ay ins canim.asiyi oldul diye rahattim.ins hastalanmazlar.rizeye gidecem agustosta yazin bir salgin oluyor ishal ve kusma.dayim bi ara hastanede bile yatti.
Canım ben oldum bu illeti çok beter bişey Allah hiç bir bebeğe çocuğa yaşatmasın.
Bebeğini ellerini yıkatmadan kimseye sevdirme.
Ellerini sen annesin mutlaka sık sık yıkarsında diğer insanlara çok dikkat et.

35,3 düşük değil mi canım. Makine doğru mu ölçüyor acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…