2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bizim bugun kalca ultrasonumuz vardi vekildik geldik ama hic bilgi vermediler doktorun ekranina dustu dediler . Doktorla randevumuzda on gun sonra.
Ultrsonu cekerlerken sadece sunu duydum
64 * 46
62 * 49 dedi doktor.

Kalca usg anlayan var mj kizlar ? Bu degerler neyi ifade ediyor ?
Canım rakamlar normal galiba.bak bizim sonucu ekliyorum

Eklentiler

• 20190702_122218.jpg
    20190702_122218.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 23
Şimdi eşim aradı
Nazlı Hilal kaka yapmış 😀
Tabi dört günün acısını çıkartmış sırtına kadar yapmış 😀
Eşim de yıkamış hemen sağolsun

O kadar kakadan sonra acıkmış, bir mama emişi vardı tam odaklanmış şekilde 😍
Kurban olurum ya, görüntülü konuşurken telefonu yiyesim geliyor

Ben sen hep öyle düşünerek olumlama yapmaya çalışıyorum 😊
Çok özledim minnoş kızımı
Canım o senin kokunu alınca yapışacak memene öyle 1 hafta biberon içti diye unutmaz ben ipeğe sağdığım sütleri biberonla veriyorum ayrıca işe dönecek annelerimiz var o bebişler de gündüzleri biberon alacaklar zaten bırakacaksa her türlü bırakır

Canım o senin kokunu alınca yapışacak mamana öyle 1 hafta biberon içti diye unutmaz ben ipeğe sağdığım sütleri biberonla veriyorum ayrıca işe dönecek annelerimiz var o bebişler de gündüzleri bineron alacaklar zaten bırakacaksa her türlü bırakır

Haklısın canım
İnşallah bizim de sorunsuz geçecek 😍
Ameliyat olduğumda bir gece de bile kafası karışmıştı ama olsun ben ondan daha inatçıyım 😀

Haklısın canım
İnşallah bizim de sorunsuz geçecek 😍
Ameliyat olduğumda bir gece de bile kafası karışmıştı ama olsun ben ondan daha inatçıyım 😀
Bak ben emziğe alıştıramıyorum bir türlü 😟 alışsa çok rahat edicez 3 tane emzik aldım yok kusacak gibi yapıyor kendini ama bazı bebeklerde hemen alır emer, ben teorinin pratikte her zaman tutacağını düşünmüyorum her bebeğin mizacı farklıdır

Evren canım her Bebek farklı
Ben de eşime biberon tuttu, belki emzik de tutar dene istersen rahat edersin dedim ama vermedi
Aslında emzik kurtarıcı oluyor

Slm kizlar.ayin 12 sine sunnet icin gun aldik.hem olsun istiyorum hem korkuyorum

Hayırlı olsun cnm. Hiç korkma. Ben de eylül gibi düşünüyorum:) hiç korkma. Hemencecik iyileşecek allahın izniyle 💙

3. Aya doğru gazı azalır koliği biter dediler bizim aksine arttı :KK53:
Ay kuzum ben neoclc diye bir şurup aldım çok iyi geldi 🧿 daha rahat uyuyor. Hı hala öyle 4 saat deliksiz uykuları fln görmedik ama gece 2.5-3 saat uyuyor en azından.

slm kizlar nasilsiniz ? dun denizin vesikalik resmini cekmeye gittik passaport icin ,sekilden sekile girdik .:emir_bebek:,insallah kabul ederler. burda passaporta resim sart .
Allaaamm büyümüş de pasaportu olmuş 💙🧿

Hayırlı olsun cnm. Hiç korkma. Ben de eylül gibi düşünüyorum:) hiç korkma. Hemencecik iyileşecek allahın izniyle 💙

Ay kuzum ben neoclc diye bir şurup aldım çok iyi geldi 🧿 daha rahat uyuyor. Hı hala öyle 4 saat deliksiz uykuları fln görmedik ama gece 2.5-3 saat uyuyor en azından.

Allaaamm büyümüş de pasaportu olmuş 💙🧿
Bize nurse harveys verdi 2. Şişe bitmek üzere bi işe yaramadı kuzum :/ kontrolde bi soruym olmazsa onu sağol ❤️

Geçmiş olsun canım. Herhangi bir farklılık var mı bacakta senin dikkatini çeken. Alçıya alıcaklar mı düzelmesi için
Aa kuzum geçmiş olsun. Ben de yeni gördüm. Neden oluyor ki acaba? Tedavi ne?
Bi tedavimiz yok çünkü çok hafifmiş. Bir aya düzelir dediler. İstersen çift bez takabilirsin dedi bir doktor ama takmadım sıcaklarda. Zaten bi doktor ilgilenmedi bile. Direk bir ay sonra kontrole gel, geçer kendi kendine dedi. Başka bir doktora gittim oda çok hafif kendi kendine geçer, istersen çift bez takabilirsin dedi. Gösterdiğimiz bir fizyoterapistte çok önemli değil dedi.

kanadali35 kanadali35 bizde geçen hafta çektirmiştik pasaport için resim.
Bugün verdim hepsini 3-4 haftaya hazır olurmuş Erenin pasaportu 😂
Bende Umay’a çıkartmayı düşünüyorum:)) ama şuan param yok 🤣 Ekim Kasım gibi çıkartırım heralde :)) Gökçe’nin de süresi doldu. Onada 10 yıllık çıkarayım. Türkiye’nin hali hoşuma gitmiyor. En azından çocukların pasaportları olsun, Gökçe’nin var zaten, Umay içinde vizeye başvurayım. Kafamda felaket senaryoları üretir oldum 🙁

Bende Umay’a çıkartmayı düşünüyorum:)) ama şuan param yok 🤣 Ekim Kasım gibi çıkartırım heralde :)) Gökçe’nin de süresi doldu. Onada 10 yıllık çıkarayım. Türkiye’nin hali hoşuma gitmiyor. En azından çocukların pasaportları olsun, Gökçe’nin var zaten, Umay içinde vizeye başvurayım. Kafamda felaket senaryoları üretir oldum 🙁

Çıkart canım haklısın ne olur ne olmaz bulunması iyi bir şey aslında. Pull pahalı oluyor maalesef pasaport için fotoğraflarda fotoğrafçı fazladan para alıyor bebek vesikalığı için. Hep masraf 😖😖

Bize nurse harveys verdi 2. Şişe bitmek üzere bi işe yaramadı kuzum :/ kontrolde bi soruym olmazsa onu sağol ❤
O bizde de fayda etmedi kuzum hiç ya. Aguline da bi tık iyi gelmişti ama bu neoclc daha iyi geldi. Üstelik tam doz kullanmıyorum.
Bi tedavimiz yok çünkü çok hafifmiş. Bir aya düzelir dediler. İstersen çift bez takabilirsin dedi bir doktor ama takmadım sıcaklarda. Zaten bi doktor ilgilenmedi bile. Direk bir ay sonra kontrole gel, geçer kendi kendine dedi. Başka bir doktora gittim oda çok hafif kendi kendine geçer, istersen çift bez takabilirsin dedi. Gösterdiğimiz bir fizyoterapistte çok önemli değil dedi.
Ay iyi bari canım ya. Çok şükür 🧿

O bizde de fayda etmedi kuzum hiç ya. Aguline da bi tık iyi gelmişti ama bu neoclc daha iyi geldi. Üstelik tam doz kullanmıyorum.

Ay iyi bari canım ya. Çok şükür 🧿
Hepsini deneyelim derken kendiliğinden geçecek herhalde kuzum :KK48:

X