2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
SAGOL CNM NE YAPIM KISMET DEGILMIS OLUSUNU GORMEK NASIL OLDU KUZUMUN KURBAN OLSUN ANNESI PEKI SENDE GIRTLAK ULTRASONU ISTENDIMI CUNKU BENIM SERBEST T4 1.32 TSH 0.06 BASKA BIRSEYE BAKILMADI SIMDIDE ULTRASON CEKLIECEK BASKA HANGI TESTLERE BAKTIRIYIM

Bende cekindim gırtlaktan ultrason ,çok küçük bi nodül çıktı,senede bir çekinecem ultrason,bunlara bakılıyo cnm başka bişeye bakılmıyor, benim t4 üm ilk ölçümde 2 çıkmıştı senin şuan t4 aslında normal değerlerde ama tsh ın düşük bklm cnm ultasonda ne cıkacak ,inş yoktur

Beste de 3-4 gün hem çok sık acıktı hem huysuzdu bugün açlığı biraz normale döndü gibi böyle böyle düzeni kuracaklar demekki

Bizim bugun kalca ultrasonumuz vardi vekildik geldik ama hic bilgi vermediler doktorun ekranina dustu dediler . Doktorla randevumuzda on gun sonra.
Ultrsonu cekerlerken sadece sunu duydum
64 * 46
62 * 49 dedi doktor.

Kalca usg anlayan var mj kizlar ? Bu degerler neyi ifade ediyor ?

Son düzenleme:
hic fikrim yok canim . burda kalca ultrasonu cekmiyolar dr. dogdugunda elle bakiyo tamam .turkiyede biraz para amaclimi acaba ,ucret oduyomusunuz ?

hic fikrim yok canim . burda kalca ultrasonu cekmiyolar dr. dogdugunda elle bakiyo tamam .turkiyede biraz para amaclimi acaba ,ucret oduyomusunuz ?
Devlette ücretsiz canım aslında o iş eskilere dayanıyor eskiden insanlar sımsıkı kundak yaparlarmış ve o da bebeklerde kalça çıkıklığına neden olduğu için şart koymuşlar

Slm kizlar.ayin 12 sine sunnet icin gun aldik.hem olsun istiyorum hem korkuyorum
Canım ilk önce nereye gittin hangi bölüme muayene için.
Anlamıyorum ben de. Bize dediler ki doktorun ekranına düştü. Sıra aldık gösterdik 1 saat içinde.
Yok canım ücretsiz.

Anlamıyorum ben de. Bize dediler ki doktorun ekranına düştü. Sıra aldık gösterdik 1 saat içinde.

Yok canım ücretsiz.
Canim urolojiye gidiyorsun direk gun veriyorlar.mersin toros devlet hastanesi.eger dusunuyorsan doktor adi da verebilirim.iyiymis doktorlar

Kızlar bugün oğlum çok huzursuzdu hep ağladı mahvolduk resmen. memedeki uyuklamalarını saymazsak sabah 8.30 dan bu saate kadar uyumadı yavrum ağlamaktan gözleri şişti çok şükür şimdi uyudu. Sürekli memede olmak istiyor memeden çıkardığım an başlıyor ağlamaya hem de ne ağlamak bir türlü susturamadık aşısını da 4 gün önce olmuştu onun etkisi sonradan mı çıktu bilemem hiç böyle yapmazdı

Yok canım ücretsiz.

Canim tip fk mi gitmistin ?
Bizim 10 temmuzda sosyal pediatride randevumuz vardi sandim ki o doktor bakacak o yuzden direk eve geldik o an gostermem gerektigini bilmiyordum Hangi bolume gosterdin peki ?

Nasıl bir diyette başladın ? Neler tüketiyorsun canım
mesala kahvaltida yulaf ezmesi yiyorum ,hem sut yapiyor ,araogun meyve ,oglen bol salata tavuklu , aksam yogurt bolmeyveli tarcinli yulafli ,ekmek yok tatli yok ,bede dukan birasi deniyo galiba 750ml suya yesil cay demliyorum soda limon karistirip gun icinde tuketiyorum ,

Ben 2 öğün yapıyorum sabah 2 yumurta peynir zeytin domates badem bol bol yiyorum. Sonra 6-7 saat hiç birşey yemiyorum sakız bile çiğnemiyorum. Ama bolbol yeşil çay içiyorum. Akşamda tavuk, et sebze yoğurt kuru fasulye turşu salata yiyorum.

Pirinç, bulgur, ekmek, şeker, patates tüketmiyorum geri kalan herşeyi bolbol yiyorum doyana kadar. Karatay yapıyorum sağlıklı olan herşeyden 3 tabak bile yiyebilirsiniz diyor önemli az öğün yapmak ve öğün arasında 6 saat en az beklemek ki insülin direnci kırılsın.

Bu şekilde haftada 1 buçuk kiloya yakın kaybediyorum

karatay diyetimi duymamistim bakayim bi nasilmis ,listede meyve yokmu ?

Günaydın güzel anneler
Biliyorsunuz ben hastanede yattığım için kızım mamayla besleniyor
Dört gün oldu ben emzirmeyi bırakalı
Dört gündür kaka yapmamış
Ne önerirsiniz

Eşim mamasına bir çk zeytinyağı koyuyor, her gün masaj yapıyor, gazını çok güzel çıkarıyor ama kaka yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…