2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Biz hep 1 saat gittik. Daha fazla gitmedik. Temmuzda tatile gitmeyi planlıyoruz arabayla. Daha uzun olacak yol. İnşallah eziyet olmaz. Geceden çıkmak daha mantıklı olabilir
Evet canım hem bu sıcaklarda gece serin yollarda müsait olur.
Eren derin uykuda olur eziyeti olmaz rahat gidersiniz
Gidicek olduğunuz yer kaç saat sürecek

Hmm bilmiyorum kuzum saat olarak ama uyursa pek ellemene gerek kalmaz.
Zaten bez değiştirmek için bahaneyle durarsınız biraz hareket edersiniz erene göre şekil alırsınız kuzum.

Yanlışım varsa düzeltsinler bende 2 saat diye duymuştum canım

Öyle düşünme canım arada huy değiştiriyorlarmış bak bizimkiler de tekrar düzene girer inşallah

Olur canim niye olmasin gelirim bir gun.teklifin icin sagol.bende beklerim.canim goz icin normal goz doktoruna goturdun degil mi.bebekler icin ayri olmuyor sanirim

Ben de hep öyle diyorum ama en çok kendi nazarımız değiyor esasında.
Bebekle uzun yolla çıkanlar nasıl yaptınız? Nelere dikkat etmek gerekiyor. Kaç saatte bir durdunuz ?
Biz hep 1 saat gittik. Daha fazla gitmedik. Temmuzda tatile gitmeyi planlıyoruz arabayla. Daha uzun olacak yol. İnşallah eziyet olmaz. Geceden çıkmak daha mantıklı olabilir
Ben en fazla 3 saat gittim. Onda da durmadık çünkü yol boyu uyudu. Çıkmadan manasını vermiştim. Oto koltuğunu alamadık çünkü arabada yer yoktu kalabalıktık. Şimdi en uzun yol 6 saat ankaraya gitme durumumuz var..yine oto koltuğu olmayacak maalesef yoksa sığamıyoruz. Kucağımda uyur rahatça. Açıkcaso biz de gece çıkacağız akşam 9 gibi diye düşündük metoş gece uykusuna geçiyor ankaraya varana kadar da beslenme durumu olmaz
Malum 2 çocuk daha var onlar da uyur yoksa o yol çekilmez 10 dk da bir ne kadar kaldı diye soruyorlar cinler tepeme çıkıyor.
Olur canim niye olmasin gelirim bir gun.teklifin icin sagol.bende beklerim.canim goz icin normal goz doktoruna goturdun degil mi.bebekler icin ayri olmuyor sanirim
Rica ederim canım ne demek. normal göz doktoruna götürdüm canım.

Kuzum bizde bayramda 3 saat memlekete gittik,ama ben emzirmek için hep durmasını istedim eşimin,durdukta,bence araba hareket halinde iken mama verme,çünkü en ufak sarsıntıda genzine süt kaçabilir,yarım saat mola ver mamasını içir sonra devam edin, kucağına da alırsın o arada sırtı dinlenir erenin ,ne kadar konforlu olsada koltuklar evdeki yatakları gibi rahat ve yumuşak olamazlar,şimdiden iyi tatiller yolunuz açık olsun inş

Teşekkür ederim canım bilgiler için. Öyle yaparım maması için mola veririz hem bizimde bacaklarımız açılır

Atak dönemine girmiş olabilir mi

Bilmiyorum ki belki de, bi huysuzluğu da var ama ondan mı aşıdan mı bilemedim
Evet Metoş da öyle. Atar yapıyor bana :) bugün 11 de 120 cc içti yarım saat kestirdi. Saat 1 de bir emdi ki sanarsın saatlerdir aç. 3.-4 gundur gecede ağlayarak uyanıyor açlıktan. 9 da mamasını yiyor 3 de kurulu saat gibi çığlık atıyor.

MRB BENDE DE ZEHIRLI GUATIR SUPHESI VAR DEDI DR SIMDI BEN GEBELIK PLANLIYORUM SEN GALIBA HABERIN YOKKEN GEBE KALMIS OYLE OGRENMISSIN ZEHIRLI GUATIR OLDUGUNU YAZINIZDAN BUNU ANLADIM GEBELIKDE HAMILE KALMAKTA BI SIKINTI YASADIN MI CNM

MRB BENDE DE ZEHIRLI GUATIR SUPHESI VAR DEDI DR SIMDI BEN GEBELIK PLANLIYORUM SEN GALIBA HABERIN YOKKEN GEBE KALMIS OYLE OGRENMISSIN ZEHIRLI GUATIR OLDUGUNU YAZINIZDAN BUNU ANLADIM GEBELIKDE HAMILE KALMAKTA BI SIKINTI YASADIN MI CNM
Öncelikle geçmiş olsun, biz 1.5 yıldır korunmuyoduk ama benim hastalığımın belirtilerini ben gebe kalmadan 3 ay önce filan hissetmeye başlamıştım ama hiç aklıma gelmedi böyle bişey çıkacağı,gebe kaldığımı öğrendikten sonra yapılan tahlillerde ortaya çıktı,aslında bende nette okuduğum kadarıyla gebe kalmayı zorlaştırıyomuş guatır,ama ben aksine gebe kaldım,ama 12 haftaya kadar lekelenmem oldu ,3 ay kadar ilaç içtim dr kontrolünde, endokrın uzmanına gidiyordum ayda bir kan veriyodum,hamilelikle değerlerim normale döndü ve 40 ım çıkana kadar ilaç içmedim ,zehirli guatırın hamilelikte böyle bi iyi yönü var ,hamilelikle değerler normalleşiyo,40ım çıktıktan sonra tekrar ilaç kullanmaya başladım 20 gün sonra ilk kontrolüme gidicem bklm ilaç ne kadar düzene soktu, mutlaka bi endokrın uzmanına görün konuş seni yönlendirir ,işin özeti ben 1.5 yıldır hamile kalamıyordum ,ama zehirli guatır olmasına rağmen ve zehirli guatır bende yeni çıkmaya başlamıştı hissetiklerime göre ve hamile kaldım,sizde sizin hissetiğiniz bi belirti var mı sıcak basması, kalp çarpıntısı, kilo verme,ağız kuruluğu

CANIM CEVAP YAZMISSIN AMA BOS ANLAMADIM

ASLINDA BEN DOGUM YAPALI 3 AY OLDU BEBEGIM KALBI DURDU KARNIMDA 33.HAFTAMDA VE ASLINDA BENDE BOYLE BIRSEY YOKTU SAGLIK OCANI TESTINDE FARKETTIK VE ÇARDAMBA GUNU GIRTLAK FLIMI CEKILECEK ULTRASON YANI INSALLAH YOKTUR

ASLINDA BEN DOGUM YAPALI 3 AY OLDU BEBEGIM KALBI DURDU KARNIMDA 33.HAFTAMDA VE ASLINDA BENDE BOYLE BIRSEY YOKTU SAGLIK OCANI TESTINDE FARKETTIK VE ÇARDAMBA GUNU GIRTLAK FLIMI CEKILECEK ULTRASON YANI INSALLAH YOKTUR
Başın sağ olsun cnm ,inşallah istediğiniz dilediğiniz vakit hayırla tekrar bi bebek sahibi olursunuz çok üzüldüm. aşırı üzüntü,korku durumları yaşayan kişiler zehirli guatır hastası olabiliyormuş,Benim tsh değerim 0.01.,,,t3 ve t4 değerlerim yüksek çıkıyo,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…