2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Mama alan bebekler 2 gün kaka yapmadığında doktora götürmek gerekiyor canım 4 gün fazla geldi bana

Canim urolojiye gidiyorsun direk gun veriyorlar.mersin toros devlet hastanesi.eger dusunuyorsan doktor adi da verebilirim.iyiymis doktorlar
Öncesinden muayene etmedi mi yani? Söyle canım ismini belki biz de burada yaptırırız belli olmaz.
Canım oldu bazı bebişlerde. 1 haftaya kadar huzursuzluk normalmiş.
Canim tip fk mi gitmistin ?
Bizim 10 temmuzda sosyal pediatride randevumuz vardi sandim ki o doktor bakacak o yuzden direk eve geldik o an gostermem gerektigini bilmiyordum Hangi bolume gosterdin peki ?
Yok kuzum devlet hast. Ama muayene olduğumuz doktor istek yaptığı için sonuçlar ona gitti. Sizin kalça için hangi doktor istek yapmıştı sosyal pediatri deki mi ?
Kuzum mama kabız yapar derler ama 4 gün çok gibi. Hangi mamayı almıştınız?

Evet canim sosyal pediatri yapti ama her gittigimizde farkli bir doktor oluyor. Hangisinin ekranina gitti bilmiyorum :)

Mama alan bebekler 2 gün kaka yapmadığında doktora götürmek gerekiyor canım 4 gün fazla geldi bana

Canim Duru da mama aliyor son bir aya kadar hep dort bes gunde bir yapiyordu. Uc ayri doktora goturdum hepsinin ortak dedigi " mama aliyorda normaldir, bir haftaya kadar normal kabul ediyoruz " dediler. Mamalar genelde bebekleri kabiz yapiyor ama ben su an Sma mama aldim inanilmaz memnunum ne gazimiz kaldi, ne kabizligimiz. Aptamil kullaniyordum onceden o mafetti kizimin bagirsaklarini hatta soyle ki gobek fitigi olustu ikinip aglamaktan sma ya gecince rahatladi. Uzun lafin kisasi bizim burdaki doktorlarin bana dedigi bie haftaya kadar normal

Aptamil almıştık canım
Tüh ya ben de bir hafta on güne kadar normal kabul ediliyor diye bekleyelim diyordum eşime
Şimdi aradım, öğleden sonra getirecek bakalım

Slm kizlar.ayin 12 sine sunnet icin gun aldik.hem olsun istiyorum hem korkuyorum
Desene oğluş erkek adam oluyor
Bilen arkadaşlar cevaplarlar canım sorunu
slm kizlar nasilsiniz ? dun denizin vesikalik resmini cekmeye gittik passaport icin ,sekilden sekile girdik .,insallah kabul ederler. burda passaporta resim sart .
Kız ne zor olmuştur sizin için

Bizede emen bebekler 1 hafta mama alan bebekler 2 gün diyorlar. Sistem çok farklı işliyor ya .
Yurtdışında olduğum için bazen türkiyeye göre yanlış tavsiyede bulunabilirim

Benimki de zor kaka yapardı. Reflü mamasına geçtik içine fazladan da keçiboynuzu unu koyuyorum hergün yapıyor artık kaka

Yok canim muayene etmedi.aziz beyle battal bey iyiymis.biz azize randevu almistik ama battal beye sira verdiler.doktor tam çıkıyordu sadece 12 gun ver dedi birde kan tahlili verdik.urolojiye randevu al battal beye git canim.eger dusunuyorsaniz hemen gidin yaz oldugu icin yogunmus

Gazını güzel çıkarıyor dedi eşim
Sürekli masaj da yapıyor
İnşallah biz kısa süreli kullanacağız
Ama olur da allah korusun tekrar memeye alışamazsa mama tavsiyen aklımda olsun canım

Devlette ücretsiz canım aslında o iş eskilere dayanıyor eskiden insanlar sımsıkı kundak yaparlarmış ve o da bebeklerde kalça çıkıklığına neden olduğu için şart koymuşlar
İyiki zorunlu. Amannnn boşuna gidiyoruz dedim ama kalça çıkıklığı çıktı Umay’da.

Canım emziriyorsan yeşil çayı önermiyorlar aklında bulunsun
Kuzum anne sütünden sonra mama aldığı için yapamamış canım bir şey yoktur ama içiniz rahat etsin

BellaCiao kuzum sizde sıkı kurallar var yönetmeliklere uyuyorlar sizin oradaki mamaya göre 2 gün çoktur ben buradaki hiçbir şeye güvenmiyorum

Gazını güzel çıkarıyor dedi eşim
Sürekli masaj da yapıyor
İnşallah biz kısa süreli kullanacağız
Ama olur da allah korusun tekrar memeye alışamazsa mama tavsiyen aklımda olsun canım
Mamayı deneye yanıla bulursunuz canım. Duruya sma iyi gelmiş Gökçe’yi de mahvetmişti kutuya bitirmeden atıp hipe dönmüştük. Hipp iyi gelmişti. Denemek lazım.

Mamayı deneye yanıla bulursunuz canım. Duruya sma iyi gelmiş Gökçe’yi de mahvetmişti kutuya bitirmeden atıp hipe dönmüştük. Hipp iyi gelmişti. Denemek lazım.

Haklısın canım kesinlikle her Bebek bir değil
İnşallah bize çok gerek kalmadan memeye dönebiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…