2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende nefret ediyorum herşeye burnunu sokanlardan. Bizimde ailede var bir dedikoducu teyze. Anneannemin eltiisi sürekli soru sorar. Bi ara cvp vermemeye başladım. Anneme “ahraz mı bu” dedi
Son gördüğümde ablamı sordu çocuğu varmı diye. Ona neyse. Annemde yok istemiyor onlar dedi. İstiyorlardır da kesin birinde sorun vardır dedi manyak mı ne. Kızıda kızdı kadına. Ablama dedim güldü. Evet ablamın kafada problem deseydin diyor bi gün terslicem ama kızını çok severim ona ayıp olmasın die susuyorum.

Canımsın
Benimde teyzem 3 çocuk doğurdu hepsi sezeryan hepsi tosun gibi doğdu.
Saçma şeyler Ya aslında o bebeği aldıracakmış aldırmamış. Doktor demiş küçük olur diye ne alakaysa :) Sonradan da dış gebelik geçirmiş tüpleri alınmış artık çocuğu olmuyormuş diyor ki iyi ki aldırmamış o çocuğu. Bana anlatıyor. Artık kendince ne demek istedi bilmiyorum.

Boş konuşuyor bal kabağı
Hiç dinlenme öyle insanları kuzum

Kizlar Cinarin burnu cok tikandi ilk defa onceden serum damlatiyordum sadece. Ama suan tikaniyor resmen sanirim aspire etmem gerekecek. Otribebe fln kullanan var mi? Uyanikken yapmam mumkun ddgil uyurken de huysuzlanir diye korkuyorum .

Bir de ins mevlutte hastalanmamistir

Kuzum bence uyanıkken yap. Uykuda ürkebilir burunları minicik olduğu için tüm deliği kapatıyor otribebenin başlığı.

Yine mastit oluyorum galiba allahım neden tekrarlıyor bilemiyorum sabahtan beri ilerlemesin diye uğraşıyorum inşallah geçer
Kuzum kiyamam.. ipek kuzumuz tam emip bosaltamiyor demekki annesi. Sutum olmasa da ablamdan oturu mastitle ilgili cok tecrubeliyim kuzum. Sen emzirebildigin icin en guzel cozumu farkli pozisyonlarda emzir canim. Hatta sol gogsunu emzirirken ipek i sol koltugunun altina tut ayaklarini sirtina dogru ver. Genelde o taraftaki kanallar tikanirmis. Sag tarafi emzirirken de sag koltuk altina alip ayaklarini arkana dogru uzattir. O zaman oralar cok rahat geliyor.
Anlatabildim mi bilmiyorum ama
En olmadi sagacaksin kuzum

Anladım canım hatta bugün o şekilde de emzirdim bağıra bağıra çok teşekkür ederim Bugünden beri duş emme sağma sırayla yapıyorum inşallah geçen seferki gibi olmaz hatta geçen içtğim antibiyotikten vardı evde ondan da içtim öğlen onun acısı çok başka allahım kimseye yaşatmasın aslında ipek emiyor ama çoğu zaman uyuyakalıyor aynı tempoda emmediği için sanırım boşaltamıyor

Evet kuzum ablam da bebegi hastanede uzun kaldigi icin cokca defa mastit oluyordu. Cok kotu surekli degistirip emzir kuzum. Ustune de sag olmadi

Geçmiş olsun canım. Gökçe’de durmazdı ama eşim sıkıca tutardı. Ağlaya ağlaya yapardık mecbur. Uyurken korkar bence daha kötü olur. Birde bize doktor bir burun damlası verdi %100 doğalmış. Önce bende önce serum sıkıp sonra otri bebeyle çekşyordum ama bu damla sanki daha iyi gibi.

Eklentiler

• 0747F816-A1E3-497E-86A5-CD36C7618C6B.jpeg
    168,5 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar günaydın; 2. Ay aşısı sonrasi bebeklerinizde iştahsızlık oldu mu;(cuma günü asi olduk ve zorla süt iciriyrm. Zor içiyor valla çok uzuyor beni zayiflicak herlde. Zorluyrm ağlıyor ağzını kapatıyor memeyi eskisi gibi emmiyor biberonu bile zor içiyor var mı yasayan ne zaman geçer acaba off(

Bizde öyle bir etkisi olmadı Canım. Umarım geçici bir durumdur. Kaşıkla içirmeye çalış. Biraz zor ama ben öyle yapıyordum büyük kızıma. Zaten emmiyordu bazen biberonda almayınca mecbur öyle içirirdim.

Bi deniyeyim bunu da cnm sagol uyanikken yaptik ama cok agladi ya.

Geldi bile Cnm saka saka 130 kisi davet ettim 100 u gelir dedim 80 kısıydı.. Ama 15 tanede coxuk vardır.. Yine 100 e denk geldi.. Her oda doldu valla

Oy kuzum bizim ki heralde iki gun atlatamazdi oyle olsa demek ki
O gun biyunca burnumuzdan geldi bizim.

Canim ne zmn oldu? Bizim ki cuna oldu asiyi oyle bir durum yok. Ama verem asisi kabuk baglar dediler hic bisi yok. Ne zmn baglayacak ki acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…