2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Şimdiye kadar bebeği hep annem yıkadı ben su döktüm sadece
Annem gidecek diye bugün biz yıkayalım alışalım dedik ama ben çok panik yaptım yıkayamadım
Annem yıkarken sakin sakin etrafına bakan çocuk ben yıkarken ağladı 😔

Tek başıma nasıl yıkarım hiç kendime güvenmiyorum

Annem de 30 yaşındasın bir çocuğu yıkayamayacak mısın dedi 😔

My bayb My bayb Canim 23 gün oldu dikişlerim hala düşmedi. hatta kabizlik sorunum oldugu icin dikişlerim yeniden agrimaya basladi. Senin ki düştü mu? acaba normal mi bu durum

Benim iç dikişlerim daha düşmedi galiba
Vajinamın içi sızlıyor

Ben kabız değilim ama yine de her tuvalette popom çok acıyor 😔
Oturup bebeği emzirmek işkence oldu popomun ağrısından

Canım benim ilk 15 gün sonra düşmeye başladı ve 1 hafta önceye kadar devam etti. Dün 40 imiz çıktı ve ben sapasaglam oldum şükür. Artık dikiş de ağrı da kalmadi. Sadece bi şişlik var vajina giriş kısmının sağında o agriyodu 2 gündür orası da agrimio ama hala şiş orası. Zannedersem kişiye göre değişiyor canm. Benim dikişlerim fazla idi düşen 10 dikiş saydım ben belki göremediklerim de vardır. 40 imda anca düzeldim. Senin de eminim düzelmen yakındır

Alakasız ama aklıma takıldı
Sen mi yazmıştın Doğumum çok zor oldu kimseyi korkutmak istemiyorum o yüzden Doğum hikayemi sonra yazıcam demişti biri
Sen yazdın diye aklımda kalmış 🙄

Annem gidecek diye bugün biz yıkayalım alışalım dedik ama ben çok panik yaptım yıkayamadım

Bebişler bizim gerginliğimizi korkumuzu anlıyor belki de bu sebeple ağladı kuzum.
Bir şekilde yıkayacaksın alışacaksın neden hemen olmasın ki bu☺️
Azıcık cesaret kuzum sen sakin olursan kuzunda sakin olacak ben inanıyorum💛

Canım filen var mı? Fileyle çok kolay oluyor annen gidince eşinle yıka canım sonra zaten alışırsın

Bebişler bizim gerginliğimizi korkumuzu anlıyor belki de bu sebeple ağladı kuzum.
Bir şekilde yıkayacaksın alışacaksın neden hemen olmasın ki bu☺
Azıcık cesaret kuzum sen sakin olursan kuzunda sakin olacak ben inanıyorum💛

Çok haklısın canım kesinlikle gerginliğimizi anlıyor bebekler
Ben de sürekli anne sakin kızım dedim ama kanmadı tabi 😀

Annem çocuk üşümesin diye filede yıkamayın dedi
Küvetini su doldurup içinde yıkadık ama bana çok zor geldi
Bir dahakini filede denemeyi düşünüyorum

Filede çocuk üşür dedi annem onda yıkatmadı 😬

Zaten eşim evde yokken yıkamaya hiç cesaret edemem 😔
Yok kuzum niye üşüsün çok büyük kolaylık o, yatırıyorum güzelce yıkıyorum hem korkmuyor böylece tavsiye ederim yani ben hep kendim yıkıyorum

Yok kuzum niye üşüsün çok büyük kolaylık o, yatırıyorum güzelce yıkıyorum hem korkmuyor böylece tavsiye ederim yani ben hep kendim yıkıyorum

Çocuğun gövdesi suyun içinde kalırsa vücudu güzel ısınır dinlenir dedi ama o şekilde yıkamak bana çok zor geldi canım

Ben de filede yıkarım başka türlü yapamam

Allah analı babalı büyütsün canım. Benim ilk aklıma gelen reflü. Yani sırt üstü yatınca yedikleri ağzına geliyor rahatsız ediyor. Eğimli mi Yatırıyorsun yoksa düz mü?
Bi de emzirip gazını çıkartıp hemen mi yatırıyorsun?
Bebeklerin geneli yüzüstü yatmayı sever gazını rahat çıkarır karnı ısınır

Merhaba. Anne yanı yatağımız var ve yatağı eğimli ayarladım eğimli yatırıyorum hep. Emdikten sonra yaklaşık 5 dakika popoya pıt pıt sırtı sıvazlıyorum ama hiç gaz çıkarmıyor. Doğduğundan beri hiç emdikten sonra gaz çıkartamadı. Uyanınca çıkartıyoruz. Bu arada yan da yatıyor. Sadece sırt üstünde 2 gündür sorun var

Canım benim ilk 15 gün sonra düşmeye başladı ve 1 hafta önceye kadar devam etti. Dün 40 imiz çıktı ve ben sapasaglam oldum şükür. Artık dikiş de ağrı da kalmadi. Sadece bi şişlik var vajina giriş kısmının sağında o agriyodu 2 gündür orası da agrimio ama hala şiş orası. Zannedersem kişiye göre değişiyor canm. Benim dikişlerim fazla idi düşen 10 dikiş saydım ben belki göremediklerim de vardır. 40 imda anca düzeldim. Senin de eminim düzelmen yakındır
Gözün aydın canım. Bitti geçti işte. Zamanla o da unutuluyor.
Oh kırkınız da çıkmış. En zor zamanlar geçti
Kızlar kalça için mesajları okudum da alıntı yapamadım
Bize de 40 çıksın gelin dediler
Bizim kırkımız bayramın içinde oluyor
Bayramdan sonraki ilk mesaide kalça için gideceğiz

Ama neden her doktor farklı konuşuyor anlamadım
Bilemiyorum ki canım... Herkes farklı. Doktor istek yapmadan çektiremeyeceğimiz için mecburen bekleyeceğiz.

Yıkarsın canım file iyi şimdilik güvenilir. Cuttingcorners Cuttingcorners tek başına yıkıyor ne zamandır. İlk önce eşinle yıkarsın sonra alışırsın
Biz 10 gündür artık banyoda yıkıyoruz. Eşim giriyor bacağına yatırıyor ben de yıkıyorum.
Bi yandan su döküyoruz üşümüyor sırtımızda ağrımıyor. Küvette yıkarken zor oluyordu böyle daha kolay geldi
Seni takdir ediyorum. Tek başına yıkamak zordur.
Selamlar 2. Ay aşısını yaptıran var mı bir kaç sorum olacak
Bildiğim kadarıyla begonyas begonyas O Ocimum basilicum yaptırdı. melekci melekci de olmuş olabilir
Merhaba. Anne yanı yatağımız var ve yatağı eğimli ayarladım eğimli yatırıyorum hep. Emdikten sonra yaklaşık 5 dakika popoya pıt pıt sırtı sıvazlıyorum ama hiç gaz çıkarmıyor. Doğduğundan beri hiç emdikten sonra gaz çıkartamadı. Uyanınca çıkartıyoruz. Bu arada yan da yatıyor. Sadece sırt üstünde 2 gündür sorun var
Bilemedim canım. Belki öbür türlü daha rahat ediyordur. Doktora danışmak lazım.

Çok haklısın canım kesinlikle gerginliğimizi anlıyor bebekler
Ben de sürekli anne sakin kızım dedim ama kanmadı tabi 😀

Annem çocuk üşümesin diye filede yıkamayın dedi
Küvetini su doldurup içinde yıkadık ama bana çok zor geldi
Bir dahakini filede denemeyi düşünüyorum
Cnm ben de filede yıkıyorum, üşümemesi içinde ben bacaklarını yıkarken eşim gövdesine su döküyo,gövdesini yıkarken bacaklarına su döküyo,yani suyu hiç kesmiyoruz bebişin üzerinden eksik etmiyoruz, böylece bebiş üşümüyo,ilk yıkama da zorlanman gayet normal benim 3.bebek olduğu halde ilk yıkadımda zorlandım korktum,git gide daha güzel yıkarsın ben öyle oldum şahsen,

Süt için her şeyi yiyen içen ben,bi haftadır 3 litre suyu içiyorum, bu kadar içmiyodum şimdi şişeye doldurup şişeden içiyorum ,su gerçekten sütü artırıyo bi gün içmedim o gün azaldı süt,bol bol için kızlar 3 litre mutlaka olsun,
Oof off ben zaten cok su icerim demek o da olmasa hic gelmeyecek :KK43:

Benim de annem yıkıyor ben su döküyorum 😬 fileyle kolay oluyor diyorlar canım bi öyle dene istersen

atanamayanogretmen atanamayanogretmen kuzum filesiz tek yıkıyorum, kuvveti doldurup çocuğu içine yatırıyorum biel basında, bir el ile yıkıyorum, sonra ters ceviriyorum, en son da başını yıkayıp çıkarıyorum, ama benimki ağlamadığı için panik olmuyorum ağlıyorsa zor, ac.olmasin uykusu olmasın yoksa ağlar kuzum

Kimdi acaba ya çok merak ediyorum 😬
Normal Doğum yapan biri öyle yazmıştı
Sen diye aklımda kalmış ama yanlış hatırlamışım demek ki 😊
Bende öyle bi Yaz i okumuştum sanki ama kim olduğunu hiç hatirlamiyrm. Benim dikişler canımı çok yaktı doğumum 2 saatte oldu şükür de sonrası biraz zordu o da fazla ikinamadgm içinmiş.

X