2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bugün kimse yazmadı
İyi misiniz kızlar
Gezmelere mi gittiniz ne yaptınız

Haftasonunu nasıl geçirdiniz neler yaptınız anlatın da çatlatın beni biraz
Ne gezmesi evde pinekledim.bu saat yazılımlarımı yerlestiriyoruk daha.uff en sevmedigim sey oda cok dagiliyorhalada bitmedi.sen niye gezmiyorsun kardeşine mi bakıyorsun hala

Bugün bende bunları düşündüm.ne zaman dogum yapacaz derken oldu ve bitti.benimki 52 gunluk oldu.son dogum yapanlardan olacam derken nisanin başında dogum yaptim.

Maşallah ellerine sağlık canım ne güzel temizliğini yapmışsın
Ben de detaylı işler için bayram sonrasını bekliyorum

Ben evdeyim sürekli, bebekle ilgilenmek dışında yaptığım pek bir şey yok

Bak şimdi fena çatladım
Ben de hep evdeyim canım ya
Ufaktan evde iş yapmaya başladım, annem gidince zorlanmayım diye

Bizde de çiş kaka kusmuk meme döngüsü şeklinde geçiyor zaman

Şimdi seni çatlatayım canım bütün gün eşim bebeğe baktı ben dip köşe temizlik yaptım Hayatımda ilk kez temizliği ben yaptım çok iyi geldi desem inanır mısın

Valla inanırım canım
Ben de temizlik yapmayı çok severim
Bebekten önce canım sıkıldıkça temizlik yapardım
Eskiden bir gün içinde yaptığım işleri şimdi en az üç günde anca yapıyorum

Evini temizlemiş olman bile beni çatlatmaya yetti

Ne gezmesi evde pinekledim.bu saat yazılımlarımı yerlestiriyoruk daha.uff en sevmedigim sey oda cok dagiliyorhalada bitmedi.sen niye gezmiyorsun kardeşine mi bakıyorsun hala

Kardeşine bakan ben değildim Zaten
Ben evdeyim bebişle zaman geçiyor akşama kadar

Ben de yazlıkları çıkaracaktım ama sonra düşündüm hiçbiri bana olmayacak o yüzden ortalığı dağıtmaya gerek yok dedim

Günaydın canım
Şimdi nasılsın biraz rahatladın mı

Bugün bende bunları düşündüm.ne zaman dogum yapacaz derken oldu ve bitti.benimki 52 gunluk oldu.son dogum yapanlardan olacam derken nisanin başında dogum yaptim.

Zaman çok çabuk geçiyor gerçekten
Bakalım bebişler büyüdükçe de zaman çabuk geçecek mi yoksa diş sancıları başlayınca zaman duracak mı

Eskileri okudukça en çok sana dua ediyorum
Allah tekrar aynı heyecanı yaşamayı nasip etsin inşallah

Sonraki bebişleri belki birlikte denk getiremeyiz ama muhabbetimiz daim olur inşallah canım

Dokuz ay boyunca onu mu yesek bunu mu yesek
Zararlı mı değil mi dedik bitti gitti
Şimdi de ne yesek süt yapar derdi başladı

Allah yavrularımızı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

Ohh mis ne güzel keyif yapmışsın
Bakalım annem gidince ben de hala aynı mutluluğu sürdürebilecek miyim

Maşallah sana
Hem perdeleri yıkadın hem sporunu yaptın çok fena kıskançlıklardayım şu an
Üstüne bir de nescafe içtin tam oldu

Ben de soğuk sütle nescafe içmeyi çok severim ama soğk süt gaz yapar nescafe de zararlı diye şimdilik kendimi tutmaya çalışıyorum

Selamm kızlar :) anca girebildimm.

Oğluşum bugün 1 aylık oldu

Bizde sabah babasıyla fotoğraflar çektik.

Sonrada gezmeye çıktık, sahilde yürüdük birşeyler içtik ❤

Şimdide film izliyoruz

Bizim de bir ay oldu ama fotoğraf çekimini bugüne bıraktık
Dün eşim çalıştı, oruç da olunca adamı sıkmak istemedim

Bugün inşallah nazlı hilali yıkayıp güzel giydirip çekim yapabiliriz
Tabi sizinkiler gibi çok profesyonel olmaz ama hatıra kalacak kadar bir şeyler yaparız

İnstagramda gördüm canım
Anı örtüsünü nerden aldın, boyutları ne kadar

Günaydın kızlar
Defne hanım dünden beri doğru düzgün uyumadı zombi gibi yaptı bizi uykusu var uyumuyor memede ya da omzumda 10-15 dakika şekerleme yapıyor açıyor sonra gözleri. Uyusada dalamıyor uykusunda sürekli ya kaka yapıcak gibi yapıyor ya kusucak gibi sallıyoruz sürekli. Uyanık kaldığı sürecede emmek istiyor fazla emincede alttan çıkaramazsa kusuyor, memeyi vermezsem çığlığı basıyor napıcam bilemedim
Dün çok emince bol bol çiş yaptı 2 kere dışına çıkardı biraz bide tabi uyumuyor diye sürekli kucakta olunca bezde kaydı sanırım.

Gazı olmasın canım. Gaz çıkarması yada kakası nasıl?

Günaydın canım
Şimdi nasılsın biraz rahatladın mı
Teşekkür ederim canım Yok kuzum sanırım kontrol altına aldım ama geçmedi dün sağolsun A April wind unda tavsiyeleriyle sağdım sonra bi kaba sıcak su koydum bezi sıkıp sıkıp koydum videodaki gibi olmasa da masaj yapmaya çalıştım ateşim yok şimdilik sadece mememde sızı hissediyorum

Bununda ötesinde sanırım bunalıma girdim ipek ağladıkça bende ağlıyorum uyanık olduğu her an ağlıyor zaten uyumuyor kendimi hiç iyi hissetmiyorum örneğin hastayım şimdi yatmak istiyorum eşimde oyalayamadı keza bende öyle dinlenemiyorum uykusuzum bir yandan da korkuyorum mastit olurum diye
Şimdi de sallıyorum beşiğinde gözlerinin yarısı açık direniyor resmen

canım geçmiş olsun, benim de dün göğsüm kızardı ve ağrıyordu ama sertlik yoktu yani süt bosaltamamaktan değil ama enfeksiyon, atesimde vardı,akşam eşim gelene kadar zor dayandım, migrenimde tuttu üstüne, neyseki sabah kızarıklık azalmisti

Uyku konusunda sanki benim bebişi anlatmışın ,dün 18.00 de uyandı gece 12 ye kadar uyumadı az bişey uyuyo açıyo gözleri artık sallamaktan bi hal olduk niye böyle yapıyo anlamıyorum

Gazı olmasın canım. Gaz çıkarması yada kakası nasıl?
Güzel çıkartıyor aslında ama anlamadık bizde. Bikaç gün öncesine kadar her beze hem çiş hem kaka yapıyodu. Şimdi biraz seyrekleşti ama 1 günde 3-4 kakalı bezi oluyor çok aşırı bezi dolduracak kadar olmasada yinede güzel çıkartıyor. Gazıda güzel çıkartıyor aslında hem alttan hem üstten yinede sıkıntılanıyor.
Kakasını çişini yaptı diyelim altını değiştiriyoruz emziriyorum gazını çıkartıyoruz yatırıyoruz dediğim gibi uykusunda ya kusucak gibi yapıyor ya yine gaz çıkaracak gibi her emmeden sonra aynı işlemi yapmak istiyor kısır döngüye giriyoruz
Ya da omzumda gaz çıkarmaya çalışırken uykusunu kaçırıyor bu sefer sürekli emmek istiyor. Doyumsuz bizim bu defne kuşu her güzeli bir arada istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…