2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba muayene ücreti ne kadar ödüyorsunuz doktorunuz cep telefon veriyor mu doğuma kendi geliyor mu bide doğum ücreti ne kadar şimdiden teşekkür ederim
Muayene 60 ödedik galiba canım dr um kendi telefonunu vermedi şimdiye kadar bende hiç istemedim veremese de anlarım çünkü hastası çok ama oda numarasını verdi sıksık da aradım hatta rahatsız ediyorum diye de tedirgin oldum ama o telefonda bile çok güzel ilgilendi doğum a eğer hastanede gün içinde yaparsanız kendi dr unuz giriyor ayrıca iki yıl önce 300 lita verip ben kendi dr unu istemiştim mesai sonrası olduğu için eve gitmeyip gayet de güzel yanımda kaldı normal doğum 2200 sezeryan 2800 diğim paketi 4200[/QUOTE]

Çok geçmiş olsun.. rabbim her anlamda kolaylık ve sabır versin.. dilerim bu emeklerinin mükafatını hem bu dünya da hem ahirette alırsın.. rabbim oğluşuna da güzellikler versin karnında ki bebeğe de

Teşekkürler güzel dileklerin icin.. çok haklısın

Kızlar merhaba. Ilk gebeligimde 7. Haftada kalp atışını duyamadik. İkinci gebeligimde düşük oldu ve 26 haziranda kürtaj oldum.sonrasında genetik testler yapıldı kan pıhtılaşması varmış . doktorum gebe kalır kalmaz gel iğne ye başlayalım dedi
Kürtaj 'dan sonra adet olmadim, ben korkuyordum acaba bi sorun mu oluştu diye meğer hamileymişim. Ne zaman hamile kaldım onu da tam bilemiyorum. Genelde hemen hamile kalmiyordum en az 4 ya da 5 aya ancak oluyor diye de tahmin ediyordum nasip iste. Hemen doktora gittim. Yaklaşık 7 haftalık dedi. Keseyi gördük ama embriyo yu tam göremedik. Doktor sanki çok küçük bi şey var gibi dedi. İgneye başladik. Bayramdan sonra da kesinleşecek gelişme var mi yok mu. Doktor Keşke adet olmadan bi kac gün önce gelseydin dedi. Adet olmadim ki mesele o zaten dedim. Velhasıl nisan annesi olabilirim hüzünlü bir süreç beni bekliyor olabilir de Rabbimden hayırlısını diliyorumm

Kötüye şartlama kendini canım hayırlısıyla hepimiz sağlıklı gebelikler geçircez inşallah kaybın içinde üzüldüm.

Slm kızlar benm bulantim bugün azaldı hatta yok gbi korkyrm acaba bi terslik yoktur demi
İnşallah yoktur kuzum ya ters zamana mı geldi bizim hamişlik anlamadım ki ben bende meraktan çatlıyorum bir sorun olmasın diye sürekli dua ediyorumm Nasıl geçecek şu 1 hafta oy oy

İnşallah yoktur kuzum ya ters zamana mı geldi bizim hamişlik anlamadım ki ben bende meraktan çatlıyorum bir sorun olmasın diye sürekli dua ediyorumm Nasıl geçecek şu 1 hafta oy oy
Ay bilmiyorm nasl dayancaz cnm çok korkyrm ya takip edicem eğer bulantim hiç olmazsa acile gitsem bakarlar mi acaba

Ağzında sanki bozuk para varmış gibi

Allah gücünü sabrını artırsın canım yavrularına sağlık şifa versin

Zor durum Allah şifa versin..

Canım anlaşılan aktif olmadan evvel bi süre okuyup takiplemişsin bizi ama bazı analizlerinde hata var.
Liste işi ile uğraşırım dediği için A ALEYALEY , süper bu işleri halledecek kişi bulundu dedim ama bu süre zarfında da banlık durumlar vs oldu. konu sahibi arkadaşla da ben iletişime geçtim önce liste yapmasını hamile olmadığını söylediği için de forumdan aktif bi arkadaşa arzu ederse de bana konuyu devretmesi için moderatörlerle iletişime geçip geçemeyeceğini sordum sağolsun kırmadı.
Konu sahibi olmak avantajlı bir şey olarak mı görülüyor ki konu sahibi olmadığı için hırçınlanılsın.?
Ki başka bi platformda ilgili arkadaşla iletişim halindeyken objektif bi şekilde tüm samimiyetimle gerginlik kapatıcı cümlelerle seni yumuşatmaya çabaladım lakin sen ısrarla devam ettin negatif tavırlarına!
Şu kışkırtma dolu- sana direktifler verdi ağzının payını vermedin- demeye getirdiğin "Geldi bi baktı sen başa geçmişsin şu şoyle olsun vu böyle olsun dedi terslenmedi, ..." minnoş cümlen için nasıl bi yorumda bulunacağımı düşündün/istedin ve bu cümleyi kurmana neden olan A ALEYALEY le aramızda geçen o diyaloğu sen forma dahil bile değilken zihninde neden tuttun ciddi anlamda merak ediyorum lütfen mazur gör.!
Ben kavga gerilim insanı değilim başka birinin de sınırlarını bu kadar zorlama arzunu da asla anlamak istemiyorum, dilerim huzur içinde gebeliğine başka platformlarda devam edersin.

rabbim sana güç kuvvet yavruna şifa versin inşallah canım sabrının mükafatını kat kat alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…