2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Slm kızlar benm bulantim bugün azaldı hatta yok gbi korkyrm acaba bi terslik yoktur demi:KK17:
Benim de dün hiç olmadı inan hatta geçti herlde diye sevindim ama şu an çok kötü bi haldeyim ve yarın kurban kesildikten sonra ne yapacağım doye düşünüyorum inanılmaz bulantım var çünkü

Kizlar selam bayramınız şimdiden mübarek olsun. Kurban etini nasıl halledeceksiniz kizlar bana yardım edecek kimse de yok midem felaket durumda hiç bi kokuyo gelemiyorum kara kara düşünüyorum

Ben de aynı durumdayım 2 gündür cnm.Bugun daha da kötü oldum ve yatıp dinlenme luksum de yok.Oglumun 3 saate bir beslenmesi, aspire et, oksijen ver, saatli nöbet ilaçları, fizik tedavisi.Gece de nöbetteyim başında.Cok zorlanıyorum.Allah yardımcımız olsun
Inşallah bir an önce geçer kizlar gerçkten çok etkiliyor insanı. Benim ilk gebeligim ama başımı kaldıramıyorum bir tane daha bebiş olsa nasıl yapardım bilmiyorum ama Allah bi güç kuvvet verirdi mutlaka . 2. Bebeği olanlara fazla fazla kolaylıklar güç kuvvet versin Allah

Kizlar selam bayramınız şimdiden mübarek olsun. Kurban etini nasıl halledeceksiniz kizlar bana yardım edecek kimse de yok midem felaket durumda hiç bi kokuyo gelemiyorum kara kara düşünüyorum
Ete çok dokunmamak da gerekiyor galiba ya bulantın azalırsa bile eldiven kullan yada kasapta büyük bir kısmını hallettirmeye çalış. Bende kötüyüm serum taktırdım yine kötüyüm yine kötü

ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum acaba bi terslik mi var oğlumun peşinde koşmaktan kendimi dinleyemiyorum :/ istemeden hamşle kaldım cok ağladım ama kaybedersem cok üzüleceğim :KK42:

Ete çok dokunmamak da gerekiyor galiba ya bulantın azalırsa bile eldiven kullan yada kasapta büyük bir kısmını hallettirmeye çalış. Bende kötüyüm serum taktırdım yine kötüyüm yine kötü
Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine :KK43:
ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum acaba bi terslik mi var oğlumun peşinde koşmaktan kendimi dinleyemiyorum :/ istemeden hamşle kaldım cok ağladım ama kaybedersem cok üzüleceğim :KK42:
canım benim de henüz belirtilerim yok. Üstüne bir de ara ara beliren kanamalar var. Ama iyiyiz, bebişlerimiz de iyi allahın izniyle.. sıkıntı yapma lütfen .

Slm kızlar benm bulantim bugün azaldı hatta yok gbi korkyrm acaba bi terslik yoktur demi:KK17:
Canım nolacak allah aşkına :) hamilelik: bulantı dmeek değil ya dimi.. benim sadece bir gün çok kötü oldum haricinde bir bulantım yok.. ara ara karnımda sürekli bişiler dönüyor ama o benim normalde de olan şeyler :) cnm bişi yemek istemeyince falan da öyle olur.. senin mantıkla benim hamilelik hiç yolunda gitmedi :))

Olumsuz düşünmeyelim lütfennn :KK200::nazar:

Kızlar merhaba. Ilk gebeligimde 7. Haftada kalp atışını duyamadik. İkinci gebeligimde düşük oldu ve 26 haziranda kürtaj oldum.sonrasında genetik testler yapıldı kan pıhtılaşması varmış . doktorum gebe kalır kalmaz gel iğne ye başlayalım dedi
Kürtaj 'dan sonra adet olmadim, ben korkuyordum acaba bi sorun mu oluştu diye meğer hamileymişim:KK45:. Ne zaman hamile kaldım onu da tam bilemiyorum. Genelde hemen hamile kalmiyordum en az 4 ya da 5 aya ancak oluyor diye de tahmin ediyordum nasip iste. Hemen doktora gittim. Yaklaşık 7 haftalık dedi. Keseyi gördük ama embriyo yu tam göremedik. Doktor sanki çok küçük bi şey var gibi dedi. İgneye başladik. Bayramdan sonra da kesinleşecek gelişme var mi yok mu. Doktor Keşke adet olmadan bi kac gün önce gelseydin dedi. Adet olmadim ki mesele o zaten dedim. Velhasıl nisan annesi olabilirim hüzünlü bir süreç beni bekliyor olabilir de:KK43: Rabbimden hayırlısını diliyorumm
Hayırlısı olsun hakkknız da inşallah

A ALEYALEY canım senin kuvvetli olman lazım hiçbirşeyi kafana takma hem çocuğun için güçlü hemde yeni gelen bebişin için ümitli ol. İmtihan dünyası işte Allah bebeğine de sanada karşılığını mutlaka verecektir. Bazen yanlış anlaşilmalar olabilir birileri çıkarsa bize saygı duymak düşer ama ne giden arkadaş nede sen nede sayfa da ki başka bir arkadaş nede ben hiçbirimiz kötü değilizdir böyle şeyler yanlış anlaşılmalar heryerde oluyor o yüzden lütfen üzülmeyin diğer arkadaşımız da hayırla alır bebeğini inşallah kucağına

A ALEYALEY canım senin kuvvetli olman lazım hiçbirşeyi kafana takma hem çocuğun için güçlü hemde yeni gelen bebişin için ümitli ol. İmtihan dünyası işte Allah bebeğine de sanada karşılığını mutlaka verecektir. Bazen yanlış anlaşilmalar olabilir birileri çıkarsa bize saygı duymak düşer ama ne giden arkadaş nede sen nede sayfa da ki başka bir arkadaş nede ben hiçbirimiz kötü değilizdir böyle şeyler yanlış anlaşılmalar heryerde oluyor o yüzden lütfen üzülmeyin diğer arkadaşımız da hayırla alır bebeğini inşallah kucağına
Aynen canım her ne kadar konunun başını kaçırmış olsam da son sayfaları okuma şansım oldu ve sana katılıyorum..

Biz buraya moral bulmaya geliyoruz, enerji emmeye değil.

Sadece nacizaene fikrim gideceksek en azından birilerine itamda bulunmadan, kırmadan, dökmeden gitmek gerekir. Yani burada kimse zorla tutulmuyor. Çok hoşuna gitmeyen bir şey varsa gidersin. Yani lütfen gideceksek en aZından sakin gidelim demek istedim. :dua:

Ama özellikle A ALEYALEY eminim sen zaten çok güçlü bir kadınsın.. yaşadıklarının bir kısmını bzi de yaşadık ve nasıl bir süreç içinde olduğununun az çok bilincindeyim. Rabbim beterinden korusun ama lütfen canını sıkma burada ki bir olay için :KK66:

Muayene 60 ödedik galiba canım dr um kendi telefonunu vermedi şimdiye kadar bende hiç istemedim veremese de anlarım çünkü hastası çok ama oda numarasını verdi sıksık da aradım hatta rahatsız ediyorum diye de tedirgin oldum ama o telefonda bile çok güzel ilgilendi doğum a eğer hastanede gün içinde yaparsanız kendi dr unuz giriyor ayrıca iki yıl önce 300 lita verip ben kendi dr unu istemiştim mesai sonrası olduğu için eve gitmeyip gayet de güzel yanımda kaldı normal doğum 2200 sezeryan 2800 diğim paketi 4200
[/QUOTE]
Anladım çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için
Muayene 60 ödedik galiba canım dr um kendi telefonunu vermedi şimdiye kadar bende hiç istemedim veremese de anlarım çünkü hastası çok ama oda numarasını verdi sıksık da aradım hatta rahatsız ediyorum diye de tedirgin oldum ama o telefonda bile çok güzel ilgilendi doğum a eğer hastanede gün içinde yaparsanız kendi dr unuz giriyor ayrıca iki yıl önce 300 lita verip ben kendi dr unu istemiştim mesai sonrası olduğu için eve gitmeyip gayet de güzel yanımda kaldı normal doğum 2200 sezeryan 2800 diğim paketi 4200
[/QUOTE]
Anladım çok teşekkür ederim

Merhaba Kızlar
Bugün regl günüm
Bugün ve dün lekelenme oluyor sökmüyor
Karnımda ağrıyo
Ped doldu sanıyorum bakıyorum leke
Sabahtan beri karnım ağrıyo
Gerginlik de var
Canım çikolata da istiyo
Hanile olma ihtimalim var mı
Bu durumu yaşayan var mı

Merhaba Kızlar
Bugün regl günüm
Bugün ve dün lekelenme oluyor sökmüyor
Karnımda ağrıyo
Ped doldu sanıyorum bakıyorum leke
Sabahtan beri karnım ağrıyo
Gerginlik de var
Canım çikolata da istiyo
Hanile olma ihtimalim var mı
Bu durumu yaşayan var mı
Yaşamadım ama üstüne görme yada yerleşme kanamasıdır inşallah eğer istiyorsanız

Ben de aynı durumdayım 2 gündür cnm.Bugun daha da kötü oldum ve yatıp dinlenme luksum de yok.Oglumun 3 saate bir beslenmesi, aspire et, oksijen ver, saatli nöbet ilaçları, fizik tedavisi.Gece de nöbetteyim başında.Cok zorlanıyorum.Allah yardımcımız olsun
Oğlunun nesi var? Kaç yasinda

Ben de hamile miyim değil miyim düşünüyorum arada :KK45:
Oğlanın peşinden koşturmaktan işten güçten totomu bi yere koyamıyorum ki kendimi dinlemeye vaktim bile olmuyor :KK53:

Canım ailen eşin fln halletsin ya da kasaba gönder ete dokunmaman lazım senin hamilelerin özellikle dikkat etmesi gerekli ki zaten miden almıyormuş aman aman allah gözlesinn

X