2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Eşinde yardımcı olmıyor mu?
Hazır köfte falan yapsan bızluğa atsan.
Makarna falan da olur sebzeli.
Birde ben oğluma muzlu tost yaparım tost ekmeğinin içine kaşar ve muz koyarım yanımda bir bardak süt.
Kahvaltı da ben müsli veririm arada mısır gevreği değil içimde kuru meyvesi yulafı bademi olan müslüden veririm.. (İçine çiğ kuruyemiş ve haşhaş da eklerim) süt veya yoğurtla baya iyi olıyor.

Benim gibi ayın sonuna doğru olanlar boğa oluyor:)

Ysbam hamile diilmis başlıktan ayrıldı, hanım efendi başlığa talip oldu ama site kurallarını ihlalden uzaklaştırıldı. Geldi bi baktı sen başa geçmişsin şu şoyle olsun vu böyle olsun dedi terslenmedi, bir mesajına cevap alamadigi icin agladigini belirtti. Ben dün gece arkadaslara fiyat performans bilgisi verirken pahali olan iyidir imasinda bulunmadim. Ne ayıp... Ben onlar pahalı belki herkesin kesesine uymaz devlet karsilamali demek istedim. Ben zengin biri diilim, görgüsüz hic diilim. Ama aramizda kendi varligini baskilayamayinca pürüz cikaran piremsesler var. Sen de bazilari gibi cok zarifsin mavikedi.. Ben baska bi hesapla baska bi yerde takilicam. Kötü bir niyetim hic olmadi. Cok tatlisin. Mesajin icin tesekkur ederim. Hayirli dogumlar dilerim.

Boğa burcu ebeveynlerine Geleceğe Yönelik Öneriler
Boğa burcu bebek bir toprak grubu üyesi olarak, çiçeklerden böceklerden, doğada zaman geçirmekten hoşlanır. Evinizi sık sık havalandırmanız gerekir. Eğer yeterince taze uyandıran bir eviniz yoksa, kötü kokular sinmişse veya yemek dumanı evi kaplamışsa ilk tepki Boğa çocuğunuzdan gelecektir. Yattığı odayı sık sık havalandırarak ve ona çim-adam benzeri doğadan hediyeler alarak daha huzurlu hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Boğa burcu çocuk kabul edelim biraz dik kafalıdır. Dediğim dediktir ve sabit fikirlidir. Bu statükocu sevimli, süslü bücürle inatlaşmak baştan kaybettiğinizin göstergesidir. Yapmasını istediğiniz, öğrenmesi gereken ne kadar kural varsa, önce ailecek siz uygulamalısınız. Herkes yatağını toplamazsa, ona yatağını toplamasını öğretemezsiniz. Kalktığınızda siz dişlerinizi fırçalıyorsanız o da fırçalar. Alışkanlıklardan hoşlanır, itaat etmekten değil.

Boğa burcu bebeğiniz veya çocuğunuz her zaman iştahlı olacaktır. Yayılıp yatmaya ve boğazına meyilli olan bu çocuğun erken yaşta besinlerinin kontrol edilmesinde fayda vardır. Çocukluk zamanında iyi kontrol edilmemiş Boğa burçları maalesef genelde ergenliklerini kilolu geçirirler. Yine aynı sebepten emzik alışkanlığının uygun bir sürede sonlandırılması gerekir. Yoksa yuvada hala boynunda emzikle gezen bir Boğanız olabilir.

Boğa burcu çocukların müzikalite ilgisi fazladır. Bu ilgisini erken yaşta keşfedip bir enstrüman çalmasını sağlayabilirsiniz.

Boğa burcu çocuklarla ilgili en önemli uyarı; onların içgüdüsel saldırganlar olduğunu bilmeniz gerektiğidir. Kız veya erkek olsun, bir arkadaşına rahatlıkla tekme veya yumruk atabilir. Dünyanın en kibar annesi iken çocuğunuzun bunu nereden öğrendiğine şaşıp kalabilirsiniz. Öğrenmemiştir, bu onun yaradılıştan içgüdüsüdür. Erken yaşta arkadaşları, büyükleri ve diğer canlılar arasındaki çizgiyi öğretmenizde fayda olacaktır.

Canım ben varım batıkent te yim sincan lokman hekim de pakize hanım benim yıllardır dr um önce Allah a sınra onun tecrübesine güveniyorum inşallah
Merhaba muayene ücreti ne kadar ödüyorsunuz doktorunuz cep telefon veriyor mu doğuma kendi geliyor mu bide doğum ücreti ne kadar şimdiden teşekkür ederim

Yazmim yazmim dedim dayanamadım. Hamilelik hormonlar felan sen başka bir şeye takıldın da çatacak kişi mi arıyorsun kadın düşüncesini yazdı gayette güzel yazmıştı tabi okuyoruz ediyoruz araştırıyorz ama doktorumuza sorup öyle kullanıyoruz ne kullanacaksak ne senin demenle ne onun demesiyle kimse hareket etmiyor zaten.kadına demediğini bırakmadın yinede açıklayıcı cevabını da veriyor.boşu boşuna tartışma çıkarmayın gözünüzü seveyim hepimiz stresliyiz ilk defa bu tecrubeyi yaşayan bi çok kişiyiz tecrubeli olan annelere danışıyorz zaman zaman rahatlatıyorlar burda bizi.rica ederim tartışıp soğutmayın bizi buradan

Arkadaşlar hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum .Benim size bir sorum olacak bilenler yardımcı olursa sevinirim.Ağızda metal tat hissedenler bana tarifleye bilirmi.Benim şu an ağzımdaki tat sanki sıcak birşey yemişimde ağzım yanmış gibi

Ben de aynı durumdayım 2 gündür cnm.Bugun daha da kötü oldum ve yatıp dinlenme luksum de yok.Oglumun 3 saate bir beslenmesi, aspire et, oksijen ver, saatli nöbet ilaçları, fizik tedavisi.Gece de nöbetteyim başında.Cok zorlanıyorum.Allah yardımcımız olsun

Ben de bugün aynı durumdayım. Sabah istifra etme istegiyle uyandım ve o andan beridir midem kalkıp kalkıp oturuyor. Gözlerimi açamıyorum öyle halsizim. Benim ilk gebeliğim. Umarım böyle agır geçmez diye dua ediyorum. Bugün bile yetti bana

Canım geçmiş olsun. Neyi var oğlunun? Allahım şifasını versin tez zamanda

Ya sen nasıl bı insansin ya...İşin gucun yok nasıl fitne yaratirim diye mi uğraşıyorsun.Kim talip olmuş başlığa bı geri dön de oku bakalım? Bir kez bile ağzımdan öyle birşey çıkmadı, bunu @mavi kedi söyledi bana.Terslenmem mi gerekiyordu, konu sahibini mi galeyana getirmeye calisiyorsun?Ne, amacın ne senin?Nasil bir egodur nasil bir hirstir bu ?? Varlığımi neden baskilayacakmisim, problemin ne senin kadın??? Kalktigimdan beri onca kosturmacamin arasında senin çirkin ithamlarinla ugrasiyorum, susayim dedim ama yok Allah senin yakınındakilere sabır versin.Muthis bir hayal gücün var.Bana ettiğin laflar yasattigin bu stres yanına kalmasın inşallah.Ne senin ne de senin zihniyetindekilerin!!Yeter yaa!

Bayanlar hamile değilim şu bir kaç.gün bana pozitif enerji versiğiniz için tşkr ederim.
Birde ben daha önceden bu formdaydım çok iyi geldi bana, hoşunıza gitmeyen şeylwri görmezden gelin geçin bu zqten anne olmanın verdiği bir ppzitiflik olucak hayatınız boyunca...
Çocupunux okula başlayınca da hem fikir olmadığunız veliler olucak tartışmalda hbir zaman çözüm getirmeyeceğine göre...
Bu zamanların tadını çıkarın....

Sağol arkadaşım tesekkur ederim.Dogumda oksijensiz kaldı ve ölü doğdu.Canlandirma ile 1 saat sonra geri geldi.Ama oksijensiz kalmaya bağlı beyin kanaması geçirip hasar gördü.Tanisi Hipoksik iskemik ensefalopati, periventrikuler lokomalazi gelişti ve şuan hem serebral palsi hem de epilepsi. Bir gün daha fazla yaşasın diye uğraşıyorum doğduğu günden beri.Aylarca hastahanede kalıp eğitimler aldım cihazlar ve ilaçları icin.odasi küçük bir yogunbakim ünitesi gibi.Arladaslarinin çoğu vefat etti.Hicbirsey yapamıyor, beslenmesi dahi mideden.yilda en az 1 kez yogunbakima giriyor.Allah kimseye yasatmasin.Umarim bu yazdıklarım da birine malzeme olmaz.cekinerek yazdim

Allah yardımcın olsun canım allah sana ve evladına güç kuvvet versin

Allah her anlamda sabır versin sana...

Allah yardımcın olsun canım allah sana ve evladına güç kuvvet versin
Amın arkadaşım.Nerde evlat acısı yaşayan varsa hepsine sabır ve güç versin. Bebisi biz bu sebeple yaptık.Artik oğlumun durumu iyi değil.Doktorlari istedi o hayattayken olmasını.Kalbi son durduğunda buna hazır olmadığımi gorduler.Simdi daha dolu dolu onunla vakit geçirmeye çalışıyorum bı yandan da böyleyim halim yok, yanlış mı yaptık diyorum.oyle işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…