2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba muayene ücreti ne kadar ödüyorsunuz doktorunuz cep telefon veriyor mu doğuma kendi geliyor mu bide doğum ücreti ne kadar şimdiden teşekkür ederim
Muayene 60 ödedik galiba canım dr um kendi telefonunu vermedi şimdiye kadar bende hiç istemedim veremese de anlarım çünkü hastası çok ama oda numarasını verdi sıksık da aradım hatta rahatsız ediyorum diye de tedirgin oldum ama o telefonda bile çok güzel ilgilendi doğum a eğer hastanede gün içinde yaparsanız kendi dr unuz giriyor ayrıca iki yıl önce 300 lita verip ben kendi dr unu istemiştim mesai sonrası olduğu için eve gitmeyip gayet de güzel yanımda kaldı normal doğum 2200 sezeryan 2800 diğim paketi 4200[/QUOTE]

:KK200:
Ben de aynı durumdayım 2 gündür cnm.Bugun daha da kötü oldum ve yatıp dinlenme luksum de yok.Oglumun 3 saate bir beslenmesi, aspire et, oksijen ver, saatli nöbet ilaçları, fizik tedavisi.Gece de nöbetteyim başında.Cok zorlanıyorum.Allah yardımcımız olsun
Çok geçmiş olsun.. rabbim her anlamda kolaylık ve sabır versin.. dilerim bu emeklerinin mükafatını hem bu dünya da hem ahirette alırsın.. rabbim oğluşuna da güzellikler versin karnında ki bebeğe de:KK200::nazar:

Evet canım senin ki yaş aralığı yakın olduğu için daha zor olur ama inşallah Allah bir kolaylığını da verecektir ilerde onlarla gurur duyacaksın evlat gerçek bir hazine ne gezip tozma ile nede herhangi baska bir şeyle doldurulabilir inşallah sende önümüzdeki yıl iyiki olmuş diyecek o kadar güzel şeyler yaşarsın
Teşekkürler güzel dileklerin icin.. çok haklısın

Kızlar merhaba. Ilk gebeligimde 7. Haftada kalp atışını duyamadik. İkinci gebeligimde düşük oldu ve 26 haziranda kürtaj oldum.sonrasında genetik testler yapıldı kan pıhtılaşması varmış . doktorum gebe kalır kalmaz gel iğne ye başlayalım dedi
Kürtaj 'dan sonra adet olmadim, ben korkuyordum acaba bi sorun mu oluştu diye meğer hamileymişim:KK45:. Ne zaman hamile kaldım onu da tam bilemiyorum. Genelde hemen hamile kalmiyordum en az 4 ya da 5 aya ancak oluyor diye de tahmin ediyordum nasip iste. Hemen doktora gittim. Yaklaşık 7 haftalık dedi. Keseyi gördük ama embriyo yu tam göremedik. Doktor sanki çok küçük bi şey var gibi dedi. İgneye başladik. Bayramdan sonra da kesinleşecek gelişme var mi yok mu. Doktor Keşke adet olmadan bi kac gün önce gelseydin dedi. Adet olmadim ki mesele o zaten dedim. Velhasıl nisan annesi olabilirim hüzünlü bir süreç beni bekliyor olabilir de:KK43: Rabbimden hayırlısını diliyorumm

Kızlar merhaba. Ilk gebeligimde 7. Haftada kalp atışını duyamadik. İkinci gebeligimde düşük oldu ve 26 haziranda kürtaj oldum.sonrasında genetik testler yapıldı kan pıhtılaşması varmış . doktorum gebe kalır kalmaz gel iğne ye başlayalım dedi
Kürtaj 'dan sonra adet olmadim, ben korkuyordum acaba bi sorun mu oluştu diye meğer hamileymişim:KK45:. Ne zaman hamile kaldım onu da tam bilemiyorum. Genelde hemen hamile kalmiyordum en az 4 ya da 5 aya ancak oluyor diye de tahmin ediyordum nasip iste. Hemen doktora gittim. Yaklaşık 7 haftalık dedi. Keseyi gördük ama embriyo yu tam göremedik. Doktor sanki çok küçük bi şey var gibi dedi. İgneye başladik. Bayramdan sonra da kesinleşecek gelişme var mi yok mu. Doktor Keşke adet olmadan bi kac gün önce gelseydin dedi. Adet olmadim ki mesele o zaten dedim. Velhasıl nisan annesi olabilirim hüzünlü bir süreç beni bekliyor olabilir de:KK43: Rabbimden hayırlısını diliyorumm
Kötüye şartlama kendini canım hayırlısıyla hepimiz sağlıklı gebelikler geçircez inşallah kaybın içinde üzüldüm. :110:

Slm kızlar benm bulantim bugün azaldı hatta yok gbi korkyrm acaba bi terslik yoktur demi:KK17:
İnşallah yoktur kuzum ya ters zamana mı geldi bizim hamişlik anlamadım ki ben bende meraktan çatlıyorum bir sorun olmasın diye sürekli dua ediyorumm:KK43: Nasıl geçecek şu 1 hafta oy oy

İnşallah yoktur kuzum ya ters zamana mı geldi bizim hamişlik anlamadım ki ben bende meraktan çatlıyorum bir sorun olmasın diye sürekli dua ediyorumm:KK43: Nasıl geçecek şu 1 hafta oy oy
Ay bilmiyorm nasl dayancaz cnm çok korkyrm ya takip edicem eğer bulantim hiç olmazsa acile gitsem bakarlar mi acaba

Amın arkadaşım.Nerde evlat acısı yaşayan varsa hepsine sabır ve güç versin. Bebisi biz bu sebeple yaptık.Artik oğlumun durumu iyi değil.Doktorlari istedi o hayattayken olmasını.Kalbi son durduğunda buna hazır olmadığımi gorduler.Simdi daha dolu dolu onunla vakit geçirmeye çalışıyorum bı yandan da böyleyim halim yok, yanlış mı yaptık diyorum.oyle işte...

Allah gücünü sabrını artırsın canım yavrularına sağlık şifa versin

Ben de aynı durumdayım 2 gündür cnm.Bugun daha da kötü oldum ve yatıp dinlenme luksum de yok.Oglumun 3 saate bir beslenmesi, aspire et, oksijen ver, saatli nöbet ilaçları, fizik tedavisi.Gece de nöbetteyim başında.Cok zorlanıyorum.Allah yardımcımız olsun
Zor durum Allah şifa versin..

Ysbam hamile diilmis başlıktan ayrıldı, hanım efendi başlığa talip oldu ama site kurallarını ihlalden uzaklaştırıldı. Geldi bi baktı sen başa geçmişsin şu şoyle olsun vu böyle olsun dedi terslenmedi, bir mesajına cevap alamadigi icin agladigini belirtti. Ben dün gece arkadaslara fiyat performans bilgisi verirken pahali olan iyidir imasinda bulunmadim. Ne ayıp... Ben onlar pahalı belki herkesin kesesine uymaz devlet karsilamali demek istedim. Ben zengin biri diilim, görgüsüz hic diilim. Ama aramizda kendi varligini baskilayamayinca pürüz cikaran piremsesler var. Sen de bazilari gibi cok zarifsin mavikedi.. Ben baska bi hesapla baska bi yerde takilicam. Kötü bir niyetim hic olmadi. Cok tatlisin. Mesajin icin tesekkur ederim. Hayirli dogumlar dilerim.

Canım anlaşılan aktif olmadan evvel bi süre okuyup takiplemişsin bizi ama bazı analizlerinde hata var.
Liste işi ile uğraşırım dediği için A ALEYALEY , süper bu işleri halledecek kişi bulundu dedim ama bu süre zarfında da banlık durumlar vs oldu. konu sahibi arkadaşla da ben iletişime geçtim önce liste yapmasını hamile olmadığını söylediği için de forumdan aktif bi arkadaşa arzu ederse de bana konuyu devretmesi için moderatörlerle iletişime geçip geçemeyeceğini sordum sağolsun kırmadı.
Konu sahibi olmak avantajlı bir şey olarak mı görülüyor ki konu sahibi olmadığı için hırçınlanılsın.?
Ki başka bi platformda ilgili arkadaşla iletişim halindeyken objektif bi şekilde tüm samimiyetimle gerginlik kapatıcı cümlelerle seni yumuşatmaya çabaladım lakin sen ısrarla devam ettin negatif tavırlarına!
Şu kışkırtma dolu- sana direktifler verdi ağzının payını vermedin- demeye getirdiğin "Geldi bi baktı sen başa geçmişsin şu şoyle olsun vu böyle olsun dedi terslenmedi, ..." minnoş cümlen için nasıl bi yorumda bulunacağımı düşündün/istedin ve bu cümleyi kurmana neden olan A ALEYALEY le aramızda geçen o diyaloğu sen forma dahil bile değilken zihninde neden tuttun ciddi anlamda merak ediyorum lütfen mazur gör.!
Ben kavga gerilim insanı değilim başka birinin de sınırlarını bu kadar zorlama arzunu da asla anlamak istemiyorum, dilerim huzur içinde gebeliğine başka platformlarda devam edersin.

Sağol arkadaşım tesekkur ederim.Dogumda oksijensiz kaldı ve ölü doğdu.Canlandirma ile 1 saat sonra geri geldi.Ama oksijensiz kalmaya bağlı beyin kanaması geçirip hasar gördü.Tanisi Hipoksik iskemik ensefalopati, periventrikuler lokomalazi gelişti ve şuan hem serebral palsi hem de epilepsi. Bir gün daha fazla yaşasın diye uğraşıyorum doğduğu günden beri.Aylarca hastahanede kalıp eğitimler aldım cihazlar ve ilaçları icin.odasi küçük bir yogunbakim ünitesi gibi.Arladaslarinin çoğu vefat etti.Hicbirsey yapamıyor, beslenmesi dahi mideden.yilda en az 1 kez yogunbakima giriyor.Allah kimseye yasatmasin.Umarim bu yazdıklarım da birine malzeme olmaz.cekinerek yazdim
rabbim sana güç kuvvet yavruna şifa versin inşallah canım sabrının mükafatını kat kat alırsın inşallah

X