Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Benim de öyle bir tarafa toplanıyor ama ben totosu olduğuna çok eminim. Çünkü ultrasonda da oldu. Canlı canlı görmüştüm o anı. Sol tarafta sertleşiyor sonra sağ tarafa doğru ayaklarını uzatıyor miniğim.

Kızlar bebeğin hareket edişinden bebek olduğu belli oluyor dediğiniz gibi kafa popo hissediyorsunuz kasılmada ise ani bir sertleşme oluyor

ben şokk benimde çok oluyor top gibi çıkıntı geriliyor taş gibi oluyor bende poposu fln diye seviyorum kasılma olduğunu bilmiyorum

Bugün okadar sinirliyimkii burayada yazmazsam sanırım dolmaktan patlıcammmm. babam köyden geldi sözde torunları özlemiş görüp gitcekmiş full ablamla ve çocukları ile görüştü bana bir kere geldi oğlumu akşam gördü bugün geri gitmiş çocuk dede fln diye soruyor yok çünkü ablam ve çocukları hep önceliklidir ben 2. sınıf 2. kalite heppp . annem köyde babamda gitti ilk doğumumdada köydelerdi ve ben doğurdum eve geldim ertesi gün geldiler zahmet edip annem hiç yanımda kalmadı birkaç gün geldi sonra yine gittiler köye . bundada annem nezaman tarih fln diye soruyor ona göre son gün gelcek yani ondan habire soruyor okadar içimde kalan acıtan birşeyki bu dün hastanede millet anası dahası herkesi gelmiş benim kimsem yoktu. sancım geldiğinde gece aramıştım babam hadi biz yrın çıkarız yola fln demişti taaa akşam yola çıkmışlardı ertesi gün geldilerr okadar doluyomki yazarken bile ağlıyorum

X