2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Allah bağışlasın inşallah

ya salgın değil mi aynsı bende var geçen pazardan beri çekiyorum enfeksiyon bende de çıktı bugün biraz daha iyiyim ama mide bulantım var hala ama bu arada inşallah benim de bebişim vardır 8gün kaldı bat a hayırlısı bakalım

Sizede geçmiş olsun. Evet salgın varmış çoğu kişi bulantı ishal kusma şikayeti ile gidiyormuş hastaneye.

Selamlar..BAT 6 Ağustos dün akşam test yaptım coooookkk silik çıktı..ikinci çizgim...Tabi üzerinden 1 saatten fazla geçmişti öyle gösterdi kendini..ama ben hissediyorum....Lütfenn benimle kalll...

merhaba hanimlar bende bu ay klomen cat.igne tedavisi gordum bat 8agustos ins. gelmezkirmizilar bebis gelir..
2kizim var nasipse 3.icin calismalardayiz
cat.ignemin 6.gunu bugun ins. haftaya araniza katilirim

İnşallah tutku rabbim en kısa zamanda sizede nasip etsin kaç aydır deniyorsunuz?
Canım benim bu ay ilk sayılır kürtajdan sonra doktor 3 ay korunma vermişti. Bu ay 3. Ayım. Oğlum var 5 yaşında. Öncekini biliyordu karnımı seviyordu. Kardeşinin olmayacağını anlatmıştık. Şimdi gelip gidip anne karnına bebek geldimi kardeşim geldimi diye sorup duruyor inşAllah rabbim bu ay nasip eder.

Benim Kızımda 9 yaşında gelip gidip ben hissediyorumm kardeşim var orda diyorr....İnşallahh onların dedigi gibidir..

Ay kıyamam çocuk işte allah bağışlasın insallah en yakın zamanda oğlunuz abi olur :)

Çok saolun kızlar.Ben şimdi idrar testi yaptım iki kırmızı çizgi çıktı. Çok şükür Rabbime. Resmî buraya atıcaktım ama boyut büyük yüklenemedi diyor. Bir kırmızı çok net diğeri biraz daha hafif kırmızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…