2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydınlarr benimde yarın adet günüm hala bir belirti yok. Ben de çok umutluyum. Mayıs ayında 7 haftalık kalbi duran bebeğimi almışlardı. Allah hepimize hayırlısıyla güzel haberler almayı nasip etsin inşAllah. Valla zor tutuyorum kendimi tahlil yapmamak için. Geçen seferkini adetten önce öğrenmiştim Allahım günler geçmek bilmedi. Nasip olursa bu kez daha sakin kalmayı ve uzun süre kimseye söylemeyi düşünmüyorum. Zira geçen hafta annemin bir komşusu bebek almışsınız hayırlı olsun dedi. Bebek almışsınız ne demektir :) biz bebeği kaybettik dedim. O nedenle bir süre saklamaya çalışıcam. 12 ağustos eşimin Doğum günü pozitif olur ve o zamana kadar dayanabilirsem ona bir sürpriz yapmayı planlıyorum:) çok yazdım :) günümüz aydın olsun çalışanlara hayırlı işler:)

Inşallah güzel haberler alırsın bende yarin kan testi yapamaya gitmeyi düşünüyorum

Kızlar dünden biri mide bulantısı var belki hamile değilimdir ama psikoloji de değil baya baya oluyor bide sürekli uykum geliyor belkide bugünlerde çok yoruluyorum tam uykumu anlamıyorumdur bilmiyorum ama düştüğümde sürekli uykum geliyordu hayırlısı artık yarına kadar olmasam kan vercem

kızlar merhaba,
eğer sağlıklı bir gebeliğim olursa tahmini doğum tarihim 4 nisan benimde,

adetim gecikti 3 gün ve 3. gün verdiğim kan hcg 25,9 çıktı , perşembe gün tekrar yaptıracağım
pkos'um

son adet tarihim 27 haziran

ilişki tarihleri sadece 15 temmuz ve 17 temmuz

değerim düşük ama sabırla bekliyorum

kasıklarımda ve göğüslerimde ağrı var

Hayırlı olsun canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın benimde son adet tarihim 27 haziran ama yumurtlama geç oldu diye tahmin ediyorum

merhaba canım ,
sen test yaptınmı idrar veya kan ?

Hayırlı olsun canım sen duydun mu :)
Geçen haftalarda keseyi görmüştük pembe renkli kanamam olunca 1-2 damla tekrar gittim kese etrafında kanama yok demişti progestan kullanıyorum arada yine oluyor bazen kahverengi oluyor.Düşük olmasından yada gebeliğin boş olmasından korkuyorum.Perşembe doktora gidiyorum 6+4 olacak.Göğüs ağrılarım azaldı şişlik sanki gitti.Moralim baya bozuldu

Merhaba hoşgeldin:) geç döllenmeden dolayı beta düşük olabilir perşembe daha yüksek çıkar inşAllah merak etme.

Mrb Allah nasip ederse bn nisan annesi olacagim.. 2 kaybim var bir tane 4 yasinda oglum var.. Kan pihtilasmasi hastasiyim daha keseyi falan gormedik rahimin etrafinda sivi var dedi dis gebelik olabilir dedi korkuttuk biras hayirlisyla ilerler kns .. Hepimiz saglikli sihatli kucagimiza almak nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…